Esileht Pereelu ja suhted Nõustaja huvi kliendi intiimelu kohta

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: Nõustaja huvi kliendi intiimelu kohta

Postitas:
Kägu

Palun kommenteerige seda Tallinna psühholoogilist kriisiabi. Käisin seal, mingit abi sellest ei olnud ja sain lisaks ebameeldiva kogemuse osaliseks kui nõustaja (NB! Ma ei läinud kuhugi arsti vastuvõtule) esimesel vastuvõtul järsku küsis, et ega ma äkki strippar pole olnud kuskil ja teisel vastuvõtus hakkas täiesti tühja koha pealt uurima minu (kliendi) intiimelu kohta ja arvas, et on täiesti normaalne kui ühes kohas elades on üks mees kellega seksida ja teises kohas (kui on kolida vaja) on teine mees kellega seksida. Pole sellised asjad mitte kunagi minu elustiili juurde kuulunud ja oli täiesti jälk kogemus see nõustamine. Nõustaja lajatas nende küsimustega mulle täiesti tühja kohapealt näkku, et olen tema arvates l*ts. Kas tõesti on kvalifikatsioonita nõustaja pädevuses selliseid asju arvata ja uurida, kellegi intiimelus urgitseda? Võimalik, et sealne klientuur on selline aga mind see solvas! Kas kaebust saab kuhugi esitada?

+13
-23
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kindlasti peaksid sinna tagasiside andma. Minul on ka seal huvitav kogemus. Küsiti, kas oled rase, kas jood, kas töö on, kas mees peksab, kas elada kuskil on? Ma vastasin kõigi küsimuste peale “ei” ja siis öeldi, et siis pole ju sul midagi viga, miks siia tulid.

+22
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma vastasin kõigi küsimuste peale “ei” ja siis öeldi, et siis pole ju sul midagi viga, miks siia tulid.

Mitte kõigi küsimuste peale ei vastanud “ei”, vaid ükski nendest ei olnud hetkel mureks.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ise Tallinna Kriisiabist palju abi saanud ja mitte ühtegi sellist küsimust pole esitatud ei esimesel ega kahekümnendal kohtumisel. Palu endale teine nõustaja ja ühtlasi informeeri neid selle nõustaja veidratest küsimustest.

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti peaksid sinna tagasiside andma. Minul on ka seal huvitav kogemus. Küsiti, kas oled rase, kas jood, kas töö on, kas mees peksab, kas elada kuskil on? Ma vastasin kõigi küsimuste peale “ei” ja siis öeldi, et siis pole ju sul midagi viga, miks siia tulid.

Kas võib olla, et sinul ja teemaalgatajal oli sama isik nõustajaks? Sest see on ikka väga imelik.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti peaksid sinna tagasiside andma. Minul on ka seal huvitav kogemus. Küsiti, kas oled rase, kas jood, kas töö on, kas mees peksab, kas elada kuskil on? Ma vastasin kõigi küsimuste peale “ei” ja siis öeldi, et siis pole ju sul midagi viga, miks siia tulid.

Kas võib olla, et sinul ja teemaalgatajal oli sama isik nõustajaks? Sest see on ikka väga imelik.

Kas ei või hoopis olla, et TA on mingit sorti vaimse häirega ja kujutabasju ette?

+18
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see suhete ja pereelu alla puutub, et sul nõustajaga kehv kogemus oli?

+1
-16
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Olen ise Tallinna Kriisiabist palju abi saanud ja mitte ühtegi sellist küsimust pole esitatud ei esimesel ega kahekümnendal kohtumisel. Palu endale teine nõustaja ja ühtlasi informeeri neid selle nõustaja veidratest küsimustest.

Kriisiabis 20 korda käia ei tundu just, et palju abi said 🙂

+13
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Aga ehk sinu enda jutt jättiski mulje, et sul on väga kirju sex elu.

