Esileht Tööelu, raha ja seadused. Normaalne palk Eestis?

Näitan 30 postitust - vahemik 421 kuni 450 (kokku 451 )

Teema: Normaalne palk Eestis?

Postitas:
Kägu

Vajutad, ootad, venitad “tilgast” vajaliku osani, copy ja paste. Siin pole kahte viimast vaja, vajutad kohe “tsireeri”.

Aitäh! Lõpuks üks asjalikum nõuanne ka.

Mis selles asjalikku on? Tõesti üks kägu kujutab ette, et teised on nii lollid, et ei tea, kuidas telefonis tsiteerimine käib – et on vaja valida copy ja paste? Asi on lihtsalt selles, et mõnes telefonis see ei tööta – ikka tuleb kogu tekst kaasa.

Minu arust on seda mitu erinevat inimest kinnitanud, et mingites Iphonedes see ei tööta. Ja mitte ainult siin teemas pole sellest juttu olnud. Aga ikka üks siin sõimab Iphone omanikke lollideks.

test

Nii, mina tegin testi oma iphonega. Tegin TÄPSELT kirjelduse järgi ja copysin ainult ühe lõigu. Vot selle lause:”Minu arust on seda mitu erinevat inimest kinnitanud, et mingites Iphonedes see ei tööta. Ja mitte ainult siin teemas pole sellest juttu olnud. Aga ikka üks siin sõimab Iphone omanikke lollideks.”, aga kaasa tuli ikka kogu pikk joru, pluss veel kahe eelmise kommenteerija kommentaarid.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõesti üks kägu kujutab ette, et teised on nii lollid, et ei tea, kuidas telefonis tsiteerimine käib –

Jah, sest seda on mitmeid kordi küsitud.

Üks osa lohistab tervet lõime ikka mugavusest, mitte telefoni eripärast tingituna kaasa.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõesti üks kägu kujutab ette, et teised on nii lollid, et ei tea, kuidas telefonis tsiteerimine käib –

Jah, sest seda on mitmeid kordi küsitud.

Üks osa lohistab tervet lõime ikka mugavusest, mitte telefoni eripärast tingituna kaasa.

Aga on siis seda nii raske uskuda, kui mitu erinevat iphone omanikku kinnitavad, et selle telefoniga ei õnnestu korrektne tsiteerimine? Ja siis sinna juurde veel mõnitamine, et näe, uhke ja kalli telefoni jõuad küll osta, aga ise oled nii loll, et ei oska tsiteeridagi.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga, mis sellest siis on, kui inimene ei oskagi?

Vastab küsimusele: aga mis sellest siis on kui ma olen loll?

Nojah, kui meeldib, eks ole. Üldiselt ininesed soovivad õppida ja areneda, aga on ka neid, kes oma kesise tasemega rahul on.

Näiteks, mina olen ka katsetanud sadat moodi telefonis selekteerimist, aga ei ole õnnestunud. Kaks aastat vana Iphone.

Kuidas sa linke kopeerid? Vajutad, ootad, venitad “tilgast” vajaliku osani, copy ja paste. Siin pole kahte viimast vaja, vajutad kohe “tsireeri”.

Ei ole võimalik, et uues aifõunil seda funktsiooni ei ole.

Miks sellepärast laisk ja loll olen? On see üldse nii oluline?

Ikka on. Nukker kui eesti rahvas nii rumal on.

Mina olin see, kes sinu meelest tsiteerida ei oska.

Aga kas sa oskad seletada, et kui mina areneda ja õppida ei taha/suuda, miks see sind ärritab?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alus on roostevabast terasest ja auklik, seal all roostevabast terasest plaat. Mul küll midagi rõvedat kusagil pole, sealt ei tilgugi eriti midagi, seda alust valan ära vb paar korda aastas

Paned märjad nõud restile, aga need ei tilgu? Alust valad ära paar korda aastas? Pindu on normaalne siiski sagedamini puhastada. Eriti veel selliseid, kuhu vesi pidevalt peale tilgub.

Oskad seletada, miks neid pindu üldse puhastama peaks mingil alusel? Muidu on igav?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alus on roostevabast terasest ja auklik, seal all roostevabast terasest plaat. Mul küll midagi rõvedat kusagil pole, sealt ei tilgugi eriti midagi, seda alust valan ära vb paar korda aastas

Paned märjad nõud restile, aga need ei tilgu? Alust valad ära paar korda aastas? Pindu on normaalne siiski sagedamini puhastada. Eriti veel selliseid, kuhu vesi pidevalt peale tilgub.

