Esileht Pereelu ja suhted Õe mehega juhtus… mis edasi?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 115 )

Teema: Õe mehega juhtus… mis edasi?

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]elus juhtub nii mõndagi.minu kadunud vanaisa elas ka kahe õega. kõigepealt vanemaga ja siis nooremaga, kusjuures noorema õega hakkas elama siis kui vanem veel elas, aga oli raskesti haige. nooremaga elas selle surmani.
ei maksa teemaalgatajat päris mutta ka tallata.[/tsitaat]
Oota, sellepärast et sinu vanaisa ei suutnud haige naise kõrval tilli püksis hoida ja et nooremal õel ka moraali polnud, on õigustus antud loole? Ja pere suhtubki liiderlikesse esivanematesse nii, et – elus juhtub? Näed kui halb see käitumine oli, sa pead normaalseks tegu, mis on ometi ilmselgelt ebanormaalne ja ebamoraalne. Väga imelikud väärtushinnangud teid peres juurdunud. Ka ei saa sa aru, et seda häbenema peaks…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 20.01 17:29; 20.01 17:51; 20.01 17:58; 20.01 19:13; 20.01 19:20; 20.01 19:41; 20.01 22:45; 21.01 00:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lootsin, et annate mõningaid soovitusi, näiteks kuidas õele asja serveerida jne.
Selle mehega leppisime uue kohtumise homseks ja tundub, et ta tahab oma naise maha jätta, mille üle ma ei imesta kui mees vaid seksi jõuludel ja oma sünnipäeval sai.[/tsitaat]

Mis siin ikka soovitada, Paku õele, et jätkub sama seksprogramm. Tema saab jõuludel ja oma sünnipäeval, muul ajal oled sina koinida.

Aga ma ootan su poolt põnevusega järjejuttu, keda su ülimalt armsstatud mees järgmiseks kepib ja milline siga ta on. Aga noh, mis sellest hetkel. Paregu on su õde mõttetu frigiid ja tema mehel kuldne kuu selgas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja oleks nagu minu vanem õde.
Mul neid tegelikult kaks. Omavahel on nad meeste pärast kraagelnud nii, et kaelad veriseks kraabitud ja juuksed põrandal maas. Juba nooruspõlvest peale. Kuidagimoodi saavad nad ikkagi omavahel läbi. Minu mehele on vanem neist samuti üritanud külje alla pugeda, saime mehega kõhutäie naerda. Nüüd aastaid hiljem on selgunud, et mõlemad töötanud lisaks prostituudina. Mis seal ikka, eks mina olen ammu läinud oma teed ja ei suhtle. Võin vaid kahjutunnet tunda, et sugulasi valida ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii põnev. Ja ma usun küll, et elus on just palju selliseid juhtumeid olnud. Ikka on tavaliselt õdede vahel lisaks lähedusele väike vimm ja konkurents, ikka tuleb ette nääklusi ja sageli võetakse just õega mõõtu ja soovitakse olla parem. No ja siis ongi sel mehel hea nagu proovile panna, et kui kõva mees ta ikka on, kas veri on paksem kui vesi või on ta ikka kohe nii äge mees, et saab ka teise õe ära räägitud. Iseasi, mis nüüd edasi saab. Sest sageli räägitakse armukesele oma naine saatanaks, saadakse viha endast niimoodi välja ja siis minnakse koju oma ingli juurde- tere, kallis- ja siis kui naisega nääklemisest kõrini saab, saab jälle armukese juurde ennast välja elama minna. Aga muidugi vahel minnakse lahku ka. Aga oma õele nii teha on siiski rumal, kui sul just tõesti neid õdesid väga palju ei ole, nii et üks ees või taga. Iseasi, kui oleksite hipid ja tahaksitegi niimoodi kolmekesi kommuunis elada, kui kõik nõus, siis see ju juba teie eraasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hoiame põialt et sinuga juhtub sama asi.imelik et inimesed vahivad inimesi kes on hõivatud.MINGI AUSTUS VÕIKS IKKA OLLA

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]hoiame põialt et sinuga juhtub sama asi.imelik et inimesed vahivad inimesi kes on hõivatud.MINGI AUSTUS VÕIKS IKKA OLLA[/tsitaat]

No kui nüüd see mees teemaalgataja õest enne jõule või sünnipäeva lahku ei lähe, siis juhtubki sama asi. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Venice kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kui Su õde selline mõttetu mutt on ja Sina tema unelmate naine, oleks ta kohe Sinu valinud, mitte õe kõrval kannatanud. Ju ta Sind niiväga ikka ei tahtnud.[/tsitaat]

