Esileht Pereelu ja suhted Oma elu pärast lahkuminekut

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Oma elu pärast lahkuminekut

Postitas:

Ma olen väga perekeskne inimene ja naudin traditsioone, lapsi, ühisüritusi jne. Esimene abielu lõppes, sest abikaasa oli pikalt depressioonis, ei käinud lõpuks tööl, ei pesnud jne. Lõpuks enam ei suutnud. Abi ta vastu ei võtnud. Lahutusest sain üle nii et keskendusin tööle, trennile ja sõbrannadele.
Praegune suhe lõppes, sest mees pettis ja kui sellest teada sain, siis muutus vägivaldseks. Nägin 2 kuud vaeva, et temast lahti saada, sest ta keeldus välja kolimast ja palus uut võimalust.
Viimasest suhtest on aga 3a laps ja 4 kuune imik. Kurb on see, et ma armastan seda meest endiselt. Samas ma tean, et ma ei suuda andestada. Üle saamine on nii keeruline, sest olen koju aheldatud. Mul ei ole ühtegi sõbrannat ega sugulast, kes saaks lapsi hoida. Praegu läksin ülikool tagasi ja kirjutan lõputööd, aga ikka on vaba aega liiga palju. Rahadega on pahasti, sest vh algab märtsis. Edasi on rahaga ok. Eksmees on vihane ja ei toeta. Rahaliselt on kuu jube raske. Aga mul on vaja tegevust. Jalutan ja võimlen ja koristan ja kirjutan lõputööd aga ikka tuleb masendus peale ja niisama passimist. Soovitage millega aega sisustada. Lugeda ei suuda, sest raske keskenduda.

+8
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 16:06; 12.02 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa ei suuda andestada, siis millest sa üle pead saama? Petturist mehest lahtisaamise pärast või? Laste eest hoolitsema peab mees endiselt. Nii et mees võib vabalt käia lapsi hoidmas, suhet teil lihtsalt enam pole. Huvitav on see, et kuidas sa käid ülikoolis kui lapsi kedagi vaatamas pole. Võtad kaasa lapsed`? Kahe nii väikese lapsega inimene ei saa rääkida, et aega jääb üle, nii et kahtlustan, et pole sul ei meest, ega lapsi, ainus mis ilmselt õige, et palju vaba aega. Keskendumine on omadus, mis tuleb harjutamisega. Kui ei harjuta, ei suuda sa iial keskenduda ( muideks lõpu töö nõuab meeletult keskendumist, kuidas sa seda teed, kui väidad, et keskendumine on raske?). Keskendumine sünnib seetõttu, et harjutad keskendumist. Näiteks jälgid hingamist ( see on hea harjutus, et anda endale puhkust)

+13
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa ei suuda andestada, siis millest sa üle pead saama? Petturist mehest lahtisaamise pärast või? Laste eest hoolitsema peab mees endiselt. Nii et mees võib vabalt käia lapsi hoidmas, suhet teil lihtsalt enam pole. Huvitav on see, et kuidas sa käid ülikoolis kui lapsi kedagi vaatamas pole. Võtad kaasa lapsed`? Kahe nii väikese lapsega inimene ei saa rääkida, et aega jääb üle, nii et kahtlustan, et pole sul ei meest, ega lapsi, ainus mis ilmselt õige, et palju vaba aega. Keskendumine on omadus, mis tuleb harjutamisega. Kui ei harjuta, ei suuda sa iial keskenduda ( muideks lõpu töö nõuab meeletult keskendumist, kuidas sa seda teed, kui väidad, et keskendumine on raske?). Keskendumine sünnib seetõttu, et harjutad keskendumist. Näiteks jälgid hingamist ( see on hea harjutus, et anda endale puhkust)

Kuule vaata oma tabletijagaja üle, hommikused rohud on vist võtmata.

+6
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ülikoolis üks e-kursus läbida, mis lõpeb märtsis ja magistri töö kirjutamiseks on mõned kohtumised juhendajaga. 3a käib lasteaias ja väiksema võtan kaasa.

+10
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.02 16:06; 12.02 20:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas sulle arvutimängud meeldivad?
tohutult hea võimalus aega surnuks lüüa ja päris maailma mõtted välja lülitada

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et natuke on siin mängus ka hormoonid. Minul oli ka veel pool aastat peale sünnitust, hiljem hakkas reaalsus tasapisi kohale jõudma ja nüüd, kui laps kahene, tänan jumalat, et kõik läks nii nagu läks.

