Esileht Pereelu ja suhted Õe mehega juhtus… mis edasi?

Näitan 25 postitust - vahemik 91 kuni 115 (kokku 115 )

Teema: Õe mehega juhtus… mis edasi?

Postitas:

Õe mees on sama hea kui vend. Sama hästi oleksid võinud siin kirjutada, et magasid vennaga.
Nii, et verepilastus ja perversus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]evelyn34 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Õe mees on sama hea kui vend. Sama hästi oleksid võinud siin kirjutada, et magasid vennaga.
Nii, et verepilastus ja perversus.[/tsitaat]
Nii on see ainult sinu ajudes.

Teemaalgataja leidis keerulisest loost kena väljapääsu, hundid on söönud ja lambad terved ja pole teistel siin midagi sõimata ega plõksida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kellegi väga-väga haige inimese fantaasia vili.
uskumatu, mida kõike välja ei mõelda…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No ja kui ongi saatuslik tõmme – kõike võib ette tulla – siis selliseid asju lihtsalt ei aeta nii, et kepite nagu vargad niimoodi õe selja taga. Räägite taga, milline paks õudne inimene ta on jne.

Sõpruskondades tuleb eriti noores peas ette üsna tihti olukordi, kus käiakse alguses ühe õega ja kunagi hiljem teise õega, aga neid asju saab ka viisakalt ajada. Ootad näiteks, kuni mees on suhte lõpetanud. Kuni õde on üle saanud ja kellegi teise leidnud jne. Ja siis võib-olla tuleks ehk patuga pooleks kõne alla õe eksmees. Niimoodi kahekesi nuga täiega südamesse lüüa oma õele lihtsalt ei kõlba.

[/tsitaat]

Olen täiesti nõus selle postitusega. Küsimus pole selles, kes mida tegi, vaid selles, kuidas õele serveerida. Selliseid asju juhutb tihedamini, kui me arvatagi oskame. Mul endalgi on õde, kellega õnneks maitsed meeste osas totaalselt erinevad, pole minu jaoks ükski tema silmarõõm atrkatiivne olnud ega ka mitte vastupidi. Aga püüan ette kujutada, et kui satuksin antud olukorda, mismoodi ma siis talitaks, et keegi asjatult haiget ei saaks.

Mina ilmselt sellises olukorras ajaksin asju vägagi tasa ja targu. Ei tormaks ehk kohe asja lõpetama ega ka suure hurraaga avalikustama.
Kõigepealt peaks mees praeguse suhte lõpetama korralikult. Vaid sel juhul oleksin nõus seda samm sammu haaval jätkama. Mehega kohtuks ehk esialgu kindlasti salaja, samas vaataks kõrvalt, kuidas õde asjadega toime tuleb, aga kindlasti ei iitsataks kohe midagi. Võibolla lõpeb teema mehega enne, kui üldse õele midagi rääkida, sel juhul pole mõtet ju tolmu üles keerutada. Kui armastus on suur, siis kindlasti annaks näiteks pool aastat salamisi kohtuda ja vaikselt veenduda, kas mees üldse sinu jaoks õige on. Samas oleks ka õel võimalus asjast üle saada.

Ja kindlasti kui teie suhtest saabki asja tõsisemalt, siis mitte iial ma ei ütleks õele, et temaga suhtes oleku ajal juba mehega mehkeldasin. Jah, see on vale, aga mõnikord on hädavale vajalik.
Mina ei tee teemaaalgatajat ei maha ega kiida ka takka, selliseid asju juhtub. Lihtsalt tuleb olla ääretult ettevaatlik, enne kui selle mehe osas põhjapanevaid otsuseid teed. Tasa ja targu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Lootsin, et annate mõningaid soovitusi, [/tsitaat]

Mõelnud sellele enne, tropp! Nüüd räägi nii nagu oli! Mida sa keerutad! Ütle, et sul klappis voodis, ravisin su meest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mees on alles veel või juba uue leidnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olime juba ammu teineteist eriliselt tähele pannud aga midagi enamat ta üritanud ei olnud, eilseni. Eile ta tuli mulle ootamatult külla, jõime veini ja see juhtuski. Rääkis, kuidas ta mind juba ammu ihaldanud on ja oma naisega ei tule enam voodis midagi välja. Jah, see on tõsi, sest õde on mulle isegi seda omavahel olles rääkinud, et seks neil ei klappivat juba pikemat aega.
Nüüd ei teagi, mida teha?
Otseselt ma ei kahetse seda, sest lapsi neil pole ja minu arvates on mees mu õele liiga hea, miks siis peaksin mina hea võimaluse käest laskma?

Küll on hea, et mul õde pole.
Kas tõesti puuduvad inimestel igasugused moraalsed tõkked? Õemees, sõbratari mees, ema uus elukaaslane, tädimees… õudne.
Nagu inna ajal emised, ausõna….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellise silmakirjaliku ja petturliku käitumisega on millestki ilma jäänud. Kodusoojus, ühe vanema puudumine…jne. Ja nad ongi kasvanud sellisteks ükskõikseteks pohhuistideks.

Jah, ei sooviks omada sellist õde, pereliiget, sõbrannat ammugi….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juhtus. Juhtus see, et oled perekonda toonud pinge kõigi elu lõpuni. Vaevalt, et õde andestab, ka ülejäänud sugulaste-perel on teie seltskonnas edaspidi piinlik ja imelik. Ise tead, aga “juhtus” asemel oleks mees, kes nüüd õigustusi otsib, pidanud su õest sellisel juhul, kui kõik tõesti nii on, nagu ta sulle räägib, ammu lahku minema.