Oskad seletada, miks neid pindu üldse puhastama peaks mingil alusel? Muidu on igav?

aga sa tolmu pühid kodus ka umbes 2x aastas?  ja need, kes tihedamini pühivad, teevad seda igavusest?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga on siis seda nii raske uskuda, kui mitu erinevat iphone omanikku kinnitavad, et selle telefoniga ei õnnestu korrektne tsiteerimine? Ja siis sinna juurde veel mõnitamine, et näe, uhke ja kalli telefoni jõuad küll osta, aga ise oled nii loll, et ei oska tsiteeridagi.

Kui sa mind tsiteetid, peaksid vastutama oma sõnade eest. Antud juhul väite eest, et mina olen kedagi mõnitanud.

Teie telefone ma ei tea, aga seda, et tsiteerida ei osata või kogu vestlus mugavusest kaasa veetakse, on käod ise tunnistanud. Laiskust ja lollust ma tõesti ei tolereeri, mis aga ei eelda mõnitamist.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kas sa oskad seletada, et kui mina areneda ja õppida ei taha/suuda, miks see sind ärritab?

Sul on vastus nina all ja sa ei oska lugeda? Vaata sama lõime viimast lauset.
Tõesti loll.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga sa tolmu pühid kodus ka umbes 2x aastas?  ja need, kes tihedamini pühivad, teevad seda igavusest?

Tolmu pühin ca 2 nädala tagant.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tolmu pühin ca 2 nädala tagant.

Okei, oledki laisk ja lohakas. Aga miks seda nii uhkusega peab siin demonstreerima, ei saa aru.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tolmu pühin ca 2 nädala tagant.

Okei, oledki laisk ja lohakas. Aga miks seda nii uhkusega peab siin demonstreerima, ei saa aru.

Ma pühin kord kuus. Vihkan koristamist.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tolmu pühkimine, tsiteerimise oskused – pidin korraks uuesti vaatama teema pealkirja, et kuhu ma klikkisin ja kuhu ma sattunud olen.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sa mind tsiteetid, peaksid vastutama oma sõnade eest. Antud juhul väite eest, et mina olen kedagi mõnitanud. Teie telefone ma ei tea, aga seda, et tsiteerida ei osata või kogu vestlus mugavusest kaasa veetakse, on käod ise tunnistanud. Laiskust ja lollust ma tõesti ei tolereeri, mis aga ei eelda mõnitamist.

Kas sina ka vastutad oma sõnade eest, kui teisi siin laisaks, lolliks, kesise mõtlemisvõimega, arenguvõimetuks sõimad? Sulle on rohkem kui kord öeldud, et Iphones korrektne tsiteerimine ei tööta, aga sa ikka ei lõpeta.

Kes kurat oled sina, et keelad siin neil kommenteerida, kes ei saa niimoodi tsiteerida, nagu sulle meeldib?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Okei, oledki laisk ja lohakas. Aga miks seda nii uhkusega peab siin demonstreerima, ei saa aru.

Miks ma seda tihedamini pühkima peaks, kui seda pole? Mul on suur maja, elan üksi, tolmu keegi üles ei keeruta. Põrandad püsivad samuti puhtad, kord nädalas tõmban tolmuimejaga mõned ebemed ja juuksekarvad, mis on pudenenud, kokku.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas sina ka vastutad oma sõnade eest, kui teisi siin laisaks, lolliks, kesise mõtlemisvõimega, arenguvõimetuks sõimad? Sulle on rohkem kui kord öeldud, et Iphones korrektne tsiteerimine ei tööta, aga sa ikka ei lõpeta.

Kes kurat oled sina, et keelad siin neil kommenteerida, kes ei saa niimoodi tsiteerida, nagu sulle meeldib?

Sa jätsid selgitamata, kust võtad, et mina kellegi telefoni olen mõnitanud.
Lisaks ajad minu kraesse ka teiste kägude öeldu.
Ei tundu väga isik, kellele peaks midagi selgitama. Kui siis seda, et risustamise vastu peaksid kõik võitlema.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh! Lõpuks üks asjalikum nõuanne ka.

Mis selles asjalikku on?

On minu jaoks asjalik (praktiline) , kuna õppisin nüüd tsiteerima 🙂

 

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tolmu pühin ca 2 nädala tagant.

Okei, oledki laisk ja lohakas. Aga miks seda nii uhkusega peab siin demonstreerima, ei saa aru.

Ei, see ei olnud mina. Mina pühingi 2 korda aastas umbes. Mul on oma eluga parematki teha.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On minu jaoks asjalik (praktiline) , kuna õppisin nüüd tsiteerima ????

