Esileht Ilu ja tervis Nude tooni kleit ja sukkpükid

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Nude tooni kleit ja sukkpükid

Postitas:

Mis värvi sukkpüksid sobivad nude-tooni kleidiga, kas õhemad mustad sobivad? Mulle ei meeldi üldse hästi heledad nahavärvi sukkpüksid. Kingad on musta värvi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 13:39; 29.04 11:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mu meelest küll sobivad, mina paneks, mulle meeldivad endale ka mustad rohkem kui heledad, teeb jala sihvakamaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu kevadel nude kleit siis kindlasti nahavärvi sukkpüksid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minuarust näevad kevadel üldse mustad sukad nii sünged ja kohatud välja 🙂 Hangi endale hoopis nude-tooni kingad ja siis nt lillad sukad alla 😉

Ja mõtle ka sellele, et valge ja nude alt paistab tumedam pesu tihti läbi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma paneks ihuvärvi või siis mingit eriti erksat värvi, mis sobib (mingi punane äkki, aga see võib rõve ka jääda), kui tahaks midagi julget teha. Must ja ihuvärv niipidi, et kleit ihuvärvi ja sukk must ei tundu mulle eriti kena, aga ehk on asi mu napis kujutlusvõimes või viletsas maitses. Mind muidu must sukk ei häiri, eriti kui lõõtsuvad karmid põhjatuuled (meil siin on seda tihti ka kevaditi), aga ihuvärvi kleidiga mulle ei tundu must eriti kena (samas, mis must ikka kuulata, ma paneks äkki punased.)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.google.co.jp/search?q=nude+dress,+black+tights&es_sm=91&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=sos8VcPTIMasswGf2YHYBg&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1280&bih=625

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nojah, pildid kinnitasid mu arvamust, et suhteliselt … mitte minu maitse. Aga kui paneks, siis peaaegu läbipaistmatud. Mingeid 20 deniseid musti kindlasti ei paneks. Need sobivad üldse väheste kleitide alla mu meelest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.chictopia.com/photo/show/471752-Naked+in+the+streets-light-pink-dress-black-purse-black-accessories-black-accessorize-ring-be

jessas 😮

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis värvi sukkpüksid sobivad nude-tooni kleidiga, kas õhemad mustad sobivad? Mulle ei meeldi üldse hästi heledad nahavärvi sukkpüksid. Kingad on musta värvi.

Sobivad AINULT läbipaistmatud sukad. 40-50 den.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nude tooni kleidiga peab ise ka natuke jumekas olema. Muidu tulemuseks üks ilmetu kartul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Leidsin väga super ihuvärvi ja hea koega siidised sukkpüksid, need sobisid tõesti väga ilusti ja tegid jalad veelgi ilusamaks, mustad sünged jah ja teevadki vist liiga peenikeseks mu jalad ja maitsetu tundus ka.

Oi mingeid värvilisi, punaseid, rohelisi jne sukkpükse ma üldse ei kannata. Minu meelest alati mingid öko-või kunstimutid kannavad selliseid ja tavaliselt märkan neid masajalgade jalas 😀 Ei, ei see ei ole minu teema 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.04 13:39; 29.04 11:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi mingeid värvilisi, punaseid, rohelisi jne sukkpükse ma üldse ei kannata. Minu meelest alati mingid öko-või kunstimutid kannavad selliseid ja tavaliselt märkan neid masajalgade jalas

Jeerum :O

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just! Minu arust on ka ainult mustad või ihuvärvi sukad valikus. Ja tõesti, ainult boheemlased, kunstnikud ja muud kaltsakad kannavad kollaseid, oranze, punaseid, lillasid või siniseid sukki. Ma ei suuda välja mõelda ühtegi kleidi värvi kuhu näiteks rohelised sukad võiksid sobida…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Just! Minu arust on ka ainult mustad või ihuvärvi sukad valikus. Ja tõesti, ainult boheemlased, kunstnikud ja muud kaltsakad kannavad kollaseid, oranze, punaseid, lillasid või siniseid sukki. Ma ei suuda välja mõelda ühtegi kleidi värvi kuhu näiteks rohelised sukad võiksid sobida…

sulle tuleks kasuks Eestist mõnikord välismaale reisida – Londonisse, NY-sse või Tokiosse näiteks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu ja tervis Nude tooni kleit ja sukkpükid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.