Esileht Lapse ootamine Oktoobribeebid 2024

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 66 )

Teema: Oktoobribeebid 2024

Postitas:
Kägu

Hei armsad triibulised ja palju õnne kõigile!

Teeks otsa lahti oktoobribeebidega 🙂

 

 

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei! Liitun ka oktoobribeebide seltskonnaga:)

A-M

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liituksin ka 🙂

Olen rase esimest korda ja hetkel peaks olema nädalaid 6+4. Tuvastama lähen järgmisel nädalal, eks siis selgub kõik täpsemalt. Üks telefoni äpp näitab, et tähtaeg peaks olema 12. oktoober.

Viimase nädala jooksul on enesetundes ikka väga suuri muudatusi. Iga hommik algab oksendamisega, olenemata kas söön kiirguga ärgates midagi või mitte. Lisaks on terve päeva jooksul häiriv iiveldus ja söök eriti alla ei lähe. Kõiksugused lõhnad on hakanud väga häirima, isegi mu lemmik parfüüm, söögid ja elukaaslane 😀 Tööl on iivelduse tõttu päris raske. Loodetavasti see möödub peagi.

Kui kaugel teie rasedusega olete ning kuidas on siiani läinud? Millised on mured ja rõõmud? 🙂

Maasikas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heia!

Käisin ka vaikselt piilumas, kas on teema juba loodud, nii tahaks kellegagi emotsiooni ja rõõmu ju jagada.

Üle pika aja taas triibuline. Kodus kasvamas kaks tütart, kes veel uuest titast ei tea. Põnev aeg on ees.

Tänaseks siis varajane 5+2 päevade järgi. ÄE juurde esimene visiit 12.03. Tunne on üldiselt hea, ainult rinnad tahavad nagu viis numbrit korraga kasvada. 😄

TA 23.10.2024 💛

Pähklike.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Mina ka liitun oktoobribeebide ootajatega. 😊

Kodus ees ootamas suur vend ja väike õeke.

Peaks olema 5+ nädal, tähtaeg päevade järgi 18.10.

Esimene arstivisiit on kirjas 13.märtsiks.

Hetkel on sümptomiteks ülitundlikud nibud, kerge iiveldus ja pearinglus.

Triibik

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei! Liitun ka oktoobribeebidega ja elan teile kõigile kaasa.🙂 Minul rasedust 6+ ning esimene rasedus. Olen nii elevil, aga samas ka natuke hirmul. Järgmisel nädalal esimene aeg ning ehk peale seda saab natuke kergemalt hingata. Minu sümptomid on järgmised:

Hellad rinnad, mega suur väsimus, väike iiveldus, isude muutused ning üllataval kombel olen jälginud enda kellal pulssi ning see on tavapärasasest palju kõrgem. Mul on veel selline küsimus, et kellel eelnevalt rasedus olnud, millal andsite teie oma perekonnale sellest uudisest teada?

K

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ema on saanud teada suht kohe pärast positiivset testi, aga isale ja vendadele-õdedele olen öelnud pärast Oscar testi ca 12.nädala paiku.

Triibik

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Võtan ka ritta.Päevade järgi on TA 02.10.Hetkel siis 8+2,olen juba tuvastamas käinud ja vastas natukene väiksemale,aga süda lõi ilusti.Kutsuti 29ndal tagasi vaatama kuidas kasvanud.

Tulemas on 4’s laps 😀 ise ka ei usu kuigi oli täiesti planeeritud.

Tunnustest on viimasel ajal tundma andma hakanud iiveldus,õnneks oksendama ei aja.Alaselg ei kannata kaua istumist ja küürutamist,siuke tunne läheb pooleks 😀Eks juba nii mitmes rasedus jälje ka jätnud.

 

P

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere ka minu poolt!

6+4, esimene UH järgmine nädal. Olen juba 30ndate teises pooles ja mehe faktori tõttu tegime IUI, esimesel korral õnnestus. Nüüd tähtaeg oktoobri keskpaik. Enne pos. testi olid rinnad juba nii hellad, et ei andnud olla, nüüd veits tagasi tõmmanud. Veidi iiveldab, aga väga hull pole. Kõht oli küll paar nädalat pidevalt mega tühi, nüüd väga ei taha miskit süüa. Emaka venitamine annab tunda vahel.

kirsike

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heips!