+3
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Aga ehk sinu enda jutt jättiski mulje, et sul on väga kirju sex elu.

Ei, minu jutt ei olnud selline mis oleks võinud sellise mulje jätta.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellepärast soovitasingi siinsamas teise teema all metsas end tühjaks rääkida.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ise Tallinna Kriisiabist palju abi saanud ja mitte ühtegi sellist küsimust pole esitatud ei esimesel ega kahekümnendal kohtumisel. Palu endale teine nõustaja ja ühtlasi informeeri neid selle nõustaja veidratest küsimustest.

Kriisiabis 20 korda käia ei tundu just, et palju abi said ????

Sa kas ei tea, kuidas psühholoogiline nõustamine töötab, või sa trollid meelega, huupi kõigi suunas märkusi loopides, millest sa loodad, et keegi endast välja läheb.
Võin sind informeerida asjaolust, et inimesed käivad aastaid teraapias, kui vaja – oleneb suuresti, kui tõsised on varasemad probleemid. See pole nagu pimesooleop. Psühholoogilised probleemid nõuavad aega ja kannatust ja pikad ravikuurid on sel puhul kõige õigem valik. Et mina sain hakkama ainult ~seansiga, näitab, et ma sain abi kiiresti – ja igatahes piisavalt, et sinusuguse õngitseva trolli jutust ennast mitte häirida lasta.

Teemaalgataja – see troll, kes siin sinu sekselu kohta märkusi teeb, provotseerib meelega. Ignoreeri seda ja tõesti küsi sealtsamast teine terapeut ning kirjelda ka sinuga juhtunut.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti peaksid sinna tagasiside andma. Minul on ka seal huvitav kogemus. Küsiti, kas oled rase, kas jood, kas töö on, kas mees peksab, kas elada kuskil on? Ma vastasin kõigi küsimuste peale “ei” ja siis öeldi, et siis pole ju sul midagi viga, miks siia tulid.

Kas võib olla, et sinul ja teemaalgatajal oli sama isik nõustajaks? Sest see on ikka väga imelik.

Kas ei või hoopis olla, et TA on mingit sorti vaimse häirega ja kujutabasju ette?

On üsna tõenäoline, et sa ise praegu kas hallutsineerid või lihtsalt õngitsed inimestest negatiivseid tundeid välja. Nagu energiavampiir – toitud ainult sellest, kui saad kellegi rahu häirida.

+5
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ise Tallinna Kriisiabist palju abi saanud ja mitte ühtegi sellist küsimust pole esitatud ei esimesel ega kahekümnendal kohtumisel. Palu endale teine nõustaja ja ühtlasi informeeri neid selle nõustaja veidratest küsimustest.

Mul on ka positiivne kogemus.  Soovitan ka nõustaja kohta tagasidet anda sinna.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti peaksid sinna tagasiside andma. Minul on ka seal huvitav kogemus. Küsiti, kas oled rase, kas jood, kas töö on, kas mees peksab, kas elada kuskil on? Ma vastasin kõigi küsimuste peale “ei” ja siis öeldi, et siis pole ju sul midagi viga, miks siia tulid.

Kas võib olla, et sinul ja teemaalgatajal oli sama isik nõustajaks? Sest see on ikka väga imelik.

Kas ei või hoopis olla, et TA on mingit sorti vaimse häirega ja kujutabasju ette?

On üsna tõenäoline, et sa ise praegu kas hallutsineerid või lihtsalt õngitsed inimestest negatiivseid tundeid välja. Nagu energiavampiir – toitud ainult sellest, kui saad kellegi rahu häirida.

Sa oled TA või lihtsalt sama diagnoosiga?

+8
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sa oled TA või lihtsalt sama diagnoosiga?

