Esileht Pereelu ja suhted õhupüstol

Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )

Teema: õhupüstol

Postitas:

Kas see on tõesti võimalik ennast tappa selle õhupüstoli väikese metallkuulikesega?

Teisi vastuseid pole lugenud, aga silma tulistades ikka on.

Minu meeelest ka on. Mul on meeles õe jutt poisi varasemast kooliajast, kui seal üks vanema klaasi õpilane oli sportpüstolist ennast pähe tulistanud kooli riietusurrmis.

Sportpüstol on tulirelv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on tõesti võimalik ennast tappa selle õhupüstoli väikese metallkuulikesega?

Teisi vastuseid pole lugenud, aga silma tulistades ikka on.

Minu meeelest ka on. Mul on meeles õe jutt poisi varasemast kooliajast, kui seal üks vanema klaasi õpilane oli sportpüstolist ennast pähe tulistanud kooli riietusurrmis.

Sportpüstol on tulirelv.

Muidugi on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 25.01 22:43; 25.01 23:01; 27.01 13:53; 28.01 17:50; 29.01 17:23; 29.01 17:27; 30.01 18:36; 30.01 22:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alusta sellest, et räägid kohe talle, et ennast tappa selle relvaga on väga keeruline, kuid ülimalt tõenäoline on jääda kogu eluks sandiks. See peaks rohkem mõtlema panema. Seejärel ikka abi vaja, rohud välja vahetada ja psühholoogi juurde rääkima.

Mitte ainult, et jääd sandiks, vaid just seda, et teistele koormaks ja see mõjutab ka teisi.
Mul oli kunagi juhtum suitsiidikuga, kes tahtis auto ette viskuda.
Käratasin talle: “Autojuhi peale ka mõtlesid?!”
Tema: “Mis autojuhil sellest? Tal suva.”
Mina: “Autojuht peab elu lõpuni elama teadmise ja süümepiinadega, et tappis inimese. Mõni arem ei julge pärast rooli istudagi. Äkki muutub samuti depressiivseks, suitsidaalseks. Ühesõnaga – ei ole midagi nii, et “mis tal sellest”.
Tema: “Aaa… sellele ma ei mõelnudki.”

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on tõesti võimalik ennast tappa selle õhupüstoli väikese metallkuulikesega?

Teisi vastuseid pole lugenud, aga silma tulistades ikka on.

Minu meeelest ka on. Mul on meeles õe jutt poisi varasemast kooliajast, kui seal üks vanema klaasi õpilane oli sportpüstolist ennast pähe tulistanud kooli riietusurrmis.

Sportpüstol on tulirelv.

Muidugi on.

Relvaekspert: tänapäeva õhupüss võrdub ohtlikkuselt vintrelvaga

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 17:45; 01.02 14:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on tõesti võimalik ennast tappa selle õhupüstoli väikese metallkuulikesega?

Lähedalt tehtud lask õhupüstoliga elutähtsate organite suunas jätab lauatennisepallisuuruse kahjustatud pehmete kudede ala. Kuul, erinevalt siin kommenteeritud sukavardast, omab kümneid kordi suuremat kineetilist energiat, mis mõjutab lasketeel asuvaid kudesid. Tulistamise tagajärjel tekivad reeglina parandamatud või pikalt paranemist vajavad vigastused.
Ennast vigastada ähvardava indiviidi käest on (õhk)relva eemaldamine lihtsustatud.
Miks te riskite? Võtke koheselt relv ennast relvaga ähvardava isiku käest ära ning pöörduge õiguskaitseorganite poole. Järgneb kontsultatsioon, vajadusel suunatakse ravile. Ravi võib, aga ei pruugi olla ravimitel põhinev. Kõik töötavad õnnetu inimese nimel! Inimene paraneb. Ravi pole häbi, see on lahendus!
Tänane ähvardaja nõuab kirjeldatud käitumise läbi teilt tähelepanu ning eelkõige ABI! Palun olge mõistev, kuulake teda põhjalikukt ning mõistvalt, peegeldage abivajaja juttu läbi positiivsete sõnumite, aidake teda läbi mõistmise ning palun konfiskeerige problemaatiline ese.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.01 16:27; 02.02 02:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tema: “Aaa… sellele ma ei mõelnudki.”

Aga sina:”Aaa, järelikult niisama, suusoojaks või tähelepanuks ähvardasid end tappa….” ei mõelnudki?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 31 kuni 36 (kokku 36 )


Esileht Pereelu ja suhted õhupüstol