Esileht Pereelu ja suhted “Normaalne” purjutamise sagedus

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: “Normaalne” purjutamise sagedus

Postitas:

Hirmsad moraalijüngrid olete. Teema autorile soovitan edaspidi vaadata, kas viimase veerandaasta jooksul ilmnenud olukord hakkab edaspidi sama tihti esinema. Võibolla juhtubki selline asi 2 korda aastas, lihtsalt nüüd sai selle aasta norm vähese ajaga täis. Paar korda aastas ei tee kedagi joodikuks. Mõni kannatab alkoholi paremini kui teine.
Teema autor võiks vaadata silma oma hirmudele. Nii kaua, kui sul on hirmud, kutsud sa alateadlikult enda ellu mehi, kes su hirme toidavad. Kõigepealt tegele endaga ja siis vaata uuesti, kas oled mehele alkohooliku sildi ise juurde mõelnud või on olukord ka tegelikult muret väärt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hmm.. mina olen küll läinud välja teadmisega, et tõenäoliselt joon ma ennast maani purju ja oksendan peo lõpus.
See ei juhtu just sageli.. viimati oli sel suvel ja eelmine kord enne seda oli umbes 10 aastat tagasi.
Aga mõlemil korral ma olen teadnud (või vähemalt aimanud), et õhtu võib nii lõppeda. Seda lihtsalt on vaja..
Padujoodik?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees joob õlut – vahest 5l päevas. ka siis kui oleme 2kesi kodus. keel pehme ja veidi tuigub . nii juhtub ca kord nädalas. õlleta päevi on ka, kuid tavaline on 1-2l päevas. minu arust see pole normaalne, aga temal probleemi pole.
jah käimisperioodil ei olnud nii-hoidis tagasi.
kui on mõni sünna,siis ei oska ka piiri pidada-tihti jääb laua ääres magama või kukub. arvasin ka, et üle 30 mees oskab piiri pidada, aga ju siis ei oska.
ma ise joon max pool pudelit viina (poole liitrist) kokteilina ja joon vett lõpuks vms.tean, et muudmoodi ei parane, kui et mees maha jätta. aga olen juba sellises eas kus uut leida ka raske.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

0 korda nn TÄISKASVAnU eas, selliseid asju tehakse teismelisena või ülikooli eismesel kursusel ikka, kuigi pole mingi karsklane ja ka mu mees on perekooli kanade hirm, joob tihti 4 pudelit õlut õhtu jooksul, vahel ka 0,5 l gini õhtu jooksul, aga pole teda kordagi sellisena näinud, et käimisega probleeme oleks või kuskil laaberdaks. Ise ikka üritustel joon, aga joomise tempo on selline, et käimishäireid ette ei tule. Oma piire tuleb tunda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui tihti on teie arvates normaalne täiskasvanud inimesel end nii purju juua, et jalad enam ei kanna (ükskõik kas mees või naine)? (ei pea silmas seda, et päris pikali kukub aga seda, et liikumisega on juba suuri raskusi ja keel pehme) Kas üldse mitte kunagi, lausa kord nädalas, korra aastas või mis iganes variant…[/tsitaat]

Normaaalne? Ma mõtlen, et see on üldse võimalik vaid mõnede puhul. Ma joon liiga palju, aga sellist asja pole olnud. Kui jutt oleks mu elukaaslasest või isast… Äkki korra aastas oleks nii, et ei märkakski, aga korra kuus oleks kindlasti häirivalt ebanormaalne…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 23:41; 20.08 23:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Normaalne on üldse mitte vabatahtlikult endale mürki sisse juua. Eestis on ebanormaalne see, kes nii väidab. Hämmastav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Me mehega nüüdseks aastake koos olnud ja selle aja jooksul on ta 2 korda end nii purju joonud, et keel ja jalad pehmevõitu. Vägivaldne ei ole ega märatse. Lihtsalt minu jaoks tekitab vastikust kui niii purjus inimest näen.. eriti kui tegu on kõige kallima inimesega.

Seda, kui suuri koguseid ta selleks joob, ma ei oska öelda. Ei ole sedasi kokse lugenud. Joob põhiliselt muidu rummi. Kunagi jõi tihedamini aga minuga tutvudes automaatselt kogused ja sagedus vähemes. Ausalt öeldes need 2 korda aasta jooksul on nüüd teglikult umbes viimase veerandaasta jooksul olnud.[/tsitaat]

aga kui vanad te olete? Minu mees on seltskonnast, kus joomine noorena väga popp oli ja praegu 35-aastastena on endiselt popp, aga mällarisse enam ei jooda ja minu mees ei joonud kunagi õnneks. Meie seltskonna puhul on tegu meestega, kes päris kenadel töökohtadel on ja eks karjäär annab jalaga tagumikku ja sunnib otsustama. Samas õllet libistab nii mõnigi pea igal õhtul. Ja on üks sõber, kes omal ajal oli väga suur jooja, kes endiselt liialdab, mis lapsevanema puhul ok ei ole.
Kui te olete 25-aastased, siis ole vastu, aga ära sõna võta liialt. Alati võid ära minna ja parema leida, samas võib olla tegu asjaga, mis peagi muutub. Minu mees joob tänaseks väga meeldivalt, ei mingit 4 ja rohkem õllet. Pigem kipub õhtuti pokaalikest võtma, aga see ka ainuke. Soovitaks illusioone mitte luua, soovitaks liiga tõsiselt asju mitte võtta. Sul on ainult üks elu. Naudi seda! Kui ei saa nautida, siis tuleb mujale minna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 23:41; 20.08 23:52;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted “Normaalne” purjutamise sagedus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.