Esileht Ilu ja tervis Norrisoni riidemaskid

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Norrisoni riidemaskid

Postitas:

Kas keegi on tellinud ja kasutab? Kas on mugavad, kas neil on puudusi?

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Minul on, olen kasutanud, kus on maski nõue. Mul on kaks tükki, üks on mugavam kui teine (see “tõmbab” kõrva tagant), aga täpselt sama mudel, niiet eks pisikesed individuaalsed erinevused.
Puuduseid? Noh, millegi eest ta ilmselt otseselt ei kaitse 🙂

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.09 22:50; 17.09 09:56; 17.09 10:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on, olen kasutanud, kus on maski nõue. Mul on kaks tükki, üks on mugavam kui teine (see “tõmbab” kõrva tagant), aga täpselt sama mudel, niiet eks pisikesed individuaalsed erinevused.

Puuduseid? Noh, millegi eest ta ilmselt otseselt ei kaitse ????

Ega ta Sind ei kaitse jh, kuid kaitseb teisi Sinu pisikute eest. Kui aevastad vm, siis midagi see mask püüab kinni (eks sama, kui aevastaksid varrukasse). Kui kõik kannaksid, siis oleks mingil määral turvalisem.
Vaata neid ka: https://filtrimeister.ee/pood/kaitsemask/?v=a57b8491d1d8

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega ta Sind ei kaitse jh, kuid kaitseb teisi Sinu pisikute eest. Kui aevastad vm, siis midagi see mask püüab kinni (eks sama, kui aevastaksid varrukasse). Kui kõik kannaksid, siis oleks mingil määral turvalisem.

Jah, täpselt. Sama, kui aevastad varrukasse. Järelikult polegi ju mingit mõtet sellel maskil. Ma ei aevastagi kunagi, sest ma ei käi haigena ringi. Ja kui aevastakski, siis kasutaks varrukat. Seega, mis mõte on ebamugava maski kandmisel?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega ta Sind ei kaitse jh, kuid kaitseb teisi Sinu pisikute eest. Kui aevastad vm, siis midagi see mask püüab kinni (eks sama, kui aevastaksid varrukasse).

Nagu eelmine ütles, siis võiksingi varrukasse aevastada.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.09 22:50; 17.09 09:56; 17.09 10:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on, olen kasutanud, kus on maski nõue. Mul on kaks tükki, üks on mugavam kui teine (see “tõmbab” kõrva tagant), aga täpselt sama mudel, niiet eks pisikesed individuaalsed erinevused.

Puuduseid? Noh, millegi eest ta ilmselt otseselt ei kaitse ????

Ega ta Sind ei kaitse jh, kuid kaitseb teisi Sinu pisikute eest. Kui aevastad vm, siis midagi see mask püüab kinni (eks sama, kui aevastaksid varrukasse). Kui kõik kannaksid, siis oleks mingil määral turvalisem.

Vaata neid ka: https://filtrimeister.ee/pood/kaitsemask/?v=a57b8491d1d8

Tundub lahe mask olema aga…
140000 käibe juures 4000€ maksuameti võlg paneb imestama ja kahtlema nende tegevuse siiruses. Kodukal on küll mesimagus jutt.

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Vaata neid ka: https://filtrimeister.ee/pood/kaitsemask/?v=a57b8491d1d8

See pole ju võrreldavgi Norrisoni omadega. Sellega käiks ringi nagu “Teenijanna loost” välja astunud

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.09 22:50; 17.09 09:56; 17.09 10:28;
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu ja tervis Norrisoni riidemaskid