Esileht Pereelu ja suhted Norskamise pärast lahku?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )

Teema: Norskamise pärast lahku?

Postitas:

Kas keegi on kokku puutunud mehe tõsise norskamise ja uneapnoega? No ikka sellisega, et kui härra magab, siis teised vaatavad lakke või loevad lambaid, aga magamisest võib ainult unistada?

Kõige hullem on see, et arsti juurde keeldutakse minemast ning kogu pereelu kannatab selle all. Kui muidu see maas vedelev sokk vms asi väga ei häirikski, siis nüüd, kui toad jaotatakse ära ja toimub eraldi magamine, mingi intiimsust ja lähedust suhtes enam pole, siis nüüd käib kõik närvidele.

Ma ei oska enam mitte midagi teha, ma olen palunud ja anunud ja rääkinud, et tervis ei pea niimoodi kaua vastu (tugev ülekaal, uneapnoe ja päeval täielik väsimus, roolis tukastamine, meeletu uni peale sööki, kõrge vererõhk), lapsed jäävad isata, ma olen ähvardanud, et me läheme niimoodi lahku, aga ei midagi 🙁

Ma ei usu, et suurema korteri ostmine ja eraldi magamine on lahendus, sest minu jaoks ei ole suhtes enam siis seda intiimsust ja lähedust, lisaks majanduslikult paras põnts põmst lihtsalt ühe mehe egole eraldi tuba osta…

Aga niimoodi ma ka enam jätkata ei suuda. Lahendust kellelgi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 16:52; 19.08 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tean meest, kes on otsinud, aga suurt abi ei ole saanud. magabki eraldi toas. ma olen aru saanud, et nad voodisse lähevad ikka koos, üks osapooltest kolib lihtsalt öö jooksul ümber kui ikka väga häiriv on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 17:19; 19.08 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ei ole siis midagi, mida ta kardab, mis sunniks teda arstile minema? Tundub, et ta sinu hoiatusi ei võta lihtsalt tõsiselt. Sa tee midagi päris hirmutavat, mis raputaks ta üles. 🙂 Võta koju kits ja luba, et enne ära ei müü, kui tema pole arstile lkäinud… Teine võimalus on muidugi kõrvatropid soetada, aga siis ei kuule jälle laste nuttu ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peab ikka selle arsti juurde minemise kuidagi ära toimetama. Ta ilmselt ei usu seda lihtsalt, et sa ta norskamise pärast maha tahad jätta, sul tuleb talle selgeks teha, et nii on. Kas neid norskamise vastaseid plaastreid oled proovinud? See päris ära ei võta, aga mul mees norskas vaiksemalt selle kleepekaga. Mõnevõrra võib abiks olla ka teistsugune padi.

Mina isiklikult togiksin ta iga kord üles kui norskab niimoodi, et mina magada ei saa. Ehk siis lõpuks taipab, et on probleem.

Kas ta muidu arsti juures käib? Näiteks perearsti juures kui haige on? Hambaarstil? Või ravib kõike viinaga? Mõni mees on selline… Sel juhul aitab norskamist vähendada ka see, kui enne magamaminemist mingit õllejoomist ei toimu. Ja kui palju ta ülekaaluline on? Arstile minemise asemel võiks aidata ka kaalust alla võtmine, sest ülekaal soodustab samuti norskamist.