Esimesed mured hakkavad pihta. Eile (5+5) hakkas pruunikalt määrima ja päevade-eelne ebamugavustunne oli üsna intensiivne. Seda ebamugavust ikka aeg-ajalt on. Helistasin ITK valvetuppa, et kus, mis… kas ma peaks kohale tulema..? Sealt soovitati palju puhata ja kui määrimine võtab punased toonid ja päevademõõtmed, et siis tuleb kohale minna. Natuke hirmus on. Eelnevate rasedustega mingit määrimist nagu ei mäleta.
Tänahommikune seis oli tiba parem. Määrimist vähem, aga ikkagi olemas. ÄE visiit toodi päevavõrra varasemaks. Ainult 2 nädalat ooooodata.. 🙃

Pähklike.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heips!

Mina olen lausa septembrikuu ja oktoobrikuu beebides. Päevade järgi september tähtaeg, esimese uh järgi aga oktoobrikuu algus. Eks siis pärast Oscarit vaatan kuhu gruppi peaks jääma 🙂

Ootan oma teist last ja tänaseks 8+5 nädalat. Enesetunne pigem kehv koguaeg kuigi ei oksenda aga siiski pidev iiveldus, köhuvalu jne.

Praegu tundubki nii igav ja ootan kahe käega märtsikuu lõppu, et Oscar testile saada.

 

Mammukas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei! Mina käisin täna tuvastamas ja öeldi, et beebi süda lööb kenasti ja kõik tundub olevat väga hästi. Hetkel käimas kaheksas nädal ja öeldi, et kui südametöö sellel ajal kenasti olemas, siis üldiselt prognoosid head. Lausa kummaline ette kujutada, et keegi elab mu sees, sest midagi veel ei tunne ja välja ka ei paista 😀

Päevade järgi peaks olema 7+3, kuid esmase UH järgi hinnati isegi veidi suuremaks 7+6, seega kasvuga oli ka kõik ok. Nüüd ootan ka Oscar testi, mis on alles kuu aja pärast. Hetkel ei ole veel rasedusest kellelegi peale elukaaslase rääkinud.

Sümptomitest nii palju, et iga päev on täiesti ettearvamatu. Üks päev ei lähe mitte midagi alla, isegi vedelik ja oksendan 7x päevas ning olen täielikult voodirežiimil, kuid järgmine päev on tohutu isu ja enesetunne palju parem. Rinnad mega tundlikud, kõhuli enam eriti magada ei saa ning paljud lõhnad hakkavad vastu  nt toidu lõhn, parfüümid, suitsuhais, seetõttu on rahvarohketes kohtades käimine hetkel paras katsumus. Loodetavasti see iiveldus jääb natukese aja pärast vaiksemaks. Töötan suht suures kollektiivis, ümbritsetud pidevalt paljudest inimestest ja suhtelist raske seda halba enesetunnet varjata kui kogu aeg öökima ajab.

Maasikas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heihei!

Minul rasedust 5+5, tähtaeg päevade järgi 24.10 ja tuvastama alles 14.03. Seni loodan, et kõik hästi:) Tegemist minu teise rasedusega, kodus kasvamas veel 5-aastane poiss. Sümptomeid hetkel ei ole mingisuguseid ja eelmise rasedusega tegelikult peale kõhu kasvamise muid tunnuseid ei olnudki. Seega veidi isegi loodan, et seekord oleks teistmoodi ja kogeks ka seda paljuräägitud rasedusaegset iiveldust 😀 Siis kindlasti kahetsen, kui see päriselt juhtub, aga siis vähemalt oleks mingi tunne ka, et rase:D Rääkinud ei ole me veel kellelegi, aga kuna varsti tuleb ema külla, siis arvan, et temale räägime ikkagi varem ära. Sõpradele ja töökaaslastele kindlasti mitte enne Oscar testi. Kuna loomult olen pigem suur muretseja, siis mõtlen, et seekord teen ka Niptify testi. Kellelgi veel plaanis Niptify või Panorama?