Nüüd tehakse kohe perekoolilik järeldus, et sul pole iphone’i, järelikult oled madalapalgaline, järelikult ka madala haridusega, sellepärast said ka ossi mehe ja lapsed ei käi eliitkoolis, reisimas ei käi, investeerida ei oska, sõidad bussiga, elad üürikorteris, ootad ainult 5ndat kuupäeva, aga poes ei osta põhimõtteliselt kollaste siltidega tooteid, et keegi ei arvaks, et oled vaene rott. Etc.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle räägib üks keskmise haridusega kägu “mahlakas” emakeeles ????

Kas sa pikali ei viska? Magama ei heida? Lulli ei löö?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd tehakse kohe perekoolilik järeldus, et sul pole iphone’i, järelikult oled madalapalgaline, järelikult ka madala haridusega, sellepärast said ka ossi mehe ja lapsed ei käi eliitkoolis, reisimas ei käi, investeerida ei oska, sõidad bussiga, elad üürikorteris, ootad ainult 5ndat kuupäeva, aga poes ei osta põhimõtteliselt kollaste siltidega tooteid, et keegi ei arvaks, et oled vaene rott. Etc.

Saan aru küll et irooniaga öeldud aga mõtlesin kommenteerin:

iphone pole iial ostnud, sest minu meelest pole praktiline nii kallist telefoni osta, hale kui ära kaotan või ära lõhun või  ära varastatakse;

palk küll madalapoolne, selline Eesti keskmine, mees ei ole oss ja haridus on TRÜ magister, siis oli seal veel R täht sees kui lõpetasin;

kollaste siltidega toitu ostan ka, sest toidu raiskamine ei meeldi põhimõtteliselt;

lapsed ei ole käinud eliit koolis sest meie linnas ei ole eliitkoole;

bussiga ei saa ka sõita sest maja maal, kõigli täiskasvanud pereliikmeil on meil autod, veel osaliselt kodus elav tudengist laps kaasa arvatud.  Tallinnas elav laps sõidab tõesti bussiga ja jalgrattaga sest tema arvates on see kõige kiirem edasiliikumisviis, samas on ta ostnud endale uude majja korteri, ja üürikorteris ei elam meist keegi, Tartu on ligidal, nooremal lapsel on koht tudengiühikas aga eriti palju ta seal ei ööbi.

investeerida aktsiatesse ei oska, olen investeerinud kinnisvarasse ja olen investeerinud enda pere haridusse ja tervisesse;

viimased 5 aastat ei ole kusagil reisinud;

Nendin fakti et olen vane.

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

iphone pole iial ostnud, sest minu meelest pole praktiline nii kallist telefoni osta, hale kui ära kaotan või ära lõhun või  ära varastatakse; palk küll madalapoolne, selline Eesti keskmine, mees ei ole oss ja haridus on TRÜ magister, siis oli seal veel R täht sees kui lõpetasin; kollaste siltidega toitu ostan ka, sest toidu raiskamine ei meeldi põhimõtteliselt; lapsed ei ole käinud eliit koolis sest meie linnas ei ole eliitkoole; bussiga ei saa ka sõita sest maja maal, kõigli täiskasvanud pereliikmeil on meil autod, veel osaliselt kodus elav tudengist laps kaasa arvatud.  Tallinnas elav laps sõidab tõesti bussiga ja jalgrattaga sest tema arvates on see kõige kiirem edasiliikumisviis, samas on ta ostnud endale uude majja korteri, ja üürikorteris ei elam meist keegi, Tartu on ligidal, nooremal lapsel on koht tudengiühikas aga eriti palju ta seal ei ööbi. investeerida aktsiatesse ei oska, olen investeerinud kinnisvarasse ja olen investeerinud enda pere haridusse ja tervisesse; viimased 5 aastat ei ole kusagil reisinud; Nendin fakti et olen vane.

Täiesti arusaamatu kommentaar! Milleks selline kirjeldus?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

iphone pole iial ostnud, sest minu meelest pole praktiline nii kallist telefoni osta, hale kui ära kaotan või ära lõhun või  ära varastatakse;

Mina jälle ei saa aru, kust selline arusaam, et I’Phone on jube kallis. Ta ei ole ju kallim kui mingid teised uued mudelid, Samsung vms. Ja ega kõigil pole siis kõige uuem mudel, kellel I’Phone on, vanemad mudelid ei ole kallid üldse.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina jälle ei saa aru, kust selline arusaam, et I’Phone on jube kallis. Ta ei ole ju kallim kui mingid teised uued mudelid, Samsung vms. Ja ega kõigil pole siis kõige uuem mudel, kellel I’Phone on, vanemad mudelid ei ole kallid üldse.