Ja kui ta sinu muret ei kuula ja jutust ei hooli, siis on ta lihtsalt üks paks egoistist siga ja sellisega pole vaja koos elada ja tema musti sokke koristada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.08 18:09; 20.08 09:03; 21.08 08:30; 21.08 12:00; 23.08 08:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Räägi mehe emaga, räägi talle kõik mehe terviseprobleemid ja sellest tulevad suured ohud ära. Vahel saavad emad (või eõd jne) paremini mõjutada kui oma naine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil TÄPSELT SAMA probleem! Kui vana su mees on? Minu oma on alles 30, ise olen 21 ja ei kujuta ette, et elan kogu ülejäänud elu nii või et me jääme ilma oma perepeast, kui probleem süveneb (milleks on ka ülekaal, kõrge vererõhk ja kõrge veresuhkur). Mees ei lähe arstile ja kõik. Närvidele käib see! Vohmib sööki sisse nii mis hirmus. Ütleb, et talle maitseb ja kõik. Sellepärast tahabki palju süüa, kusjuures sööb nii kiiresti nagu oleks söömise MM võistlustel. Ma olen nii kuri, kui seda pealt näen.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 21:03; 19.08 21:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jätsin 1 mehe maha, kui olime 2-3 ööd koos veetnud. Ta lihtsalt norskas nagu traktor sellest hetkest kui silma pani kinni kuni selle hetkeni kui üles ärkas. Mitte mingit vahet polnud, absoluutselt järjest lasi mürinaga. Pmst siis tema magas ja kõik teised olid üleval. Maha jätsin sellepärast, et ta ei näinud et seal probleem on. Ütles, et ära muretse, harjud ära. Et ega sa igavesti üleval olla ei saa. Seda, et läheks ise arstile (mees oli 24), ei tahtnud kuulda ka. Ei huvita ka, mis temast edasi sai. Kuidas teil see probleem niimoodi üleöö tekib? See ju algusest peale teada, et norskab ja seni on olnud okei ja nüüd äkki mitte? Kas siiani siis olete aastaid olnud magamata? Ma ei saa aru.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
Mina isiklikult togiksin ta iga kord üles kui norskab niimoodi, et mina magada ei saa. Ehk siis lõpuks taipab, et on probleem.
[/tsitaat]
Ja niikaua oled ise magamata?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil tekkis see probleem hiljem. Kuni 28. eluaastani oli kõik korras. Sisi suurenes kehakaal ka ning norkamine sai alguse. Alla ta võtta ei taha, leiab, et on nii väga ilus mees. 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 21:03; 19.08 21:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohhjahh siin ka probleem. Ülekaal, vanust 40, norskamine pole pidev, kõhuli siiski reeglina muret pole, aeg-ajalt ei kuule ma ikka midagi terve öö. Kõrvad topin kinni vahel ja pea panen voodi teise otsa, padi kõrva peale:) See aitab.
Eraldi ööbimist kindlasti ei hakka harrastama, siis pole enam erilist mõtet asjal… Ja polegi kuhugi minna, sest meie kahe toa vahel puudub uks:P

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Probleem on olnud juba paar aastat, kui ta ülekaal suurenes. Enne ka norskas, aga mitte nii hullult.

Tavaliselt jäin kas mina enne magama või togisin tema magama minnes üles ja jäin ise võimalikult kiiresti magama. See tähendas paraku tihti öösel kella 2ni üleval passimist, et ma ikka piisavalt uniseks jääksin. Kahjuks on mul tõsised unehäired nüüd seetõttu.

Eelmisel suvel jäin teist last ootama, hoiatasin teda kohe, et võta midagi ette, tite kõrvalt selline süsteem ei toimi, aasta aega olen rääkinud, aga ei miskit. Nüüd ongi nii, et mina lastega suures voodis ja tema suure lapse toas öösiti. Aga see pole lahendus ju?

Ma olen mõelnud ta emaga rääkimisele, aga no mida krdit!, kas 40-aastasel ei ole siis endal mõistust peas? Seda enam, et ega ta muidu ka arsti juures ei käi ja mulle tundub, et ju siis sellist käitumist juba lapse- ja noorukieas tolereeriti.

