Esileht Koolilaps oma toa kasutamise kohta ca 8-aastastel, kui tuba asub teisel korrusel

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: oma toa kasutamise kohta ca 8-aastastel, kui tuba asub teisel korrusel

Postitas:

Kui teil on 8-aastased või veidi vanemad lapsed ja kodune planeering nii, et elutuba-köök ja enamus elu on alumisel korrusel ning lapse tuba teisel korrusel – et kui palju laps siis oma toas viibib va. magamine?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.02 20:37; 24.02 22:10; 24.02 23:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enamuse ajast.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie 9-aastane küll nõus ei oleks kusagil teisel korrusel üksinda olema. Aga eks inimesed ongi erinevad. Meie oma tahab pigem meiega koos olla.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samuti enamuse ajast, miks ta ei võiks?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

asi lihtsalt selles, et meil praegu kõik ühel korrusel. suht pead-jalad koos. varsti saab valmis teine korrus.  noorem laps 8-aastane poiss, kes nagu kogu aeg midagi seletab või räägib. vahepeal, kui eraldun ja teen ka selgeks, et tead ma teen praegu tööd vms, siis ta lihtsalt käib iga mingi 3-5 järel vähemalt (vahele jääb 2-3 ust), et midagi uut jälle teatada või arutada….isegi siis, kui olen olnud kuri ja konkreetne. ma lihtsalt ei kujuta ette, et ta läheb ja kaob teisele korrusele tundideks…
praegu oleks kasu teisest korrusest sellest, et vähemalt kui sõbrad on külas, siis saan ehk rohkem vaikust.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.02 20:37; 24.02 22:10; 24.02 23:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna ajad Sina teda ära, homme ei taha tema enam sinust midagi teada…

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna ajad Sina teda ära, homme ei taha tema enam sinust midagi teada…

jah, ma tean seda. 14-aastane on mul näiteks olemas 🙂

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.02 20:37; 24.02 22:10; 24.02 23:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma oletan, et see 14-aastane istub ka kogu aeg oma toas, siis poleks ta ju päris üksi seal teisel korrusel.

Ja seegi suur asi, kui sõpradega sinna kupatada saad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd, 12-aastaselt, nad juba on osa aega oma toas. Enne oli see karistus….

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole küll veel 8a, aga  7,5 a ja ei taha olla II korrusel oma toas. Magada eelistab allkorrusel koos väiksema õe-vennaga ühes toas, mitte üksinda. Ärkveloleku ajal on enamasti elutoas. Kuigi väiksemad lapsed teda sageli segavad ja sellest tekib ka tülisid – ikkagi eelistab ta olla koos täiskasvanute ja väiksema õe ja vennaga elutoas, pead-jalad koos ja lärmi sees. Tassib ka oma asjad elutuppa (aeg-ajalt palun tal midagi tagasi viia, kui asjade hulk liiga suureks läheb). Kui küsin, miks ei taha olla ja asju teha oma toas, kus on paremad tingimused, siis ütleb, et aga seal on nii tühi ja vaikne. Ainult värvimistöid läheb tegema oma tuppa, kuna elutuppa värviplekke ma ei taha.

Koduseid ülesandeid teeb kas trenni/huviringi oodates koolis või siis kodus köögilaua peal, samal ajal, kui mina köögis süüa teen või koristan.

Arvan, et olgu siis praegu pead-jalad koos teistega, kui nii eelistab. Küll teismelise eas oma tuba hindama hakatakse…

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Koolilaps oma toa kasutamise kohta ca 8-aastastel, kui tuba asub teisel korrusel