Esileht Hobinurk Norwegian ja reisikäru

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Norwegian ja reisikäru

Postitas:

Keegi väikelastega viimasel ajal Norwegian’iga lennanud? Kuidagi ei leia mingit infot kärude kohta, kuhu nad käivad ja kas neid peab eraldi registreerima äraantavasse pagasisse või saan ma kuni lennuki peale minekuni sellega tiiruda ja siis ära anda? Tasuta või tasuline?
Kõik mis leian Norwegian lehel on see, et kui lastega reisid, siis imikutel ei ole pagasit ette nähtud, kaasa võib võtta vaid söögikraami lapse jaoks. Ja pagasi lehel pole ühtegi sõna kärudest. Ma nii väikse lapsega pole 4 aastat lennanud, enam ei tea reegleid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 17:47; 11.10 19:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naljakas kokkusattumus. Lendan just homme ühe kaheaastasega ja võtan kaasa reisikäru. Pole enne tegelikult isikliku käruga nii läinud, sest tln lennujaamas nad vabalt kättesaadavad terminalis tiirutamiseks ja oslos olen ka leidnud kergkärusid. Pean silmas siinkohal vihmavarjukat. Ma tegelt ei muretse kuna norrakad on mu meelest igatepidi vastutulelikud lastega reisijate suhtes ja isegi arvan, et nad panevad mu käru kuhugi salongi nurgatagusesse. Eks homme näis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.10 23:02; 10.10 23:05; 11.10 12:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

A kui sa mõtled suuremat lapsevankrit või käru siis need lähevad küll äraantava pagasi hulka ja peavad olema pakendatud. Turvatoolidega ja -hällidega samamoodi. Ühe lapse kohta üks käru ja turvatool. Lisatasuta. Selle tee käisime läbi u 2a tagasi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.10 23:02; 10.10 23:05; 11.10 12:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandan! Valejutt täiesti. Ei lubatud mul vihmavarjukat lennukisse! Nõme.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.10 23:02; 10.10 23:05; 11.10 12:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei saa aru, norwegiani lehel on ju kõik kirjas – kärud/turvatoolid äraantavasse pagasisse tasuta, olenemata piletitüübist.

tahaksin näha odavlennufirmat, kes lubab käru pardale võtta. isegi täisteenindusfirmad ei lase reeglina, need ajad on ammu möödas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 13:42; 12.10 09:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ei saa aru, norwegiani lehel on ju kõik kirjas – kärud/turvatoolid äraantavasse pagasisse tasuta, olenemata piletitüübist.

tahaksin näha odavlennufirmat, kes lubab käru pardale võtta. isegi täisteenindusfirmad ei lase reeglina, need ajad on ammu möödas.

Lufthansa lubas küll, mitte muidugi istme juurde endal kohe, aga sai lennukisse kärutada ja nad seal siis panid ära kuskile. Ja pärast maha minnes sai lennuki juurest kätte. Miinuseks see, et käru toomisega läheb aega ja kui näiteks on bussiga transport lennuki juurest lennujaama, siis peab terve bussitäis ootama, kuni su käru otsitakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen igatahes näinud kärudega emmesid, kes tiirutasid ringi kuni pardale minekut ja seal teenindaja võttis ära neid. Aga mis mind rohkem huvitab, mul käru käib käsipagasi mõõtudesse kokku, seega käsipagasina saaksin ka seda kaasa võtta. Ja ma ei tea, kust eelviimane infot leidis, mina leidsin vaid selgitust, kuidas käru peab pakitud olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.10 17:47; 11.10 19:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis mind rohkem huvitab, mul käru käib käsipagasi mõõtudesse kokku, seega käsipagasina saaksin ka seda kaasa võtta. Ja ma ei tea, kust eelviimane infot leidis, mina leidsin vaid selgitust, kuidas käru peab pakitud olema.

leidsin täiesti loogilisest kohast: travelling with children -> baggage for children and infants https://www.norwegian.com/en/travel-info/travelling-with-children/baggage/

kui sul käib käru kokku nii, et mahub käsipagasi mõõtudesse, siis mida sa veel teada tahad? võta aga kaasa. muidugi juhul, kui sul endal käsipagasit ei ole või lapsele istekoht on ostetud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.10 13:42; 12.10 09:27;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Hobinurk Norwegian ja reisikäru

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.