Viimasel ajal on hakatud veel enne magamajäämist neid lahjasid alkohoolseid jooke (Garage vms) jooma 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 16:52; 19.08 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil TÄPSELT SAMA probleem! Kui vana su mees on? Minu oma on alles 30, ise olen 21 ja ei kujuta ette, et elan kogu ülejäänud elu nii või et me jääme ilma oma perepeast, kui probleem süveneb (milleks on ka ülekaal, kõrge vererõhk ja kõrge veresuhkur). Mees ei lähe arstile ja kõik. Närvidele käib see! Vohmib sööki sisse nii mis hirmus. Ütleb, et talle maitseb ja kõik. Sellepärast tahabki palju süüa, kusjuures sööb nii kiiresti nagu oleks söömise MM võistlustel. Ma olen nii kuri, kui seda pealt näen.[/tsitaat]

huvitav miks 21 aastane noor naine seob ennast ülekaalu, kõrge vererõhu ja veresuhkruga? nii palju kompusi poisse on ju selles vanuses veel saadaval. mingi äti kõrval oma noorus raisku lasta?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.08 17:19; 19.08 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ütle mehele, et norskamine, uneapnoe pluss veel tugev ülekaal viivad ajapikku libiido ja potentsi languseni ja sina ei taha oma mehel kõrval kuival istud, vms.
Äkki mõjub, riistavärgendus on meestel hell koht.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No selle vastu on ravi täiesti olemas. PERH mustamäel on kopsuarst (pulmonoloog) dr Erve Sõõru, kuhu suunab perearst. Järjekord u 3 kud, siis edasi analüüsidele ja kordusvisiidiks sama pikk järjekord. Poole aasta pärast saad saatekirja maovähendusoperatsioonile, kuhu ootad konsultatsiooni ka mitu kuud. Kui opi järjekorda võetakse, ootad oppi üle aasta.
Võib ka kohe perearstilt võtta saatekirja kirurgile, kes teeb maovähendust. Kui ei jaksa mitu aastat oodata, siis ca 3000 euro eest saab järjekorras vahele. Kaal hakkab väga kiiresti langema ja kõik need ülejänud hädad nagu norskamine, vererõhk jne, ununevad.
Käisin ise sama tee läi- lor, lori juurest kopsuarst, kopsuarst saatis siis kirurgile, kuna probleemi põhjus on siiski ülekaal. Esialgu ehmatasin ära, kuid võtsin julguse kokku, opil käidud ja kaal langes 48 kilo. Enam ma ei norska.
http://www.kergemaks.ee
http://www.peenemaks.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jahedam magamistuba aitab samuti.

Mehele tuleb range dieet peale panna, trenni ajada. Enne und joodud alkohol muuseas annab eriti hoogsalt kaloreid ja rasvakihti juurde.

Kui see norskamine on sulle juba unehäired ja terviseprobleemid tekitanud, siis tuleks ikkagi radikaalsed meetodid tarvitusele võtta. Perearstilt saatekiti, dieet, teine magamistuba kuni asjad on hakanud liikuma. Kaalust allavõtmine võtab aega. Kui kõhnenemine norskamist ei kaota, on Tartus unespetsialistid, kes teevad konkreetselt norskamise leevendamiseks mõeldud oppi, see pole maovähendus, ikka midagi nina-kurgu, ma väga täpselt ei tea, perearst abiks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.08 18:09; 20.08 09:03; 21.08 08:30; 21.08 12:00; 23.08 08:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on mees normkaalus, teeb tõsiselt sporti ja ikka norskab päris valjult. Minul jälle on hästi erk uni, ma ei saaks temaga koos üldse magada. Ja magamegi üsna palju aastaid juba eraldi tubades, kumbki oma mugavas voodis – maja on suur, tube kuus ja elanikke siin vaid kolm. See ei vähenda kuidagi nn \”intiimseid hetki\”, neid jagame siis kas emma-kumma magamistoas või mõnes teises toas enne lõplikku magama minemist ja ikka 3-4 korda nädalas :)Aga ma kohe kindlasti ei tahakski enam kellelagi voodit jagada une ajal. Olen aru saanud, et üksinda magades puhkan kõige paremini välja.
Igasugused tülid norskamise ja magamatuse teemadel on meile kauged, mees päeval ka unine pole, vererõhk pigem madal, ju siis teda ennast niiväga ei häiri see.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka mees suur, kuid normkaalus, teeb sporti. Norskab ka. On teine käinud ka mingit oppi kunagi tegemas, aga kasu pole. Meil aitab see, kui ta magab külje peal. Ta ise armastab selili magada ja une pealt ta keerabki väga tihti selili. Lükkan ta jälle külili, nüüd ta saab juba une pealt aru, mida ma tahan. Alkohol mõjub norskamist soodustavalt ja siis pole teda lihtne keerata ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees pole ülekaalus. Norskab jubedalt. 10 a tagasi tehti miski väiksem opp nina vaheseinaga aga mõni aasta tagasi hakkas uuesti norskama. Mina magan nüüd umb 60% öödest laste toas. Mehega läheme harilikult koos voodisse aga kuna tema jääb tavaliselt enne mind magama ja hakkab norskama – siis mina kolin ümber. Imelikul kombel siis ma norskamise peale üles ei ärka, kui olen enne meest magama jäänud. Meest häirib minu \”kolimine\” aga minu uni on mulle tähtsam!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Meie magame eraldi tubades.
Soovitan.
Enda puhul märkan, et kadus ära see jõuetu viha partneri vastu. Suhted paranesid. Jah, mina olen see, kes kolib ja mina olen ka see, kes õhtul mehe kaissu poeb (lahkun sealt, kui pärast seksi und ei tule ja mehe norskamine häirib). Seda vist jäängi ootama, et mees vahel ka ise tuleks minu kaissu… seda ta ei tee, ju siis solvumine nii suur. Aga olen võtnud selle riski. Mõtte sain kusjuures siitsamast perekoolist.

