Esileht Pereelu ja suhted Norskamise pärast lahku?

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Norskamise pärast lahku?

Postitas:

Kahju ongi, et mehed ei saa aru, et NEIL on probleem. Ja Tuulelohe- sinumoodi saabki mõelda ainult see, keda norskamine ei häiri ja probleemiks ei pea, kuna ise norskad ka. Kui ikka ise üldse magada ei saa, kuna teine norskab, siis usu mind, see ei tunduks sulle nii pseudoprobleemina!
Minu mees nt ütles mulle, et mul on ka probleem. Aga seetõttu, et ma vahel naeran unes kõva häälega. Mõned ööd tagasi ärkasin ise sellepeale üleski, et lagistasin naerda ja ei saanud enam pidama. No mis teha, et niiiii koomiline uni oli! 😀 Noja hambaid krigistan ka 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]marslane kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

jah, paljud inimesed hakkavadki mõtlema alles siis, kui on juba väljapääsmatus olukorras. enne kannatatakse ja kannatatakse ja innustatakse ennast mõttega, et kõik mehed ongi ju paksud, laisad, isekad, matslikud jne.[/tsitaat]

Ei, no sa ikka ei mõista. Ma tahan öelda, et inimestel on halbu kombeid ja vigu nii väiksemaid kui suuremaid, osadega võib leppida, ei hakka ju iga väikseima puuduse pärast kohe lahkuminemisele mõtlema. Kui mees norskaks ainult laupäeviti, siis see poleks niisugune eluhäiriv teema, et lahkuminemise mõtted pähe tooks. See ei tähenda, et probleemiga tegeleda ei võiks. Siin oli see laupäeviti unehäirimise näide toodud, mis ei ole kuidagi võrdne igaöise valju norskamisega, mis elukvaliteedi nulli tõmbab.

Kui mees norskaks ainult laupäeviti, siis annaks asja palju lihtsamalt ja valutumalt lahendada kui lahkuminekuga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.08 18:09; 20.08 09:03; 21.08 08:30; 21.08 12:00; 23.08 08:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kolin ka pooled ööd teise tuppa. Alguses pikutame koos, räägime juttu jne, aga kui mees enne mind magama jääb, siis kolin teise tuppa. Alguses me mõlemad natuke tundsime ennast halvasti selle pärast, et erinevates tubades magame. Aga kui ma mehele selgitasin, et asi pole mitte temas, vaid norskamises, siis ta sai aru ega ole solvunud ja mina ei tunne ennas süüdi. Me oleme vähe koos olnud, kuus aastat saab alles. Ma juba esimestel öödel sai. Aru, et sellest võib probleem tulla. Aga kuna armastus on nii suur, siis otsustasin ikka proovida. Tegelikult läks minu jaoks asi hulluks, kui rasedaks jäin. Siis mul tekkisid unehäired, mis süvenesid, kui beebi oli väike ja oli vaja korduvalt öösel ärgata. Nüüd, kui jälle tagasi tööl ja lapsed enam öösel ei ärka, olen tavaliselt õhtuks nii läbi, et magan nagu kott mehe kõrval ja ei kuule midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees on kerges ülekaalus ja norskab. Kui mul õnnestub enne teda magama jääda, siis mingi aja saan magada ilmselt ka nii, et norskamine ei häiri. Kui aga uni on pinnapealne, siis ärkan ja müksan meest. Siis ta keerab end ja mõnda aega ei norska. Mul on ka unehäired tekkinud seoses mehe norskamisega. Ma ei salli ka kõrvatroppe, seda enam, et laste hääli tahaks ikka öösel kuulda. Ajab ikka närvi küll.
Aga norskamine jäi vähemaks küll, kui mees hakkas kaalust alla võtma ja toidusedeli kontrolli alla võttis (ei söönud suures koguses rasvast toitu), alkoholi ei tarbi ta õnneks ka eriti.
Aga teemaalgatajale…tõesti raske olukord. Võta mees ette ja koputa ta südametunnistuse peale. Juba kaalulangetamine parendab olukorda. Kas mees on tõesti pigem valmis loobuma perest kui elustiilist? Mees ei taju ilmselt olukorra tõsidust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti lase mehel sõlmida korralik elukindlustus sinu kasuks. Sest ega ta pikalt sellise elustiili juures vastu ei pea…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Pereelu ja suhted Norskamise pärast lahku?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.