Alati, kui näen kedagi sellist asja küsimus, tekib kohe mõte… miks Te seda küsite? Milleks? Teate ka, palju inimesi käib päevas perekoolis? Väga palju, otse loomulikult on meie seas alkohoolikuid ja igasuguseid vaimse häirega tegelasi, aga loomulikult me ei tunnista oma diagnoosi või polegi pöördunud psühhiaatri poole, läheb plekk kohe kirja, kes see tahab nii. Teisiti pole võimalik. Pole võimalik, et perekoolis käivad ainult terved inimesed. Matemaatika longab.

+5
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kindlasti peaksid sinna tagasiside andma. Minul on ka seal huvitav kogemus. Küsiti, kas oled rase, kas jood, kas töö on, kas mees peksab, kas elada kuskil on? Ma vastasin kõigi küsimuste peale “ei” ja siis öeldi, et siis pole ju sul midagi viga, miks siia tulid.

Kas võib olla, et sinul ja teemaalgatajal oli sama isik nõustajaks? Sest see on ikka väga imelik.

Kas ei või hoopis olla, et TA on mingit sorti vaimse häirega ja kujutabasju ette?

On üsna tõenäoline, et sa ise praegu kas hallutsineerid või lihtsalt õngitsed inimestest negatiivseid tundeid välja. Nagu energiavampiir – toitud ainult sellest, kui saad kellegi rahu häirida.

Sa oled TA või lihtsalt sama diagnoosiga?

Ei. Lihtsalt sina oled sadistlik troll.

+4
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kindlasti peaksid sinna tagasiside andma. Minul on ka seal huvitav kogemus. Küsiti, kas oled rase, kas jood, kas töö on, kas mees peksab, kas elada kuskil on? Ma vastasin kõigi küsimuste peale “ei” ja siis öeldi, et siis pole ju sul midagi viga, miks siia tulid.

Kas võib olla, et sinul ja teemaalgatajal oli sama isik nõustajaks? Sest see on ikka väga imelik.

Kas ei või hoopis olla, et TA on mingit sorti vaimse häirega ja kujutabasju ette?

On üsna tõenäoline, et sa ise praegu kas hallutsineerid või lihtsalt õngitsed inimestest negatiivseid tundeid välja. Nagu energiavampiir – toitud ainult sellest, kui saad kellegi rahu häirida.

Sa oled TA või lihtsalt sama diagnoosiga?

Ei. Lihtsalt sina oled sadistlik troll.

Pöördu vaimse tervise õe vastuvõtule. Ta juhatab, mis edasi.

+6
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ei. Lihtsalt sina oled sadistlik troll.

Siin on üks ja sama inimene kolm miinust pannud ja eelmisele postilegi.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ise Tallinna Kriisiabist palju abi saanud ja mitte ühtegi sellist küsimust pole esitatud ei esimesel ega kahekümnendal kohtumisel. Palu endale teine nõustaja ja ühtlasi informeeri neid selle nõustaja veidratest küsimustest.

Kriisiabis 20 korda käia ei tundu just, et palju abi said ????

Koha nimi on küll Tallinna kriisiabi aga võimalik on saada ka pikaegset teenust. Ja seda tasuta kui oled Tallinna elanik.

Ma olen ka juba üle aasta käinud. Mul on iga päev kodus kriis pereliikme tervise tõttu. See ei lähe üle. Minu vaimsest tervisest sõltub päris mitme pereliikme toimetulek ja heaolu.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ise Tallinna Kriisiabist palju abi saanud ja mitte ühtegi sellist küsimust pole esitatud ei esimesel ega kahekümnendal kohtumisel. Palu endale teine nõustaja ja ühtlasi informeeri neid selle nõustaja veidratest küsimustest.

Kriisiabis 20 korda käia ei tundu just, et palju abi said ????

Sa kas ei tea, kuidas psühholoogiline nõustamine töötab, või sa trollid meelega, huupi kõigi suunas märkusi loopides, millest sa loodad, et keegi endast välja läheb.