Tol ajal kui nemad kohtusid siis oli minul kindel suhe. Siis aga kui vabaks naiseks sain, läksid mehel silmad särama ja õde tal naisena meelest läinud.
Jah, oleks võinud oodata küll kuniks päris lahku on läinud aga see juhtus nii kiiresti kõik, olime veini joonud, kahekesi, romantiline keskkond ja siis muidugi mees, kes polnud peale jõule naisega olnudki.
Täna siis ta pidi õega rääkima ja õhtul tuleb minu juurde, külla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 20.01 17:13; 20.01 17:41; 20.01 18:26; 20.01 18:30; 20.01 18:47; 20.01 18:56; 20.01 18:57; 20.01 19:05; 20.01 19:07; 20.01 19:17; 20.01 19:21; 20.01 22:24; 21.01 11:38; 23.01 13:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei noh, tegija vanaisa siin ühel siis. Ja veel tegijam tädi, kes raskelt haige õe mehega tihu tegi.

Need pidid küll elama kuskil metsa sees, mahajäetud külas, kus tegemist pigem mingite koopaseadustega, mitte inimliku moraaliga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 20.01 17:35; 20.01 17:53; 20.01 18:34; 20.01 19:08; 20.01 19:18; 20.01 20:15; 21.01 13:48; 21.01 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis siin nii erilist siis on. Ega armastus ei hüüa ju tulles. Hetkel tuleb mulle üks väga südamlik film meele \”Sügislegendid\”, kus üks naine seal olude sunnil jooksis erinevate vendadega ringi. Eks sõjaaeg oli ka raske aeg nagu meil hetkel see masu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2089466/Emma-Schofield-27-celebrating-engagement-sleeping-fiances-DAD.html

siin ka üks lehtsaba magatas korraga isa ja poega ning tõttas siis kõige tipuks (et alandatud poega veelgi enam muserdada) sellest rahvuslikus sopalehes pasundama. piltidega ja puha.

ehk saab teemaalgataja sellest idee ja õhtuleht võib ju isegi nutsu visata selle eest. nagu eelmine postitaja ütles, masu ju. raha vähe ja mehi vähe..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.01 17:51; 20.01 18:40; 20.01 18:57; 20.01 19:30; 21.01 14:16; 11.08 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2089466/Emma-Schofield-27-celebrating-engagement-sleeping-fiances-DAD.html

siin ka üks lehtsaba magatas korraga isa ja poega ning tõttas siis kõige tipuks (et alandatud poega veelgi enam muserdada) sellest rahvuslikus sopalehes pasundama. piltidega ja puha.

ehk saab teemaalgataja sellest idee ja õhtuleht võib ju isegi nutsu visata selle eest. nagu eelmine postitaja ütles, masu ju. raha vähe ja mehi vähe..[/tsitaat]

Prantsuse presidendiproua tegi sama, aga teises järjekorras. Nii et ehk on teemaalgatajal ka veel tähelendu oodata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2089466/Emma-Schofield-27-celebrating-engagement-sleeping-fiances-DAD.html

siin ka üks lehtsaba magatas korraga isa ja poega ning tõttas siis kõige tipuks (et alandatud poega veelgi enam muserdada) sellest rahvuslikus sopalehes pasundama. piltidega ja puha.

ehk saab teemaalgataja sellest idee ja õhtuleht võib ju isegi nutsu visata selle eest. nagu eelmine postitaja ütles, masu ju. raha vähe ja mehi vähe..[/tsitaat]

Näod on vastavad. Lahe rets paistab see isa ja ega nainegi eriti väärikas välja ei näe.

Ega see naine pojaga ka ei tundu sobivat, poeg tundub liiga noor poisike sellise kogenud tädi jaoks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 20.01 17:35; 20.01 17:53; 20.01 18:34; 20.01 19:08; 20.01 19:18; 20.01 20:15; 21.01 13:48; 21.01 14:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

noh, räägi, mis teil siis toimus ? Actionit, Actionit… 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas rääkis juba õega? Tuli Sulle pärast külla?
Muidu järgmised jõulud ja mingid perekondlikud koosistumised võivad äärmiselt huvitavaks kujuneda. Mees on munna a kui mu oma õde mu mehega liini ajaks ja siis õigustaks, et ah mul õde paksuks läind ja keppi nagunii ei anna siis ma arvan, et siukse õe ma vist lööks maha. Võinoh….maha ei lööks aga see suhe oleks vist nullitud igaveseks…võõras inimene edaspidiselt minu jaoks.
Mõtle, ta veel on Sulle oma araasju rääkinud endast ja mehest ja siis saab teada, et mees SInuga kõrvalt pani….
Issand kui kurb