Inimesena oled paras rämps. Lähedasi ei reedeta ega peteta, aga sina tegid seda ja silm ka ei pilgu. Ükskõik kui toredaid asju sa edaspidi teeks või mida saavutaks, see, et sa õe mehega magasid, tuleb teistele sind vaadates ikka esimesena meelde, sest see lihtsalt on nii madal ja nõme, et sellest sa enam ei pääse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodan, et liba teema. Aga sellist ÕDE nagu teemaalgataja ei sooviks isegi oma vaenlasele mitte!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Juhtus. Juhtus see, et oled perekonda toonud pinge kõigi elu lõpuni. Vaevalt, et õde andestab, ka ülejäänud sugulaste-perel on teie seltskonnas edaspidi piinlik ja imelik. Ise tead, aga “juhtus” asemel oleks mees, kes nüüd õigustusi otsib, pidanud su õest sellisel juhul, kui kõik tõesti nii on, nagu ta sulle räägib, ammu lahku minema.

Inimesena oled paras rämps. Lähedasi ei reedeta ega peteta, aga sina tegid seda ja silm ka ei pilgu. Ükskõik kui toredaid asju sa edaspidi teeks või mida saavutaks, see, et sa õe mehega magasid, tuleb teistele sind vaadates ikka esimesena meelde, sest see lihtsalt on nii madal ja nõme, et sellest sa enam ei pääse.

Vabandust, tahtsin sulle plussi panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolme aasta tagune teema. Küllap kõik kolm oma teed läinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolme aasta tagune teema. Küllap kõik kolm oma teed läinud.

Pigem ikka see, et mees on õe, s.o. oma esialgse naise juures õnnelikult tagasi.
Sai ju korra muud proovida ning selgus, et mujal muru polegi väga rohelisem.

Jõulude ajal naine imestab, miks teine õde tema mehega eriti suhelda ei taha….:)))

Sellised, kes väikeses ringis suhteid loovad ja seksivad, ei lähe kunagi “oma teed”. Sest nad ei oska.
Kui oskaks, oleks ju kohe läinud, mitte kodu ümbert murdnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaasi, et kõik suguvõsasse jääb 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks ka teada tõesti mis siis saanud on vahepeal!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 21:33; 11.08 22:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult ma ei saanud teemaalgatajast päriselt aru, kas õemees õde maha jättes teda üldse teavitas, kelle pärast ta maha jäetakse. Tundub, et ei, sest vaevalt see õde nii rahulikult oleks käitunud…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 20.01 17:51; 20.01 18:40; 20.01 18:57; 20.01 19:30; 21.01 14:16; 11.08 22:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei teavitanud ju, selge sõnaga sai öeldud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 21:33; 11.08 22:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vana lugu küll, aga mulle meenuvad noorusjast lood, kus vaene armunu ootamatult koju tulles avastas oma kallikese oma ema keppimas. Mis seal ikka paha, kui noorelt sünnitanud üksikemad noortele “sugupullidele” atraktiivsed tunduvad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 20.01 18:19; 20.01 20:20; 11.08 23:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loen ja mõtlen samuti, et see on ju liba teema. Puhas provokatsioon. Ei saa ju normaalne inimene olla nii loll ja hoolimatu nii teiste kui enese suhtes. Tahaks nii uskuda, et selliseid inimesi pole olemas, aga paraku on reaalsus karm, lumpen oma idiootsustega, on elu paratamatu osa 🙁
Soovitaksin “pea”arsti visiiti, ehk kirjutab tinatableti kuuri välja…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see ju rätsepmeister Kiir 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan samuyti, et liba teema, aga selle jutuga tuli meelde eks sõbranna, kes pikalt oma õemehega keppis. Neil kestis see suhe 2 aastat, aga välja see ei tulnudki. Saavad õega ideaalselt läbi.Sõbrants tegi isegi 1 abordi õemehest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte õe mehega ei juhtunud vaid ühe libuga juhtus, kellele pole püha ei teiste inimeste suhe ega oma perekond. Ajudeta reav… oled.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mitte õe mehega ei juhtunud vaid ühe libuga juhtus, kellele pole püha ei teiste inimeste suhe ega oma perekond. Ajudeta reav… oled.

huvitav, miks naine suurem libu on kui see abielumees? nõme topeltmoraal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

huvitav, miks naine suurem libu on kui see abielumees? nõme topeltmoraal.

Huvitav, kes peaks olema lojaalsem, kas oma õde või mees, kellet oodatakse suuremat lojaalust sellistel puhkudel? Millegipärast arvan, et oma õde peaks olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kusjuures ei pruugi üldse liba olla. Minu eks põrutab ka oma praeguse naise õde… ma ei saa aru mida kogu see pere üldse arvab või mõtleb või hoiavad silmi kinni. Igal pool nii reisidel, kui ka lihtsalt linnast väljasõitudel on naise asemel hoopis õde kaasas, pole juba aastaid näinud, et naine kaasas oleks (mul mehega laps ja kui ta last võtma või viima tuleb, siis ju näen kellega ta on, lisaks laps ka räägib, et issi ja tädi N…. magavad ühes voodis kui maal käivad)… ja kõik vanavanemad ja õed vennad, mina ei tea mis nad hoiavad silmi kinni, tema naisest ka aru ei saa… veider. Mees ise väidab et õde aitab last hoida, samas viimati käisid välisreisil koos, last kaasas ei olnud… ei tea mida või keda ta seal hoidis…. haige värk

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 91 kuni 115 (kokku 115 )


Esileht Pereelu ja suhted Õe mehega juhtus… mis edasi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.