Sa ütled, et mees oli vägivaldne, sest sa ei teinud nii nagu tema välja oli enda jaoks kõik mõelnud. Kas see pole piisav põhjus eluga edasi minemiseks ning vaid lastele ja lõputööle keskendumaks? Kohe kohe saab teha tuludeklaratsiooni, saad ju nii lasteaiatasult kui teise lapse pealt tagasi. Siingi kirjutatakse, et juba 14.veebruari õhtul saab teha ja raha esimestel kandmispäevadel (veebruari lõpus) arvel. Viidki kulud miinimumini ja see mees peab oma lapsi toetama. Juba see, et ähvardab, et kui sa ei tee, mida tema tahab ehk annaksid veel võimaluse, muidu lapsi ei toeta, peaks olema piisav põhjus, et mitte andestada. Kui armastab päriselt sind, mitte ei taha lihtsalt kellegagi koos olla, sest oli mugav ju pereelu etendada ja pilte fb-i panna, siis ta teeks kõik, et teil oleks hea, see annaks vähemalt lootust, et naine andestab.

Ohh, ma ei saa.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rahaliselt toetama on ta kohustatud, nii et asi kohtusse.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee elatise maksekäsk, siis saad taotleda 100 eurot lapse kohta elatiseabi, 200 eurot on ka raha, mis on toeks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii et mees võib vabalt käia lapsi hoidmas, suhet teil lihtsalt enam pole.

Mismoodi seda soovitust teoks tehakse, kui teemaalgataja ütleb, et mees vihane ja ei taha lapsi toetadagi, söögirahagi anda, peale selle vägivaldne? Kas saab siis ikkagi lapsed mehele hoida anda, kui mees seda ei taha, kuidas?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.

kuidas on üldse võimalik, et kahe väikelapse (kel pole hoidjat), ülikooli ja lõputöö kõrvalt on aega liiga palju üle??
Nõua välja elatis, sellest laheneb rahamure. Mismõttes mees ei toeta?? Selleks on seadused ja vastavad vahendid, tegele.

Ja kuidas saab üldse armastada kedagi, kes petab, on vägivaldne, ei toeta rahaga? Sõltuvus on see, mitte armastus.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi liba jah. Kui sul on 4-kuune imik siis sul ju on ka vanemahüvitis. Kuidas sul siis raha ei ole? Mis tähendab lause “praegu astusin ülikooli ja kirjutan ka lõputööd”? Kogu aeg käisid trennis ja olid sõbrannadega, nüüd nii üksik? Oled perekeskne inimene, aga kaks korda lahutanud? Tead, Harjuta veel.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jalutan ja võimlen ja koristan ja kirjutan lõputööd aga ikka tuleb masendus peale ja niisama passimist. Soovitage millega aega sisustada.

Et millega aega sisustada? Äkki näiteks sellega, et mõtled, kuidas sa haige inimese maha jätsid sel hetkel, kui ta oli kõige haavatavamas seisus ja vajas sind kõige rohkem?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas see pesemata depressiivne mees leidis, kellega petta, mingi erilise asotsiaalse naisega siis tegi vägitükke? Võeh, vägivaldne ka veel, 2 kuud nägid vaeva, et lahti saada ja siis nüüd tahaksid teda tagasi? Miks? Kas sa ei armasta ennast? Armasta siis lapsigi, nad ei pea vägivaldses keskkonnas kasvama. Elatise soovitan välja nõuda, odavad hobid on jalutamine, telekavaatamine, arvutiga kättesaadav meelelahutus ka enam-vähem (saab ka muidugi palju raha sinna matta, oleneb pisut, kuidas seda meelt lahutad). Raamatukogust saab raamatuid laenutada.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea küll, kus need inimesed kõik elavad, kes siin teemas kommenteerivad?
Teemaalgataja ju kirjutab, et edaspidi rahaga ok, lihtsalt hetkel raske.

Ma väga kiidan, et suutsid olla tugev ja eluga edasi minna!

Aga minu soovitused:
1. Kas näiteks facebooki beebigrupist ei oleks kedagi leida, kellega koos vahel kohvil/jalutamas käia või niisama aega viita? (Miks mitte sobivuse korral ka vahel üksteise lapsi hoida?)
2. Püüa leida mõni tegevus, mida hästi oskad ja millega oleks võibolla võimalik laste kõrvakt lisarahagi teenid. Näiteks õmblemine, kudumine vms? Või äkki oskad raamatupidamist? Või tõlkimist? Võibolla oskad hästi küpsetada?
3. Beebiga kuskil ujumas/beebikoolis käia? See muidugi nõuab natuke raha.
4. Blogimine? Aitab võibolla mõtted selgemaks ja mujale saada.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi liba jah. Kui sul on 4-kuune imik siis sul ju on ka vanemahüvitis. Kuidas sul siis raha ei ole? Mis tähendab lause “praegu astusin ülikooli ja kirjutan ka lõputööd”? Kogu aeg käisid trennis ja olid sõbrannadega, nüüd nii üksik? Oled perekeskne inimene, aga kaks korda lahutanud? Tead, Harjuta veel.

Mul ka laps kohe 4-kuune ja olen veel dekreedis, siis saan esimest korda vanemahüvitist alles märtsis (üksikute päevade eest). Täiesmahus vh tuleb alles aprillis.
Seega selle koha pealt liba pole.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Pereelu ja suhted Oma elu pärast lahkuminekut