Algul olin jah vihane ja tahtsin lindistada mehe norskamist, et ta aru saaks. Nüüd olen uurinud ja tundub, et selles valdkonnas head lahendust ei olegi. Jätkame eraldi magamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võin öelda, et meie lahkuminekule lähenemine algaski norskamisest. Alguses kannatasin, alateadlikult aga vihkasin teda selle eest. Togisin öösiti, aga lõppes asi sellega, et süüdistas mind, et ma segan tema und 🙂 Kolisime eraldi tubadesse, seksielu mõjutas see, lisaks tulid süüdistused, kuidas lapsed saavad vaid tähelepanu (omaette magamiseks elasin kahe väikelapsega samas toas). Kaugenesime, minus oli viha, et ta midagi ei teinud sellest vabanemiseks (lisaks tarvitas aina enam alkoholi õhtuti, sest see parandavat und ja maandavat pingeid.. my ass eksole..), trenni ei teinud üldse, toitus ebatervislikult. Mõni aeg tagasi sai mul villand ja kolisin ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ka see, kes tuli mehe juurest ära, kuna too norskas ja ei kavatsenudki midagi sellega ette võtta. Eraldi tubadesse kolimine ka ei aidanud, kuna norskamine kostus läbi ja mõjutas ka üleüldiselt suhteid (mees hakkas süüdistama, et ma nii kerge unega olen ja mina oleks nagu hoopis pidanud midagi ette võtma, kuna minul olevat probleem). Mul tekkis ka viha tema vastu ja kadus soov läheduseks. Meil oli muid probleeme ka, aga ühistel reisidel, kus avastasin hommikul, et ma polegi magama jäänud, vaid terve öö mehe norskamist kuulanud, hakkasin tõsiselt järele mõtlema, kas see on elu, mida ma tahan.

Tal oli ka uneapnoe ja ma ta oli selles teadlik, aga ta ei soovinudki midagi muuta. Ajapikku läks see kõik ainult hullemaks (ülekaal, rasvased praed enne und ja norskamine igas asendis, ka kõhuli), ninaplaastritest polnud miskit kasu (mitte kõige vähematki).

