Esileht Rasestumine ja lapse ootamine nõme, et rasedus ja triibupüüdmine on ühes alateemas :(

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: nõme, et rasedus ja triibupüüdmine on ühes alateemas :(

Postitas:

MIks see nii tehtud on? Ei ole tore pikaaegsel triibupüüdjal, kel rasedus on kättesaamatu unistus, lugeda siin samal lehel rasedarõõmudest. Kas oli kuidagi halb, kui see all “korrusel” oli või?
samamoodi on nüüdkoos mitmikud ja beebi teema mis on veel kuidgai aktsepteeritavam, aga samas mitmike all võiks ju ka veel suuremate mitmike asju arutada kui beebide?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, tahtsin just samamoodi öelda. Minu rasedus katkes suvel, oleks olnud märtsibeebi. Okei, oli varajane katkemine ja ma ei olnud lausa lohutamatu. Aga suhteliselt halb on vaadata teemat märtsibeebid 2019, kui oleks olnud üks neist.

Samuti iga kuu triipe oodates näha, kuidas tuleb järgmine teema uue kuu beebidega.

Kokkupanija ei mõelnud vist üldse laiemalt.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul küll vahet pole, sest kõik vajalikud teemad on ju siiski olemas. Olin triibupüüdjates, siis IVFis ja siis beebide grupis, leian ja vaatan kõiki teemasid endiselt siiani ning hoian kõigile pöialt!
Kui väga vaja, siis saab alati teema ka lemmikuks panna ja teema ülesleidmine on kerge. 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pikaajalise triibupüüdjana mind ka torkab näha kõiki neid gruppe kust mina ‘maha’ olen jäänud. see pole see koht kus ma seda torget tunda tahaksin, tulen siia ikka tuge saama.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.09 15:53; 17.09 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt neid, kes rõõmsalt beebiteemadesse edasi liikuda on saanud, ei häirigi. Mul endal oli kevadel ebaõnnestunud IVF ning kogu suve oli natuke paha tunne “veebruaribeebid 2019” teemat näha. Käin ikka siin foorumis vaatamas kuna IVF käsil aga üritan neid beebiteemasid mitte vaadata.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma saan teist täiesti aru, aga eks nendegi seas on ju pikaajalisi püüdjaid ja lõpuks kedagi lõpusirgel näha annab lootust ka kauaaegsetele üritajatele. Minul läks lapse saamiseks keskmiselt 5 aastat (ehk siis 10 aastaga ainult 2 last). Mingi aeg arvasin, et minul siis polegi võimalik triipe kinni püüda (olid ka katkemised, vahel lausa järjest), aga nähes, et ka pikaajalistel siiski kunagi õnnestub, andis ikkagi usku ja lootust juurde.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen küll beebiootel, aga täitsa päri. Minu arust oleks kokku sobinud, rasedus ja sünnitus.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa nõus. Olen ise küll beebiootel ja tunnistan, et loen suure huviga ka triibupüüdjate teemasid.
Samas triibupüüdjana ei tahaks ise siit tõesti igapäevaselt lugeda teiste rõõmsatest kõhu-uudistest. Veel hullem, kui on seljtaga peetumine või katkemine ja pead iga päev seda gruppi silme ees nägema, kuhu ise alles kuulusid (alles lähipäevil nägin, et triibupüüdjate gruppi oli kolinud üks minu beebikuu grupi liige ja see oli kurb, sest ma ei teadnudki, et tal katkenud oli suvel).

Võttes arvesse, et beebiootajad võtvad siin palju vähem sõna – enamasti, kui südametöö juba käes, kolib suurem osa FB gruppidesse – siis võiks arvestada rohkem nendega, kes on enamuses ja kellele selline teemade ühte patta panek haiget teeb.

Rasedus ja rasestumine ei peaks koos olema. Samas rasedus ja sünnitus võiks küll tõesti! 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, olen nõus, et rasedus ja sünnitus võiks olla ühes teemas, see oleks loogiline. Või siis beebi ja imetamine.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on rasedus käes ja antud rasedust ootasime kaua. Kui ma ühel päeval märkasin, et rasestumine ja rasedus on ühte patta pandud, siis tekkis küll paha tunne, sest mulle endale oleks püüdmise ajal küll selline jaotus haiget teinud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti nõus teemaalgatajaga. Kes vähegi kauem triipe püüdnud, see ei taha näha veel neid lapseootusi teemasid. Ise elanud läbi hiljuti ka katkemise teisel semestril ning emotsionaalselt on lausa piin otsida jätkuvalt siiski taas ainult rasestumisega seotud teemasid foorumist.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama, peale muudatust ei soovi siin enam lugeda. Mul küll 2 last juba, aga oleme pesamuna soovinud juba aprillist, siiani tulutult, aga no ei taha lugeda hetkel beebiootajatest.

Rasedus ja sünnitus, lisaks imetamine võiks koos olla.

N38

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama, peale muudatust ei soovi siin enam lugeda. Mul küll 2 last juba, aga oleme pesamuna soovinud juba aprillist, siiani tulutult, aga no ei taha lugeda hetkel beebiootajatest.

Rasedus ja sünnitus, lisaks imetamine võiks koos olla.

N38

Alles aprillist? See ju nii alles lühike aeg?! Ei saa isegi veel pikaajaliseks triibupüüdjaks lugeda veel…
Ega anonüümse foorumi lugemine olegi ju kohustuslik 😀

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead – kellele on lühike ja kellele mitte. Tõesti on palju neid, kes lausa aastaid proovivad, kuid on ebaõiglane öelda neile vähem kui aasta aega proovinutele, et mida sa üldse põed, oled ju nii vähe proovinud. Pettumus on ikkagi iga kuu olenemata proovitud kuude arvust. Eks muidugi ajaga läheb pettumus aina suuremaks, kuid igal ühel on õigus tunda täpselt nii nagu ta tunneb.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te olete liiga tundlikud ja egoistlikud. Kuidas te üldse tänaval ja poes saate käia, mõtle, kui keegi lapsevankriga vastu tuleb?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Te olete liiga tundlikud ja egoistlikud. Kuidas te üldse tänaval ja poes saate käia, mõtle, kui keegi lapsevankriga vastu tuleb?

Aga mõtle kui oled poes ja keegi tuleb vastu selle sama lapsevankriga mis ostsid oma üsas surnud lapsele. Oled egoistlik kui hingel valus hakkab selle peale?
Või kui lähed viljatute tugigruppi ja seal on samas ruumis beebide võimlemine. Milline tohutu egoism on eeldada et neid asju ei panda kokku.
Ja ma üldse ei saa aru et kuidas egoism halb on. Sest lugesin välja et ütlesid seda nagu üleolevalt ja halvustavalt. Egoism on eluks vajalik ja ilma egosimita pole keegi veel ka lapsi saanud.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.09 15:53; 17.09 09:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav tõesti, miks need teemad kokku tõsteti?
Kas internetis sai ruum otsa?
Olen pikaaegne triibupüüdja ja tõesti olen hakanud nüüd PK foorumit
vältima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine nõme, et rasedus ja triibupüüdmine on ühes alateemas :(

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.