Esileht Tasuta teated Noor neiu üksikettevõtja otsib abi just sulle sobiva toote loomisel!

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Noor neiu üksikettevõtja otsib abi just sulle sobiva toote loomisel!

Postitas:

Tere naisterahvad!

Olen välja arendamas toodet ning suhtun sellesse suure kire ja entusiasmiga. Soovin, et just seesama toode tuleks välja selline mis võimalikult paljude inimeste ellu rõõmu juurde tooks ja pakuks lahendusi mida siiamaani turul ei leidu.

Seega oleksin tohutult tänulik kui vastaksid kiirele küsimustikule mis võtab ca 5 minutit.

https://www.surveymonkey.com/r/3DC9T7J

Päikest!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatus on üsna pretensioonikas: just mulle sobiv toode, tooks paljude inimeste ellu rõõmu jms. Õnneks on teemaalgataja küsimused ja valikvastused nähtavaks jätnud, seega selgub, et see imeline asi on ilmselt mingi kallima klassi pidžaama või heal juhul koduriided-pidžaama 2 in 1.
Mul tekkis küsimus, miks tema ise on noor neiu aga meie ülejäänud oleme naisterahvad? Mis vanuses saadakse neiust naisterahvaks?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatus on üsna pretensioonikas: just mulle sobiv toode, tooks paljude inimeste ellu rõõmu jms. Õnneks on teemaalgataja küsimused ja valikvastused nähtavaks jätnud, seega selgub, et see imeline asi on ilmselt mingi kallima klassi pidžaama või heal juhul koduriided-pidžaama 2 in 1.

Mul tekkis küsimus, miks tema ise on noor neiu aga meie ülejäänud oleme naisterahvad? Mis vanuses saadakse neiust naisterahvaks?

Neiu ei ole veel sünnitanud ainult seksinud rajult. Kui seksinud ei ole siis on tüdruk.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Tasuta teated Noor neiu üksikettevõtja otsib abi just sulle sobiva toote loomisel!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.