Väikse norskamise pärast või ajutise ma ei jätaks kedagi, aga see oli liig. Miks pidi minu elukvaliteet nii palju muutuma, et minul polnud õigus enam väljapuhkamisele. Kuna ta suhtumine oli nagu oli, ei jäänud mul muud üle kui ära tulla. Lapsi temaga ei teinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kujutate ette, et see võib ka vastupidi olla?
Mina olevat abikaasa sõnul kunstnorskaja – väidetavalt suudan seda ka kõhuli olles teha. Ega kaasa ka alla ei jää öise heli tootmisel.
Lahendus- kes üles ärkab, togib teist nii palju, et see ennast külili keerab. Ja meie puhul on vastupidi – minu magamist mehe norskamine ei sega, ma ei kuulegi seda läbi une. Tema mind kuuleb küll, ärkab selle peale. Kui on tekkinud perioode, et välja puhkamine satub ohtu, siis oleme ka mõne öö eraldi maganud, aga see ei ole pikaajalise lahendusena kõne alla tulnud.
Mulle isiklikult tundub, et kui kõik muu on paarisuhtes hästi, siis norskamine ei ole põhjus teist vihata. Samas – kui muidu suhted logisevad, siis ärritaks teise puhul kõik, sealhulgas norskamine.
Ja veel – kui mina hiljem magama lähen ja teine juba ees norskab, siis mõjub see mulle nagu unerohi. Minu poolse üles ajamise tingivad need korrad, kui ma kuulen hingamise vahele jäämist e uneapnoe ilmingud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Norskamisest võib vabalt suhe logisema hakata. Kui üks pool on koguaeg ärkvel, ei saa magada ja norskaja seda mingiks naljaks peab, siis ongi asi paigast ära. Norskamine tekib tihti alles aja jooksul, no näiteks siis, kui varem tervislikumad harjumused muutuvad ja varem trimmis inimene kaalus juurde võtab. Suhte alguses probleemi pole – aja jooksul tekib.

Muidugi on neid, kes magavad nagu kotid ja ei kuule midagi ka siis kui kahuripauk kõrval käiks. Enamasti on inimestel unefaasid siiski sellised, et vahepeal öö jooksul on uni ergum. Teine asi on ka see, kui tugev on norskamise detsibell. Mul mees alguses norskas vaikselt, no pigem nohises ja norises tasakesti, see oli isegi nunnu, aga mida aeg edasi, seda hullemaks läks. Kui see ikka kõrva ääres täistuurid üles võtab, siis mina uuesti magama ei jäänud. Unevõlg muudab väsinuks ja pahuraks, siit algavad uued probleemid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.08 18:09; 20.08 09:03; 21.08 08:30; 21.08 12:00; 23.08 08:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Norskamisest võib vabalt suhe logisema hakata. Kui üks pool on koguaeg ärkvel, ei saa magada ja norskaja seda mingiks naljaks peab, siis ongi asi paigast ära. Norskamine tekib tihti alles aja jooksul, no näiteks siis, kui varem tervislikumad harjumused muutuvad ja varem trimmis inimene kaalus juurde võtab. Suhte alguses probleemi pole – aja jooksul tekib.

