Esileht Ilu Õige juuksur

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Õige juuksur

Postitas:
Kägu

Siin on tihti öeldud, et tuleb leida õige juuksur mitte kuskil nurgataguste juures käia. Aga kuidas leida õige juuksur?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen nii leidnud, et küsin sõbrannadelt soovitusi või siis FB-s ilutegijate grupist. Siis käin seal ära, kui meeldib, lähen veel. Siis saad juba nagu sõbraks ja ongi oma juuksur olemas. Aga ega esimene ei pruugi sobida, see otsimisaeg on päris tüütu. Ja kui oled leidnud hea juuksuri, kellega on klapp, siis ta läheb välismaale tööle või jääb lapsega koduseks või vahetab ametit ja hakkab otsast peale.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen nii leidnud, et küsin sõbrannadelt soovitusi või siis FB-s ilutegijate grupist. Siis käin seal ära, kui meeldib, lähen veel. Siis saad juba nagu sõbraks ja ongi oma juuksur olemas. Aga ega esimene ei pruugi sobida, see otsimisaeg on päris tüütu. Ja kui oled leidnud hea juuksuri, kellega on klapp, siis ta läheb välismaale tööle või jääb lapsega koduseks või vahetab ametit ja hakkab otsast peale.

Just, olin ka eelmise juuksuriga enam-vähem rahul aga ta läks lapsepuhkusele.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatad tutvusringonnas, kelle lôikis, värv meeldib ja küsid, kus ta juuksuris käib.

Muidugi on ka variant, et Sa ei klapi selle juuksuriga, ei ole nn. sinu inimene. Aga nii peadki proovima ja katsetama.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tutvusringkonnast uurin enne. Mul 20 aastat sõbranna soovitatud juuksur. Kuna minu juuksur tookord läks teisele ametile. Kusjuures sõbrannal pikad ja mul lühikesed juuksed.  Seega see ei olnud argument.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei leiagi. Ja isegi kui midagi leiad ja mingi rutiin tekib, hakkab juuksur omaloomingut tegema. Kusjuures mina nt ei saa aru, kuidas noored lõikavad nii vanamoodsaid soenguid. Asju, mis olid moes enne nende sündi.

Ja nt üks näitas, et tal on kammi peal cmd. Ma ei tea, kuidas palutud 0,5 cm sai siiski 3 cm.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei leiagi. Ja isegi kui midagi leiad ja mingi rutiin tekib, hakkab juuksur omaloomingut tegema. Kusjuures mina nt ei saa aru, kuidas noored lõikavad nii vanamoodsaid soenguid. Asju, mis olid moes enne nende sündi.

Ja nt üks näitas, et tal on kammi peal cmd. Ma ei tea, kuidas palutud 0,5 cm sai siiski 3 cm.

Kahjuks tõsi, isegi otste lõikus on mõnele ületamatult raske, mis siis veel soengu lõikusest rääkida.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kusjuures mina nt ei saa aru, kuidas noored lõikavad nii vanamoodsaid soenguid.

Minu arust nad lõikavad seda, mida on õpetatud. Mingit kohandamist inimese eripäraga või vaadamist, et mis sellele inimesele sobib, ei ole. Kui mingit silma on, siis on juba superjuuksur valmis. Hispaanias lõikas mulle suva hotelli juuksur 20 minutiga parema soengu pähe, kui siin ülikallis staarjuuksur, suvalistest ma ei hakka üldse midagi rääkima.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõige kindlam on nii, et kui näed kellelgi lõikust, mis meeldib, siis lähed juurde ja küsid, kes lõikas.
Enamus juuksureid on mingid andetud kobakäpad, kes lihtsalt tuimalt teevad oma kunagi koolis õpitud liigutusi a, b ja c ja see on kõik. Juuksuril peab olema silma, see on loominguline töö mitte tükitöö. Kahjuks on enamus juuksureid aga suvalised liinitöötajad.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei leiagi. Ja isegi kui midagi leiad ja mingi rutiin tekib, hakkab juuksur omaloomingut tegema. Kusjuures mina nt ei saa aru, kuidas noored lõikavad nii vanamoodsaid soenguid. Asju, mis olid moes enne nende sündi.

Ja nt üks näitas, et tal on kammi peal cmd. Ma ei tea, kuidas palutud 0,5 cm sai siiski 3 cm.

see ju ainult 2,5cm vahe ehk 1,5kuu kasv. milles probleem?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

see ju ainult 2,5cm vahe ehk 1,5kuu kasv. milles probleem?

Probleem on selles, et ei teinud nii, nagu klient soovis.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei leiagi. Ja isegi kui midagi leiad ja mingi rutiin tekib, hakkab juuksur omaloomingut tegema. Kusjuures mina nt ei saa aru, kuidas noored lõikavad nii vanamoodsaid soenguid. Asju, mis olid moes enne nende sündi.

