Esileht Lapse ootamine Novembri beebid 2024

Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )

Teema: Novembri beebid 2024

Postitas:
Kägu

Tegin facebooki novembribeebide grupi. Mulle tundub, et seal palju toredam suhelda. Grupp leitav ainult kutselingiga 🙂 Kes soovib liituda, siis kirjutage novembribeebid2024@gmail.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pealinna küs osas ei oska vastata, aga rasedakaardi saab Tartus ka alles Oscaril, ametlikult võetakse aga arvele juba esimesel visiidil, kui märgatakse ämmaemanda poolt ka rasedust ja see kinnitatakse.

Aitäh vastamast. No ma olen digiloo/tervisekassa nüüd läbi kaevanud ja ei suuda leida kohta, kus see rasedus oleks märgitud. Ei visiitide ajaloos jne. Hambaravi hüvitis pole nagu ka suurenenud.

Kuna ka tööandjal on küsimusi seoses kergemale tööle üleviimisega tuleb vist ikkagi kliinikusse helistada, kuna järgmine visiidiaeg rohkem kui kuu pärast.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin facebooki novembribeebide grupi. Mulle tundub, et seal palju toredam suhelda. Grupp leitav ainult kutselingiga 🙂 Kes soovib liituda, siis kirjutage novembribeebid2024@gmail.com

Novembribeebide grupp facebookjs ju juba olemas ammu või sa mõtled mõnda muud?

https://www.facebook.com/share/somKhEHv1XQMU4bH/?mibextid=K35XfP

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pealinna küs osas ei oska vastata, aga rasedakaardi saab Tartus ka alles Oscaril, ametlikult võetakse aga arvele juba esimesel visiidil, kui märgatakse ämmaemanda poolt ka rasedust ja see kinnitatakse.

Aitäh vastamast. No ma olen digiloo/tervisekassa nüüd läbi kaevanud ja ei suuda leida kohta, kus see rasedus oleks märgitud. Ei visiitide ajaloos jne. Hambaravi hüvitis pole nagu ka suurenenud.

Kuna ka tööandjal on küsimusi seoses kergemale tööle üleviimisega tuleb vist ikkagi kliinikusse helistada, kuna järgmine visiidiaeg rohkem kui kuu pärast.

mõistlik sellisel juhul jah otse oma ÄE-ga suhelda.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin facebooki novembribeebide grupi. Mulle tundub, et seal palju toredam suhelda. Grupp leitav ainult kutselingiga 🙂 Kes soovib liituda, siis kirjutage novembribeebid2024@gmail.com

Novembribeebide grupp facebookjs ju juba olemas ammu või sa mõtled mõnda muud?

https://www.facebook.com/share/somKhEHv1XQMU4bH/?mibextid=K35XfP

On tõesti olemas! Ma ei osanud otsida siis ilmselt. Liitun ka selle grupiga ja ei hakka eraldi gruppi tegema 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teil enesetunne on?

Mul on seekord üsna hästi. Iiveldab vähe ja veejoomine aitab selle vastu hästi. Pole oksendanud. Isud vahelduvad magusast soolaseks ja vastupidi pidevalt. Millegi imeliku vastu isu pole 😀

Väsimus on üsna suur ja sellest ka see et ei jaksagi midagi teha

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul enesetunne rahuldav- vähene iiveldus aegajalt, väsimus, rinnad tundlikud. Isud on 🙂

Atka

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul kahjuks viimatine ise puhastumine läks luhta, kui katkes rasedus ehk ei tulnud kõik välja kehast, läksin arstile kontrolli ja arst avastas emakas pisemaid koetükke. Mind ootab siis ees emakaõõne abrasioon üldnarkoosis. Sellest ka tingitud enamus ajast alakõhuvalud veel ja krambitamised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teil enesetunne on?

Iiveldus iivelduse otsa, vahet pole, mis kell on. (Nüüd küll tundub, et kes mõtles termini Morning Sickness välja, mõnitas😄) Täiesti juhuslikult ajastatud oksendamised – ei ole teatud aeg enne/pärast söömist.

Aga noh, kõik hea eesmärgi nimel, nii et ei kurda.

 

Kami

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei, mina ei tea veel kas liituda nov või dets grupiga 😀

Päevade järgi on täpselt piiripealne, samas mul suure tõenäosusega tehakse plaaniline keiser 39ndl. Kuu lõpus lähen arstile ja siia ehk saab kindlama kuupäeva ka teada.

Tulemas kolmas laps, alles hiljuti oli katkemine, seega tunded on segased.

Kui palju teid seal fb grupis juba on? Ma tahaks ka juba liituda, aga ootan ikka oma tähtaja enne ära 😊

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul esimene laps oli ka piiripealne aga jäin gruppi kuhu jäi tähtaeg kuigi läks üle tähtaja teise kuusse oma sünniga. Facebooki grupis on 83 liiget ja tehti chat kus on 40 liiget.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere ka minu poolt!

 

Meil perre lisanudmas neljas laps. Positiivse testi sain veebruaris ja gün. Juurde läksin , kui rasedust oli 9+4 . Uh oli beebi kenasti aktiivne, uh vastas päevade järgsele TA. TA01.11 ei suutnud samuti algselt otsustada kumma grupiga liituda ja siis võtsin selle, ei jõua igale poole.
Raseduse algus oli väga hull, nüûd hakkab vaikselt inimlikum olemine tekkima.
Kuigi ikka veel vahel iivelsab ja kisub poti juurde. Kui kindlaid asju söön on enesetunne normaalne.
Enne 12 nädalat ei tahtnud väga ühtegi gruppi veel liituda. Pole küll varasemalt katkemisi olnud aga igaks juhuks ikka!
Homsega siis 12n täpselt.

K

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 31 kuni 42 (kokku 42 )


Esileht Lapse ootamine Novembri beebid 2024