Muidugi on neid, kes magavad nagu kotid ja ei kuule midagi ka siis kui kahuripauk kõrval käiks. Enamasti on inimestel unefaasid siiski sellised, et vahepeal öö jooksul on uni ergum. Teine asi on ka see, kui tugev on norskamise detsibell. Mul mees alguses norskas vaikselt, no pigem nohises ja norises tasakesti, see oli isegi nunnu, aga mida aeg edasi, seda hullemaks läks. Kui see ikka kõrva ääres täistuurid üles võtab, siis mina uuesti magama ei jäänud. Unevõlg muudab väsinuks ja pahuraks, siit algavad uued probleemid.[/tsitaat]
No aga seda ma räägingi, et norskamine ei saa olla põhjus vaid pelgalt kiirendaja. Ehk siis probleem on ju teise partneriga mitte arvestamises, tema vajaduste ignoreerimises. Norskamine jm toob selle lihtsalt esile. Või olen ma millestki valesti aru saanud?
Samad käitumismustrid võivad ilmneda ju ka muud moodi – partner vajab laupäeva hommikul pikemat und ja teine ärkab koos kukega ning rõkkab rõõmsas tujus pannkooke küpsetade, et maja kajab? Kas siis minnakse laulmise pärast lahku või on ikkagi tegemist teise poole vajaduste mitte arvestamisega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaevalt et see naine lahkuminemisest mõtleks, kui mees ainult laupäeviti norskaks 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.08 18:09; 20.08 09:03; 21.08 08:30; 21.08 12:00; 23.08 08:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on heas vormis, kuid apnoega kimpus ja see halvendas elukvaliteeti väga. Ise otsis endale arstid-värgid, tegi läbi kõik uuringud, laskis hambaarstil teha aparaadi, mis suhu käib, see ei aidanud. Nüüd sai proovimiseks hapnikumaski, vaatab kas toimib.
Aga pange ise oma mehele arstiaeg kinni, uurige kõik võimalused ja siis seletage ära, mida need protseduurid endast kujutavad ja siis pange fakti ette, et ülehomme minek. Mulle tundub, et mehed kardavad mingit fataalset otsust arsti poolt, et kohe tulebki surm või nad on puruhaiged ja tuleb operatsioonile minna. Parem siis väldivad arste.
Uneuuringus midagi sellist ei ole ju ja see on iseenesest huvitav, kõigepealt antakse koju üheks ööks väike mõõteseadeldis, mille üks osa pannakse sõrme, see siis registreerib unemustri, pärast prinditakse graafik välja. Kui probleem on tõsine, on see graafik jube, näed oma silmaga, et inimene ei hingagi minut järjest ja nii iga mõne minuti tagant. Selle graafiku kohaselt koostatakse siis raviplaan, üks abivahend on suusisene aparaat, teine hapnikumask koos aparaadiga. Aparaat on väga vaikne, ei seda magamist ja partnerit ka mitte. Aga raha tuleb ka selleks kõigeks kõrvale panna, sest suusisene aparaat on kallis. Kui on suur, paks ja tugeva norskamisega mees, siis tasuks kohe hapnikumaskile mõelda, haigekassa kompenseerib suurema osa.
Aga ka mina ise norskan ka jubedalt, nii et ilmselt on meie voodis varsti kaks vooliku ja maskiga tegelast…Naljakas küll, aga no mis sa teed 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub, et eraldi tubades magamise vältimine on sellises olukorras miski kompleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka mees norskab. Elame koos juba 17a.
Külje peal magamine ongi meil ainuke lahendus. Kui ta tarbib alkohooli, siis magab teises toas, kuna väga raske öösel teda paluda keerata küljele.
NB! Meil on tuttavad kes käisid op-i tegema. Protseduur pidi väga valulik olema ja mure tuleb tagasi.
Tuleb lihtsalt mõistvalt suhtuda, kuna vanusega võib ju endal sama mure ka tekida. Tõesti võib ju midagi ette võta – Noh, 1x unirohi võta kas või….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil sama probleem. Mees on 32 ja kaaluga on kõik korras. Varem ta ainult norskas ning peale matsu ribidesse oli meil jälle vaikus majas… Arstile keeldus samuti minemast. Nüüd viimasel aastal olen märganud, et vahepeal ta öösiti ei hinga… st. õhku sisse hingab, aga välja enam ei hinga… Tavaliselt sellel ajal öösel ma raputan teda, et ta normaalselt hingama hakkaks. Rääkisin mehele ka sellest, et ta ei hinga ja mingu uuringutele… Õnneks võttis minu mees mind kuulda ja on nüüd uneuuringute järjekorras….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vaevalt et see naine lahkuminemisest mõtleks, kui mees ainult laupäeviti norskaks :D[/tsitaat]

jah, paljud inimesed hakkavadki mõtlema alles siis, kui on juba väljapääsmatus olukorras. enne kannatatakse ja kannatatakse ja innustatakse ennast mõttega, et kõik mehed ongi ju paksud, laisad, isekad, matslikud jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted Norskamise pärast lahku?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.