Esileht Väikelaps nutikell (telefon) lapsele

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: nutikell (telefon) lapsele

Postitas:

sooviks osta lapsele nutikella telefoni funktsiooniga. Kellel on kogemusi nendega, millist soovitate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta telefon.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta telefon.

Ideid, kuidas väike laps seda suurt telefoni kaasas tassiks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.06 15:54; 12.06 19:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas telefon ei pea ikkagi ju ligiduses olema, see on ainult kell telefoni funktsiooniga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.06 15:58; 12.06 21:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vana laps on? Alla kooliealisele mina isiklikult kohe kindlasti ei ostaks nutikella. Mida tal sellega teha on? Ja telefoniga sama asi. Kui laps käib koolis siis selle telefoni paneb ta niikuinii kotti või taskusse.
Ja et nutikellal toimiks telefoni funktsioon, peab ikkagi nutitelefon ka olemas olema, sest kell tuleb telefoniga ühendada. Muidu see asi küll ei tööta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.06 18:16; 13.06 13:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan et teemaalgataja mõtleb seda nutikella millel eraldi sim. Siis pole telefoni juurde vaja. Ise olen ka neid uurinud aga neid odavaid hiinakaid tehakse maha, sest leviga jama. Korralik maksab sellise summa, et odavam telefon osta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.06 18:33; 13.06 15:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alla kooliealisele mina isiklikult kohe kindlasti ei ostaks nutikella. Mida tal sellega teha on?

Tal ei olekski, mul oleks. Teaks vähemalt, kust last otsida, kui ta otsustab jälle kodunt või mujalt jalga lasta. Aga ma muidugi ei tea, millist nutikella teemaalgataja mõtleb. Mina tahaks funktsionaalsuse poolest midagi sellist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.06 15:54; 12.06 19:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alla kooliealisele mina isiklikult kohe kindlasti ei ostaks nutikella. Mida tal sellega teha on?

Tal ei olekski, mul oleks. Teaks vähemalt, kust last otsida, kui ta otsustab jälle kodunt või mujalt jalga lasta. Aga ma muidugi ei tea, millist nutikella teemaalgataja mõtleb. Mina tahaks funktsionaalsuse poolest midagi sellist.

Tegele siis lapsega või kiibista laps.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.06 15:58; 12.06 21:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alla kooliealisele mina isiklikult kohe kindlasti ei ostaks nutikella. Mida tal sellega teha on?

Tal ei olekski, mul oleks. Teaks vähemalt, kust last otsida, kui ta otsustab jälle kodunt või mujalt jalga lasta. Aga ma muidugi ei tea, millist nutikella teemaalgataja mõtleb. Mina tahaks funktsionaalsuse poolest midagi sellist.

Ja kui ta selle nutikella välja lülitab siis ikkagi sa ei saa teda jälgida. Meil kõigil, kaasaarvatud lapsel, on iPhone-d. Seal selline tore äpp, et icloud-i kontoga leian lapse alati üles kui tal on telefon sisse lülitatud ja kui ta ei kuule telefoni siis saan panna telefoni tal helisema väga kõvasti. Soovitan tegeleda ka probleemiga, miks see laps kodust ära jookseb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.06 18:16; 13.06 13:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lastele mõeldud nutikella ei saa laps välja lülitada ja sellega saab sama trikki teha mida iPhone võimaldab. Erinevus ongi selles, et isegi kõige edevad lapse jälgimisega kell on odavam iPhonest. Lisaks on see lapsel käel ja ei ole hirmu, et see taskust välja kukuks. Lisaks on sos nupp eriolukorraks. Miks iPhone omanikud nii õelad on ja muu toimuva kohta midagi ei tea vaid targutavad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.06 18:33; 13.06 15:43;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Väikelaps nutikell (telefon) lapsele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.