Ja nt üks näitas, et tal on kammi peal cmd. Ma ei tea, kuidas palutud 0,5 cm sai siiski 3 cm.

see ju ainult 2,5cm vahe ehk 1,5kuu kasv. milles probleem?

Poes küsid ekleeri aga antakse vastlakukkel, on probleem või?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

lillekesed, viimased kaks, kõik juuksed ei kasva täpselt ühepalju iga kuu. mõni kasvab tiba rohkem, mõni tiba vähem. kokkuvõttes ongi tagant ebaühtlust. tulebki 1 kohast 0,5cm, aga teisest kohast 3cm. tähtis ju lõpptulemus.  elusees ei usu, et keegi täpselt käis oma salku mõõtmas, mis maha kukkus. päriselt?  ma ei viitsi kääregi kätte võtta poole cm pärast, sorry.  meestega teine asi, käibki kahe ndala tagant ja tulebki 0,5cm lõigata. aga mimmud oma katkiste kiharatega :-S

 

ekleeri tahaks küll, vastlakukkel ei maitse 😛

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

lillekesed, viimased kaks, kõik juuksed ei kasva täpselt ühepalju iga kuu. mõni kasvab tiba rohkem, mõni tiba vähem. kokkuvõttes ongi tagant ebaühtlust. tulebki 1 kohast 0,5cm, aga teisest kohast 3cm. tähtis ju lõpptulemus. elusees ei usu, et keegi täpselt käis oma salku mõõtmas, mis maha kukkus. päriselt? ma ei viitsi kääregi kätte võtta poole cm pärast, sorry. meestega teine asi, käibki kahe ndala tagant ja tulebki 0,5cm lõigata. aga mimmud oma katkiste kiharatega :-S

ekleeri tahaks küll, vastlakukkel ei maitse ????

Just sellistest juuksuritest tulebki eemale hoida, kes oma tööd ei VIITSI teha.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

lillekesed, viimased kaks, kõik juuksed ei kasva täpselt ühepalju iga kuu. mõni kasvab tiba rohkem, mõni tiba vähem. kokkuvõttes ongi tagant ebaühtlust. tulebki 1 kohast 0,5cm, aga teisest kohast 3cm. tähtis ju lõpptulemus. elusees ei usu, et keegi täpselt käis oma salku mõõtmas, mis maha kukkus. päriselt? ma ei viitsi kääregi kätte võtta poole cm pärast, sorry. meestega teine asi, käibki kahe ndala tagant ja tulebki 0,5cm lõigata. aga mimmud oma katkiste kiharatega :-S

ekleeri tahaks küll, vastlakukkel ei maitse ????

Oh, mis viitsimises, sa ei oska.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

PS mul on olnud juhuseid, kus juuksur on omaloominguliselt maha võtnud 20 cm ja 10 cm.  No anna või kohtusse.  Ütled 4 cm, maha võetakse 20. 2 aastat kasvatad välja.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just sellistest juuksuritest tulebki eemale hoida, kes oma tööd ei VIITSI teha.

Eemale tuleb hoida ka pläkutistest. Minu juuksur (enne, kui ta välja vahetasin) oli lihtsalt õudne pläkutis. Nii nagu ma tooli istusin, nii ta pihta hakkas. Küll olid tal probleemid mehega, siis lapsega, vahepalaks pani ise omale bipolaarsuse diagnoosi ja halas pikalt selle ümber. Alguses noogutasin kaasa, lootuses, et oma jutuvoolu lõpetab, aga ei. Järgmistel kordadel lehitsesin sealset “Kroonikat” või muud kollast rämpsu– et vaid sellest jutuvadast pääseda, aga ei aidanud seegi– ikka pläkutas. Lõpuks ütlesin, et olen väsinud ja tahaks lihtsalt vaikselt istuda. Paar minutit oli vait, siis hakkas jälle. Ei jäänudki muud üle, kui uus juuksur otsida.

 

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on 3 juuksurit, ühe juures olen käinud 30 aastat, tegu endise klassiõega. Lõikab väga hästi, aga  on jäänud toppama. Teine paku  välja huvitavaid värvilahendusi, eksperimenteerib. Kolmas on väga kallis juuksur, käin seal kui aega ja raha on, kvaliteet on väga hea. Käingi kõigi kolme vahet,  lõigata lasen ühel (väljakasvu värvida), teise juurde lähen midagi uut otsima ja kolmas on selleks, kui on raha ja tahan ennast hellitada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma ei viitsi kääregi kätte võtta poole cm pärast, sorry. meestega teine asi, käibki kahe ndala tagant ja tulebki 0,5cm lõigata. aga mimmud oma katkiste kiharatega :-S

Aga ma ei viitsi jälle sellise juures käia, kes teeb ikka nii, nagu tema arvab ja kliendi juttu mitte millekski ei pea. Sa vist oma kääre päris tasuta ka kätte ei võta, et siin nii suureliselt viitsimisest räägid.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma ei viitsi kääregi kätte võtta poole cm pärast, sorry. meestega teine asi, käibki kahe ndala tagant ja tulebki 0,5cm lõigata. aga mimmud oma katkiste kiharatega :-S

Aga ma ei viitsi jälle sellise juures käia, kes teeb ikka nii, nagu tema arvab ja kliendi juttu mitte millekski ei pea. Sa vist oma kääre päris tasuta ka kätte ei võta, et siin nii suureliselt viitsimisest räägid.