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kaua sa nüüd põnevust krutid 😀 Räägi ära mis juhtus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui vastik ikka!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just tulingi, et teile rääkida ja näen, et juba ootasitegi.
Laupäeval nad läksidki lahku, mees rääkis asja ära talle, et kolib nüüd välja, naine, MINU ÕDE, oli sellega enamvähem nõus kuna tõepoolest tülid tegid juba kooselu raskeks ja oli selge, et suhtest midagi enam tulla ei saa.
Seda, et mees minuga seksis, ta ei rääkinud, sest plaanime seda teha natukene hiljem, siis ei saaks õde teada, et esimene kord oli seks meil tema seljataga ja seega pole mina ehk tema silmis nii halb. Sellele lahendusele jõudsime mehega telefonitsi.
Õhtul siis tuli ta mulle külla ja juba vaba mehena. Ära läks alles eile õhtul kuna täna tööpäev meil. Aga juba helistas ja tahab täna õhtul mind jälle näha. Ennem muidugi üritan veel õe juurest ka läbi käia, et uurida, kuidas temaga lood ja mis ta edasi mõtleb teha.
Mida arvate lahendusest? Sedasi ei saa ju õde haiget kui see üldse talle kuidagi hinge oleks läinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 20.01 17:13; 20.01 17:41; 20.01 18:26; 20.01 18:30; 20.01 18:47; 20.01 18:56; 20.01 18:57; 20.01 19:05; 20.01 19:07; 20.01 19:17; 20.01 19:21; 20.01 22:24; 21.01 11:38; 23.01 13:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tule taevas appi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sa teemaalgataja paistad olevat seda tüüpi naine, kes arvab, et mehe rahuldamine on naise kõige tähtsam ülesanne maailmas.

kui naine meest ei rahulda, siis on mehel õigus teha absoluutselt kõike, mis pähe tuleb? Ja kõik on lubatud?

Sa tundud oma õde väga vähe hindavat. Kui su õde hindab sind sama vähe, siis pole ju probleemi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]… Eile ta tuli mulle ootamatult külla, jõime veini ja see juhtuski. …
[/tsitaat]Kas oli nii et õemees tuli eile sulle ootamatult külla, jõite veini ja siis läks õemees vetsu, sina aga ajasid kogemata veinipudeli kummuli nii õnnetult et vein kohe sulle sülle läratas ja sina pidid minema muidugi pükse vahetama, ja kui olid just püksid ja aluspüksid maha ajanud kuulsid elutoas kärakat ja jooksid püksata vaatama mis juhtus, avastasid et laelamp oli alla kukkunud ja tuba pime millepeale sina hakkasid muidugi klaasikilde maast üles korjama et kallis õemees pimedas jalakesi katki ei teeks, aga samal ajal kui sina paljas tagumik urvakil seal pimedas asjatasid jooksis õemees vetsust püksid rebadel ja noks väljas vaatama mis pauk käis ja komistas pimedas veinipudeli otsa, ning kukkuski nii õnnetusti et tema peenis juhtumisi lipsas sinu vagiina sisse? Sest muudmoodi ma küll ette ei kujuta kuidas seks kogemata juhtub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]erinevalt enamusest kommenteerijatest ei mõista ma teemaalgatajat hukka.nagu aru saan, pole õde ja õemees õnnelikus kooselus, rääkimata abielust.lapsi neil ka ei ole ja teemaalgataja pole pubekas.õega ei tundu just ka eriti lähedased suhted olema. mis kuritegu selles nähakse et 2 täiskasvanud inimest teineteisesse ära armusid.muidugi on see story komplitseeritud sest tegu ikkagi lähisugulasega . aga ilmselt läheks see õepere lõhki varem või hiljem .normaalsete suhete korral sellist situatsiooni ei tekikski ju. [/tsitaat]
Armumist ei saa keegi keelata. Küll aga saab kontrollida, kellega voodisse ronid. Õemehe keppimine tundub mulle pea samasugune, kui õe keppimine (õde mul õnneks pole).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olime juba ammu teineteist eriliselt tähele pannud aga midagi enamat ta üritanud ei olnud, eilseni. Eile ta tuli mulle ootamatult külla, jõime veini ja see juhtuski. Rääkis, kuidas ta mind juba ammu ihaldanud on ja oma naisega ei tule enam voodis midagi välja. Jah, see on tõsi, sest õde on mulle isegi seda omavahel olles rääkinud, et seks neil ei klappivat juba pikemat aega.
Nüüd ei teagi, mida teha?
Otseselt ma ei kahetse seda, sest lapsi neil pole ja minu arvates on mees mu õele liiga hea, miks siis peaksin mina hea võimaluse käest laskma?
[/tsitaat]