Kitkat

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heips!

Täna siis juba 6 nädal. Alates pühapäevast on määrinud pruunikalt. Täna ärkasin päris korraliku kõhuvaluga paremas küljes. Kõht ise krambitab ja selline päevadetunne on. Määris päris korralikult roosakas-pruuni. Käisin ITK valvetoas ära täna, kus sain oma mure ära kurdetud. Seal olid nii armsad naisterahvad kõik koos. Hästi mõistvad ja armsad. Mind võeti vastu, mõõdeti hcg ja vaadati beebit ultraheliga. Selgus, et beebi vastab pigem 7 nädalat kui hetkel päevade järgi 6. Nägin täpikese ka ära, pisike põksuke põksis seal tublisti, kõik oli omal kohal, emakasisene rasedus. Hgc oli 35000midagi. Kõik väga ok, süda on rahul 😌

Määrimise põhjuse leidis ta ka üles. Ta näitas munasarja juures mingit tumedat kogu, kust see tegelane valla pääses, seal pidi olema veel paranemist vajav folliikul? Määrimine tuleb munasarjast, beebiga ok. Ei muretse. Valu leevendamiseks nospa ja paracetamol.

Kas kellelgi on veel sellist kogemust olnud? Kui kaua see asi seal munasarjas paraneb? Veits häiriv ja hifmus on see määrimine… 🥺

Pähklike.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heii!

Meil ka Niptify plaanis. Tulemas on kolmas laps. Esimesel lapsel on geenirike, seetõttu tehti teise lapsega see koorioni biopsia – nõel kõhtu😩 Nüüdseks on valikusse tulnud Niptify, biopsiast palju inimlikum 🙂

Pähklike.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nägin eile esimest korda oma beebit UHs, vastas täpselt rasedusele, süda lõi tublisti, rebukott ja tema pikkus kõik oli ok. Nüüd siis ootan ämmaemanda aega, et end arvele võtta.

Kaalun ka tasulist Niptify testi, aga arutan ämmakaga läbi. Sain aru, et see mingi 300€, mis pole väga hull, saab südamerahu enne oscarit. Kui pärast oscariga miskit leitakse ja niptify tehakse (tasuta), siis on juba minu jaoks vist emotsionaalselt palju raskem. Olen ju ka oma 30ndate teises pooles omadega.

kirsike

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes on juba tuvastamas käinud, kas teile pandi mingi vahepealne aeg ka veel ämmaka juurde ultraheliks või oligi see nö esimene tuvastamine ja siis pikalt vaikus ja järgmisena Oscar?

Kitkat

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oscar järgmine, nüüd vaikus kuu aega 🫣

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oscar järgmine, nüüd vaikus kuu aega 🫣

Sama!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin eile kontrollis, nägin beebi ära. Rasedus küll juba nagu kinnitatud, kuid ämmakas on 11.03.  Siis on ametlik.

Pähklike.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei! Minul ka esimeses ultrahelis käidud. Kõik oli korras, pikkus vastav ning süda lõi. Nädalaid tänasega siis 7+1.

Sain uue aja 13 märts ja siis aprillis. Pani mulle lihtsalt märtsi ka ühe aja, et ei tuleks liiga pikk vahe ja lihtsalt kontrolliks:)

K

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas kõigil läheb? Kas enesetunne on muutunud halvemaks/paremaks? Minul 6+5 ja endiselt sümptomiteta 🙂

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heia! Käisin täna ultrahelis, kõik oli korras, 6+4 ndl, 19.märts lähen ämmaka juurde rasedusega arvele võtma. Ca nädalake on iiveldus olnud, viimased kaks-kolm päeva eriti jube, oksendasin ka korra.. Proovin kuiva näksida, puuvilju süüa ja aurafruit sidrunivett juua, need aitavad 😀 Emotsionaalne ja väsinud olen ka, aga muidu kõik hästi:)

A-M

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas kõigil läheb? Kas enesetunne on muutunud halvemaks/paremaks? Minul 6+5 ja endiselt sümptomiteta 🙂