Võin sind informeerida asjaolust, et inimesed käivad aastaid teraapias, kui vaja – oleneb suuresti, kui tõsised on varasemad probleemid. See pole nagu pimesooleop. Psühholoogilised probleemid nõuavad aega ja kannatust ja pikad ravikuurid on sel puhul kõige õigem valik. Et mina sain hakkama ainult ~seansiga, näitab, et ma sain abi kiiresti – ja igatahes piisavalt, et sinusuguse õngitseva trolli jutust ennast mitte häirida lasta.

Teemaalgataja – see troll, kes siin sinu sekselu kohta märkusi teeb, provotseerib meelega. Ignoreeri seda ja tõesti küsi sealtsamast teine terapeut ning kirjelda ka sinuga juhtunut.

Ma ei vaja mingit valgustamist. On väga suur vahe tavapärasel psühholoogilisel nõustamisel ja kriisiabil. Psühholoogilisel nõustamisel tõesti võib ja peab näidustusega isik käima kuid, mõnikord aastaid. Rutiinselt ja pidevalt. Kriisiabi puhul on siiski tegu esmaabiga. Inimest tabab mingi kriis, mis tal jalad alt lööb ja ta saab esmast abi. Kriisiks võib lugeda rasket diagnoosi, õnnetust, ootamatut rasedust, ootamatut töökoha kaotust, lähedase surma jne. Peale esmase abi saamist saab inimene ise hakkama või suunatakse ta meditsiinilisele teenusele pikemaajalise psühholoogilise nõustamise näol. Kui inimene väidab, et ta on käinud kriisiabis 20+ korda ja iga kord sealt abi saanud, siis ilmselgelt see ei ole pädev jutt ja tegemist ei ole tegelikult mitte kriisidega, vaid psühholoogilise probleemiga, mille puhul tuleks suunduda järjepidevale ravile, mitte kriisikeskuse uksetaha.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ise Tallinna Kriisiabist palju abi saanud ja mitte ühtegi sellist küsimust pole esitatud ei esimesel ega kahekümnendal kohtumisel. Palu endale teine nõustaja ja ühtlasi informeeri neid selle nõustaja veidratest küsimustest.

Kriisiabis 20 korda käia ei tundu just, et palju abi said ????

Koha nimi on küll Tallinna kriisiabi aga võimalik on saada ka pikaegset teenust. Ja seda tasuta kui oled Tallinna elanik.

Ma olen ka juba üle aasta käinud. Mul on iga päev kodus kriis pereliikme tervise tõttu. See ei lähe üle. Minu vaimsest tervisest sõltub päris mitme pereliikme toimetulek ja heaolu.

Mul täpselt sama lugu. pereliikme tervise tõttu (raske vaimuhaigus) on kodus peaaegu iga päev kriis. Tallinna Kriisiabi nõustaja soovitas mul nende juures regulaarselt käia. Nõustaja on väga normaalne, ei ole küsinud kummalisi küsimusi.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa oled TA või lihtsalt sama diagnoosiga?

Alati, kui näen kedagi sellist asja küsimus, tekib kohe mõte… miks Te seda küsite? Milleks? Teate ka, palju inimesi käib päevas perekoolis? Väga palju, otse loomulikult on meie seas alkohoolikuid ja igasuguseid vaimse häirega tegelasi, aga loomulikult me ei tunnista oma diagnoosi või polegi pöördunud psühhiaatri poole, läheb plekk kohe kirja, kes see tahab nii. Teisiti pole võimalik. Pole võimalik, et perekoolis käivad ainult terved inimesed. Matemaatika longab.

Ma arvan, et siin ei käigi täiesi terveid inimesi.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et siin ei käigi täiesi terveid inimesi.

Kindlasti käib terveid ka. Kasvõi üks esimesi või kohe esimene rubriik, ooteaja rubriik on täiesti asjakohane juba.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii imelik, et paljud usuvad ka seda lollust, mida teemaalgataja siia kirjutab ja vastavad talle tõsimeeli. Selge see, et TA on selle jutu välja mõelnud või siis nõustaja juttu kas meelevaldselt tõlgendanud või on ta lihtsalt rumal inimene, kes saabki asjadest valesti aru.