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.01 00:25; 24.01 14:51; 24.01 14:53; 24.01 15:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olime juba ammu teineteist eriliselt tähele pannud aga midagi enamat ta üritanud ei olnud, eilseni. Eile ta tuli mulle ootamatult külla, jõime veini ja see juhtuski. Rääkis, kuidas ta mind juba ammu ihaldanud on ja oma naisega ei tule enam voodis midagi välja. Jah, see on tõsi, sest õde on mulle isegi seda omavahel olles rääkinud, et seks neil ei klappivat juba pikemat aega.
Nüüd ei teagi, mida teha?
tseselt ma ei kahetse seda, sest lapsi neil pole ja minu arvates on mees mu õele liiga hea, miks siis peaksin mina hea võimaluse käest laskma?
[/tsitaat]

LITS!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.01 00:25; 24.01 14:51; 24.01 14:53; 24.01 15:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Just tulingi, et teile rääkida ja näen, et juba ootasitegi.
Laupäeval nad läksidki lahku, mees rääkis asja ära talle, et kolib nüüd välja, naine, MINU ÕDE, oli sellega enamvähem nõus kuna tõepoolest tülid tegid juba kooselu raskeks ja oli selge, et suhtest midagi enam tulla ei saa.
Seda, et mees minuga seksis, ta ei rääkinud, sest plaanime seda teha natukene hiljem, siis ei saaks õde teada, et esimene kord oli seks meil tema seljataga ja seega pole mina ehk tema silmis nii halb. Sellele lahendusele jõudsime mehega telefonitsi.
Õhtul siis tuli ta mulle külla ja juba vaba mehena. Ära läks alles eile õhtul kuna täna tööpäev meil. Aga juba helistas ja tahab täna õhtul mind jälle näha. Ennem muidugi üritan veel õe juurest ka läbi käia, et uurida, kuidas temaga lood ja mis ta edasi mõtleb teha.
Mida arvate lahendusest? Sedasi ei saa ju õde haiget kui see üldse talle kuidagi hinge oleks läinud.
[/tsitaat]

No tõesti, tule taevas appi! Loll eit!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olime juba ammu teineteist eriliselt tähele pannud aga midagi enamat ta üritanud ei olnud, eilseni. Eile ta tuli mulle ootamatult külla, jõime veini ja see juhtuski. Rääkis, kuidas ta mind juba ammu ihaldanud on ja oma naisega ei tule enam voodis midagi välja. Jah, see on tõsi, sest õde on mulle isegi seda omavahel olles rääkinud, et seks neil ei klappivat juba pikemat aega.
Nüüd ei teagi, mida teha?

OLED IKKA LITS KÜLL!
Otseselt ma ei kahetse seda, sest lapsi neil pole ja minu arvates on mees mu õele liiga hea, miks siis peaksin mina hea võimaluse käest laskma?
[/tsitaat]

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.01 00:25; 24.01 14:51; 24.01 14:53; 24.01 15:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ükskord kui õe mehe kätte oled saanud ja ta sinu parima sõbrannaga uttu tõmbab siis oled üksi ja ilma õeta. arvad et see mees jääb igavesti sinuga, nagu kindlasti sinu õega..mees saab oma kepi kätte ja üks moment tüdineb sinust ja hakkab ringi vaatama.
kui vana oled siis veel kahetsed et pidin ma õe mehega keppima nüüd ei tule matustele ka keegi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 15:15; 24.01 16:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

100

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.01 15:15; 24.01 16:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mul on ka sekspartner, kellega nädalas korra kokku saame, ei saa öelda, et meeleheitel oleksin. Ja paremat naist minust see mees kindlasti ei leiaks, seda ma üldse ei kardagi. Mehed on mul alati järgi jooksnud, ei ole puudust olnud.[/tsitaat]

Mina väga ei praaliks sellega, et paljud järele jooksevad. Vaata, poes ostetakse ka kõigepealt odavad asjad ära. Miks sa arvad, et sa erilisem oled, sa oled lihtsalt odav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Selliseid lugusid lugedes/kuuldes on mul alati nii hea meel, et mul ühtegi õde pole 🙂 [/tsitaat]

Ma arvan, et selline situatsioon ei juhtu tihti.
Minul on õde – ja tõesti ma ei tuleks selle pealegi, et tema meest rabada. Üleüldse et oma õele haiget teha – selle peale annab tulla. Arvan, et omade hoidmine on enamikel ikka veres.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei rabaks õe meest ka siis, kui nad oleksid juba lahus!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 115 )


Esileht Pereelu ja suhted Õe mehega juhtus… mis edasi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.