Esileht Beebi ja mitmikud Õige vankri otsinguil

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Õige vankri otsinguil

Postitas:

Tere

Ootan oma esimest last ja kõik on väga uus. Hetkel püüan aru saada vankrimaailmast. Paar nime on juba isegi silma hakanud, kuid küsiks kogemustega inimese arvamust. Laps sünnib novembris, kärutan ringi kahe suure koeraga pool ajast kristiine kõrvalteedel (lumise talvega väga lumine või sopane) ja teise poolest kuskil metsa- ja kruusateedel. Pole veel kindel, kas hakkan vankrit 3. korrusele tassima, vb leiab lahenduse alla jätmiseks, aga autosse peaksin suutma seda igapäevaselt laadida. Vanker peaks ka normaalselt kokku käima, et ta mahuks auto tahaistmele, sest pakika hõivavad koerad. Ilmastikukindlus on vist iseenesest mõistetav. Ootaks vankrilt head vedrustust ja võimalust seda hiljem käruna kasutada.
Hinnale risti ette ei löö, sest plaanin järelturule toetuda ja selle kaudu parema hinnaga korraliku vankri saada.
Saan aru, et nõudmised on üsna suured, sest juba manööverdamise mõttes oleks vaja koertega lihtsamalt nmanööverdatavat käru, mis aga lumest läbi uhaks, samas poleks liiga raske ja käiks väiksemaks kokku, et seda autosse saada. Ehk oskate soovitada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 11:59; 20.06 12:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Manööverdamisega lumes ja sopas on sedasi, et pöörlevad rattad, olgu kui suured tahes, sellistes oludes vaid takistavad normaalset liikumist. Kisuvad risti jne. ICoo peak 4 oleks vist selline vanker, mis tõesti vastaks enamusele tingimustest. Kahjuks ei käi väga väikeseks ja pole kerge. Aga seda vist enam ei toodeta ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 3 last ja olnud omajagu kärusid. Viimase lapsega oli lausa mitu käru. Emmaljunga Edge Duo – hea maal kärutada, aga jube kobakas ja igasugune mõte autosse panemisest või treppidest tassimisest kadus kui olin selle kodus autost maha laadinud. Siis väike kergkäru. Aga siis andsin need 2 ära ja ostsin asemele Mountain Buggy Terrain. Oleks vaid kohe selle ostnud. Maastikul, metsas ja lumes sõidab imehästi, manööverdab mõnusalt, lihtsasti käib kinni-lahti ning üsna kompaktne kokkupakitult. Palju muidki häid omadusi. Ainult, et järelturult seda ilmselt ei leia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.06 23:19; 17.06 11:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ju kolmerattaline!
Mountain Buggy
Mul on kolmerattalistega kogemus, et jube ebastabiilsed (minu osav saastkäru vähemalt). Tugeva tuulega ähvardas vankrikookoniga käru ümber lükata. Nüüd soovitan kõigile vaid neljarattalisi.

PS! Lumes on pöörleva esirattaga kolmerattalisega raske. Kuigi – need suured rattad võibolla isegi saavad hakkama… sõidad tagaratastel lihtsalt.

PPS! Sul on valida, kas “neljasillaveoga” või kompaktne. Need omadused pole ühildatavad. Kaalu koerte tahaistmele panekut. Muide, kuidas kavatsed vankrit lükates kahte koera hoida? vöörakmed?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 07:38; 17.06 19:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on ju kolmerattaline!

Mountain Buggy

Mul on kolmerattalistega kogemus, et jube ebastabiilsed (minu osav saastkäru vähemalt). Tugeva tuulega ähvardas vankrikookoniga käru ümber lükata. Nüüd soovitan kõigile vaid neljarattalisi.

PS! Lumes on pöörleva esirattaga kolmerattalisega raske. Kuigi – need suured rattad võibolla isegi saavad hakkama… sõidad tagaratastel lihtsalt.

PPS! Sul on valida, kas “neljasillaveoga” või kompaktne. Need omadused pole ühildatavad. Kaalu koerte tahaistmele panekut. Muide, kuidas kavatsed vankrit lükates kahte koera hoida? vöörakmed?

Mountain Buggy Terrain ei ole saastkäru. Esiratas on lukustatav. Ei ole lumes raske. See, et sul oli saast kolmekas ei tähenda veel, et kõik kolmekad ongi saastad.
Üks märkimisväärt asi on veel käsipidur lisaks jalgpidurile. Kui on jäine üles- või allamäge minek, siis väga väärt asi.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.06 23:19; 17.06 11:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Funktsionaalne lugemisoskus!
“MINU odav saastkäru.”

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 07:38; 17.06 19:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Facebookis grupp Kärusõltlased, küsi sealt abi. Seal palju inimesi ja oskavad vast midagi soovitada ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh kõigile. Käisime poodides ja mulle jättis kõige parema mulje Hartan topline s, millel saan esirattad ka suurteks vahetada. Sanga saab üle vankri keerata ja pöörlevaid rattad fikseerida. Koerte jaoks olen mõelnud jooksuvöö süsteemile (keegi uuris siin). Loa korral tohivad kõrvalt lahkuda nuuskima ja metsas nkn lahti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.06 11:59; 20.06 12:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kõva maastikul rallitaja ja ainus võimalik variant selleks on Thule Glide. Maastiku variant, mitte see pöörleva rattaga linnakas. Oma Thulega olen nii paksust kui vedelast läbi ramminud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pöörlevad esirattad tulevad sopas ja lumelörtsis vabalt toime kui rattad on suured ja õhkrehvidega (ei kogu sulalund külge). Olen ise kärutanud maal kruusateel kus sügisel oli muda üle labajala ning talvel teed kinni tuisanud aga käru kinni ei jäänud, liikus ilusti ja lompide vahel manööverdada oli märksa mugavam kui “tankiga”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Beebi ja mitmikud Õige vankri otsinguil

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.