Mina muretsesin alguses, et sümptomeid peale väsimuse pole, et kas kõik ikka ok ja SIIIIS… kuskil 6 nädalal tekkis selline hommikust õhtuni kestev iiveldus ja ka oksendamine, et jube. Ainult pikali olles on hea, ringi askeldades hakkab kohe kõhus keerama ja tekib oksendamise vajadus. Iga hommik voodist tõusten jooksen oksendama ja nii juba nädalaid. Hetkel 8+6 ja enesetunne paremaks pole läinud, midagi ei aita ka. See söök mis ühel päeval istub, ei püsi teisel päeval kahte sekunditki sees 😀 seega sellist kindlapeale toitu/jooki ka pole, mis alati läheks ja mida oskaks varuda. Ootan, et hakkaks juba parem! Vahepeal tundub ikka päris lootusetu ja nukker.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul täna täpselt 9. Nädal.
5ndal nädalal hakkas halb ja 24/7 iiveldus, õnneks oksendanud ei ole. Esimene nädal olin ainult pikali. Paar päeva tagasi oli õhtul 15 min päriselt hea olla, ei mäletanudki, mis tunne see on. Lootsin juba, et läheb üle, aga noup. Nüüd paar päeva jälle päris kehv olnud. Niiii väga loodan, et esimese trimestriga see iiveldus kaob.
Edu kõigile ja peame vastu!
L

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina liitun ka oktoobribeebide ootajatega. Menstruatsiooni järgi peaks täna olema rasedust täpselt 9. nädalat ja tähtaeg 9. oktoober. Kodus kasvamas üks 4-aastane oktoobribeebi, laste sünnipäevad võivad siin tulla üsna lähestikku. 😀

Olen juba mitu korda UH-s käinud, reedel saan esimest korda ämmaemanda juurde ka. Kuna varasemalt on olnud peetumisi, siis on mind natuke põhjalikumalt jälgitud siin raseduse alguses.

Enesetunne on suht kehv. Iiveldust väga palju ei ole ja oksendanud ka ei ole, aga jube väsimus ja jõuetus on. Iga liigutus ajab pulsi lakke ja eelmine nädal ei saanud isegi puhkeolekus pulssi kuidagi alla. Reedel oli väike määrimine ja käisin EMOs kontrollis, aga õnneks kõik oli korras. Ootan väga seda I trimestri lõppu, eelmise rasedusega läks siis olemine oluliselt kergemaks.

Siilike

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei! Kellel plaanis Niptify teha, siis mitmendal nädalal? Enne või pärast Oscarit? Miks? Tahaks võimalikult vara teha, samas kui Oscariga oleks mingi risk, siis saaks riiklikus korras teha 🙄

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen ka Niptify peale mõelnud, kuid tõenäoliselt teen enne Oscari ära ja siis mõtlen edasi. Kui Oscariga mingi risk, siis saab riiklikus korras teha jah. Kui Oscaris peaks olema kõik hästi, kas siis üldse mõtet hakata omal kulul tegema??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul 8 nädalat ja mitte midagi pole viga, ainult mingid lõhnad on vastukarva. Kaks nädalat tagasi veits iiveldas ja pidin kreekerit sööma, aga nüüd ei midagi. UHs oli kõik ok nädala eest ja uuel nädalal kohe ämmaka aeg. Ma teen niptify vist ikka, 300€ pole palju, aga saan ca 10 nädala kanti südamerahu ja ei pea põdema ja ootama oscarit.

kirsike

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Käisin täna arvele võtmas. Päevade järgi 7+5, UH 8+2. TA jäi samaks.

Vaadati ta üle, mehega käisime koos. Tuksus seal vaikselt.

Anti hunnik topse ja pabereid. Järgmisena lähen 3.04 verd andma, söömata-joomata + pissitopsid. Ja 10.04 on oscar.

Kuna esimesel lapsel on geenirike, siis on näidustatud haigekassa poolt niptify. Ämmaemand soovitas minna niptify testi tegema peale oscarit, sest siis on beebimaterjali minu veres juba rohkem ja tulemused täpsemad.

Järgmine ämmaemand on 29.04- siis on juba puhta suvii 🙉😁

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 66 )


Esileht Lapse ootamine Oktoobribeebid 2024