No ma ostan iga 2a tagant uue, 1300 on suht kallis, kuigi võtan suht väikese mälumahuga, muidu oleks veel kallim.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ma ostan iga 2a tagant uue, 1300 on suht kallis, kuigi võtan suht väikese mälumahuga, muidu oleks veel kallim.

Sama kallis oleks mingi teise margi kõige uuem mudel kahe aasta tagant osta, seega mingit vahet ei ole.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

iphone pole iial ostnud, sest minu meelest pole praktiline nii kallist telefoni osta, hale kui ära kaotan või ära lõhun või ära varastatakse; palk küll madalapoolne, selline Eesti keskmine, mees ei ole oss ja haridus on TRÜ magister, siis oli seal veel R täht sees kui lõpetasin; kollaste siltidega toitu ostan ka, sest toidu raiskamine ei meeldi põhimõtteliselt; lapsed ei ole käinud eliit koolis sest meie linnas ei ole eliitkoole; bussiga ei saa ka sõita sest maja maal, kõigli täiskasvanud pereliikmeil on meil autod, veel osaliselt kodus elav tudengist laps kaasa arvatud. Tallinnas elav laps sõidab tõesti bussiga ja jalgrattaga sest tema arvates on see kõige kiirem edasiliikumisviis, samas on ta ostnud endale uude majja korteri, ja üürikorteris ei elam meist keegi, Tartu on ligidal, nooremal lapsel on koht tudengiühikas aga eriti palju ta seal ei ööbi. investeerida aktsiatesse ei oska, olen investeerinud kinnisvarasse ja olen investeerinud enda pere haridusse ja tervisesse; viimased 5 aastat ei ole kusagil reisinud; Nendin fakti et olen vane.

Täiesti arusaamatu kommentaar! Milleks selline kirjeldus?

Täiesti arusaamatu, miks sa oma lollust igal pool pead näitama. Võiksid ju rahus omaette loll olla. Ei ole vaja seda kogu aeg kinnitada

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samsungi üks uuematest mudelitest, 5G ,laimiroheline, kolme kaameraga, väga paljude lisadega, tolmu ja veekindel, maksab klickis praegu 369 eurot, telias veidi kallim. Just ostsin ja eeldan et saan järgmised 4 aastat muretult hakkama, nagu oma eelmise telefonitsi, see oli küll poole kallim.

Hea telefon on juba nii odav. Ma ei näe ühtegi põhjust kallimat osta

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samsungi üks uuematest mudelitest, 5G ,laimiroheline, kolme kaameraga, väga paljude lisadega, tolmu ja veekindel, maksab klickis praegu 369 eurot, telias veidi kallim. Just ostsin ja eeldan et saan järgmised 4 aastat muretult hakkama, nagu oma eelmise telefonitsi, see oli küll poole kallim. Hea telefon on juba nii odav. Ma ei näe ühtegi põhjust kallimat osta

Samamoodi saad ka odavamaid I’Phone’e osta, kallimad Samsungi mudelid on kuni 1800 eurot.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti arusaamatu, miks sa oma lollust igal pool pead näitama. Võiksid ju rahus omaette loll olla. Ei ole vaja seda kogu aeg kinnitada

Milles see minu lollus seisneb? Keegi kirjutab iroonilise kommentaari, ja sina hakkad selle peale tõsimeeli vastama, mis su peres on, ja mis ei ole. No tõepoolest, väga huvitav teadasaamine, et üks laps sõidab bussiga või jalgrattaga, teised autoga.

Teema läheks ikka väga “põnevaks” kätte, kui igaüks meist siin selliseid heietusi teeks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti arusaamatu kommentaar! Milleks selline kirjeldus?

Siin väga paljud tahavad endast rääkida. Ju pole siis lähedasi või sõpru, kes kuulaks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On minu jaoks asjalik (praktiline) , kuna õppisin nüüd tsiteerima ????

Nüüd tehakse kohe perekoolilik järeldus, et sul pole iphone’i, järelikult oled madalapalgaline, järelikult ka madala haridusega, sellepärast said ka ossi mehe ja lapsed ei käi eliitkoolis, reisimas ei käi, investeerida ei oska, sõidad bussiga, elad üürikorteris, ootad ainult 5ndat kuupäeva, aga poes ei osta põhimõtteliselt kollaste siltidega tooteid, et keegi ei arvaks, et oled vaene rott. Etc.

Hmm… Selliselt klassifitseerivad ainult madala haritusega isikud, ei maksa leili minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 421 kuni 450 (kokku 451 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Normaalne palk Eestis?