Oma tööga seoses on konkreetseid kogemusi, kus inimene, keda oled nõustanud (absoluutselt teine valdkond kui see, millest teemaalgatus) teiskordsel pöördumisel täiesti tõsimeeli väidab, et olen andnud talle kardinaalselt teistsugust infot kui see, mida tegelikult jagasin. On olemas liik inimesi, kes saavad asjadest valesti aru. Aga enamasti on selle taga hoopis pahatahtlik soov moonutada öeldut. Kuna nõustan paljusid inimesi samal teemal ja teised saavad öeldust õigesti aru, siis ei saa ka asi olla selles, et ma väljendan end valesti või kahetimõistetavalt.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ise Tallinna Kriisiabist palju abi saanud ja mitte ühtegi sellist küsimust pole esitatud ei esimesel ega kahekümnendal kohtumisel. Palu endale teine nõustaja ja ühtlasi informeeri neid selle nõustaja veidratest küsimustest.

Kriisiabis 20 korda käia ei tundu just, et palju abi said ????

Sa kas ei tea, kuidas psühholoogiline nõustamine töötab, või sa trollid meelega, huupi kõigi suunas märkusi loopides, millest sa loodad, et keegi endast välja läheb.

Võin sind informeerida asjaolust, et inimesed käivad aastaid teraapias, kui vaja – oleneb suuresti, kui tõsised on varasemad probleemid. See pole nagu pimesooleop. Psühholoogilised probleemid nõuavad aega ja kannatust ja pikad ravikuurid on sel puhul kõige õigem valik. Et mina sain hakkama ainult ~seansiga, näitab, et ma sain abi kiiresti – ja igatahes piisavalt, et sinusuguse õngitseva trolli jutust ennast mitte häirida lasta.

Teemaalgataja – see troll, kes siin sinu sekselu kohta märkusi teeb, provotseerib meelega. Ignoreeri seda ja tõesti küsi sealtsamast teine terapeut ning kirjelda ka sinuga juhtunut.

Ma ei vaja mingit valgustamist. On väga suur vahe tavapärasel psühholoogilisel nõustamisel ja kriisiabil. Psühholoogilisel nõustamisel tõesti võib ja peab näidustusega isik käima kuid, mõnikord aastaid. Rutiinselt ja pidevalt. Kriisiabi puhul on siiski tegu esmaabiga. Inimest tabab mingi kriis, mis tal jalad alt lööb ja ta saab esmast abi. Kriisiks võib lugeda rasket diagnoosi, õnnetust, ootamatut rasedust, ootamatut töökoha kaotust, lähedase surma jne. Peale esmase abi saamist saab inimene ise hakkama või suunatakse ta meditsiinilisele teenusele pikemaajalise psühholoogilise nõustamise näol. Kui inimene väidab, et ta on käinud kriisiabis 20+ korda ja iga kord sealt abi saanud, siis ilmselgelt see ei ole pädev jutt ja tegemist ei ole tegelikult mitte kriisidega, vaid psühholoogilise probleemiga, mille puhul tuleks suunduda järjepidevale ravile, mitte kriisikeskuse uksetaha.

Kas sa ise ei tule selle peale, et kui inimene käib Kriisiabis 20 korda, siis ongi tegemist järjepideva nõustamisega? Või kas sulle endale ei tule ideed guugeldada ja vaadata, millega Kriisiabi tegelikult tegeleb? Ja lõpuks, kas sa tõesti oled nii piiratud, et ei suuda mõista, et mõnikord ongi elus üks kriis teise järel?
Enamik Kriisiabi kliente käib seal kauakestval nõustamisel. Ka teemaalgataja juhtum ei jäta muljet,  nagu oleks see ühe korraga ära lahendatav.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii imelik, et paljud usuvad ka seda lollust, mida teemaalgataja siia kirjutab ja vastavad talle tõsimeeli. Selge see, et TA on selle jutu välja mõelnud või siis nõustaja juttu kas meelevaldselt tõlgendanud või on ta lihtsalt rumal inimene, kes saabki asjadest valesti aru.