Tead, selliste puhul tuleks ise käärid kätte võtta ja temalt suvaliselt paar rahmakat juukseid maha lõigata. Nt pealaele jätta 3 cm tuust püsti.

 

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tead, selliste puhul tuleks ise käärid kätte võtta ja temalt suvaliselt paar rahmakat juukseid maha lõigata. Nt pealaele jätta 3 cm tuust püsti.

Ja siis ütled, et no mis virised, see ju vaid paari aasta teema, küll kasvab jälle.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eemale tuleb hoida ka pläkutistest. Minu juuksur (enne, kui ta välja vahetasin) oli lihtsalt õudne pläkutis. Nii nagu ma tooli istusin, nii ta pihta hakkas. Küll olid tal probleemid mehega, siis lapsega, vahepalaks pani ise omale bipolaarsuse diagnoosi ja halas pikalt selle ümber. Alguses noogutasin kaasa, lootuses, et oma jutuvoolu lõpetab, aga ei. Järgmistel kordadel lehitsesin sealset “Kroonikat” või muud kollast rämpsu– et vaid sellest jutuvadast pääseda, aga ei aidanud seegi– ikka pläkutas. Lõpuks ütlesin, et olen väsinud ja tahaks lihtsalt vaikselt istuda. Paar minutit oli vait, siis hakkas jälle. Ei jäänudki muud üle, kui uus juuksur otsida.

😀 Mina olen näiteks psühholoog ja karjääri alguses mainisin juusuritele oma ametit. Ka kõige vaiksematest juuksuritest said pläkutised. Nüüd olen kogenud ja targem ja ei maini ka enamus seltskondades oma ametit, sest inimesed kas hakkavad oma probleemidest rääkima või käituvad kangelt nagu nukud nagu ma oleks selgeltnägija või mõtete lugeja. Mõni kohe päriselt küsib, et no arva ära mida ma praegu mõtlen 😀

Juuksuris ütlen oma soovid ära ja siis panen silmad kinni ja lihtsalt ei lähe vestlusega kaasa ja kui keegi küsib ametit siis ütlen kas klienditeenindaja umbmääraselt või juhiabi ja siis vähemalt ei hakka keegi nõu küsima.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole veel  kahjuks sellist lõikust ja värvimistulemust kohanud, mis oleks pannud sõprade või tuttavate käest küsima, et kes tegi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on 3 juuksurit, ühe juures olen käinud 30 aastat, tegu endise klassiõega. Lõikab väga hästi, aga on jäänud toppama. Teine paku välja huvitavaid värvilahendusi, eksperimenteerib. Kolmas on väga kallis juuksur, käin seal kui aega ja raha on, kvaliteet on väga hea. Käingi kõigi kolme vahet, lõigata lasen ühel (väljakasvu värvida), teise juurde lähen midagi uut otsima ja kolmas on selleks, kui on raha ja tahan ennast hellitada.

Kui raatsid jaga oma kalli juuksuri nime – tahaks ka vahel ennast tõsiselt heal juuksuri hellitada lasta. Ja tegelikult värvidega eksperimenteerija kontakti võiks ka jagada – mina ei ole leidnud sellist kes päriselt oskaks raamidest välja mõelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nägin facebooki grupis ukrainlannast juuskuri reklaami, instagramis tema tööd:

nadiia_bachynska_hair

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

@nadiia_bachynska_hair

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

lillekesed, viimased kaks, kõik juuksed ei kasva täpselt ühepalju iga kuu. mõni kasvab tiba rohkem, mõni tiba vähem. kokkuvõttes ongi tagant ebaühtlust. tulebki 1 kohast 0,5cm, aga teisest kohast 3cm. tähtis ju lõpptulemus. elusees ei usu, et keegi täpselt käis oma salku mõõtmas, mis maha kukkus. päriselt? ma ei viitsi kääregi kätte võtta poole cm pärast, sorry. meestega teine asi, käibki kahe ndala tagant ja tulebki 0,5cm lõigata. aga mimmud oma katkiste kiharatega :-S

ekleeri tahaks küll, vastlakukkel ei maitse ????

Sa lilleke, mimmuke, võiksid muru pügajaks hakata ja inimestest eemale hoida. Siis saad ise valida, kas lõikad 1 või 2 cm

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Ilu Õige juuksur