Oma tööga seoses on konkreetseid kogemusi, kus inimene, keda oled nõustanud (absoluutselt teine valdkond kui see, millest teemaalgatus) teiskordsel pöördumisel täiesti tõsimeeli väidab, et olen andnud talle kardinaalselt teistsugust infot kui see, mida tegelikult jagasin. On olemas liik inimesi, kes saavad asjadest valesti aru. Aga enamasti on selle taga hoopis pahatahtlik soov moonutada öeldut. Kuna nõustan paljusid inimesi samal teemal ja teised saavad öeldust õigesti aru, siis ei saa ka asi olla selles, et ma väljendan end valesti või kahetimõistetavalt.

Kahjuks on Eestis esinenud olukordi, kus psühholoogilist nõu saama läinud inimese käest on küsitud kohatuid intiimelu puudutavaid küsimusi, mina tean vähemalt kolme sellist skandaali, seega ei saa võimatuks pidada, et teemaalgataja ühe sellise nõustaja otsa sattus.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ilmselt praegusel juhul on siiski probleem teemaalgatajas, sest mõni peab tagasi on ta teinud Tööelu ja raha alafoorumisse sellise teemapüstituse:

Jagage kogemusi töötukassa psühholoogilise nõustajaga? Kas seal töötavad ka sellised “spetsialistid” kes oma kliendi intiimelu kohta huvi tunnevad?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mina tean vähemalt kolme sellist skandaali, seega ei saa võimatuks pidada, et teemaalgataja ühe sellise nõustaja otsa sattus.

Lausa skandaali? Palun pane mõni viide, vastasel korral pole olnud. Ja kui on skandaal ja sellised asjad toimuvad, siis miks pole teil kollektiivset kaebust esitatud? Kaassüüdlased?

skandaal ‹-i 21› ‹s›
avalik kõmuline pahandus v. häbistav juhtum; lament, mürgel, märul. Väikesest pahandusest tekkis suur skandaal. Milline skandaal sellest tõusis, puhkes! Skandaal paisus nii suureks, et ametivõimud pidid vahele segama. Sellest võib tulla, kujuneda üleriigiline, rahvusvaheline skandaal. …”

+3
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

mina tean vähemalt kolme sellist skandaali, seega ei saa võimatuks pidada, et teemaalgataja ühe sellise nõustaja otsa sattus.

Lausa skandaali? Palun pane mõni viide, vastasel korral pole olnud. Ja kui on skandaal ja sellised asjad toimuvad, siis miks pole teil kollektiivset kaebust esitatud? Kaassüüdlased?

skandaal ‹-i 21› ‹s›

avalik kõmuline pahandus v. häbistav juhtum; lament, mürgel, märul. Väikesest pahandusest tekkis suur skandaal. Milline skandaal sellest tõusis, puhkes! Skandaal paisus nii suureks, et ametivõimud pidid vahele segama. Sellest võib tulla, kujuneda üleriigiline, rahvusvaheline skandaal. …”

Kellel “teil”? Mina kirjutasin: Eestis. Mitte “meil”.

Sadistliku trolli tunnebki ära sellest, kui ta kõike meelega valesti ja viltu loeb ja kuhjaga oma tõlgendusi peale laob.

Esimene, üsna hiljutine näide (siin, eestis, mitte Kriisiabis või “meil”): https://epl.delfi.ee/artikkel/79762650/ta-katsus-mind-luba-kusimata-tuntud-psuhhiaater-ahistas-patsienti

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted Nõustaja huvi kliendi intiimelu kohta