Esileht Tööelu, raha ja seadused. Oma töötajatele soodustused toidupoodides

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: Oma töötajatele soodustused toidupoodides

Postitas:
Kägu

Kuulge, kas ma tean valesti, et oma töötajad saavad allahindlusega osta suurtes toidupoekettides? Kunagi oli mul sugulane kaubamajas tööl, siis nad said mida iganes suht märkimisväärse soodustusega, aga nüüd juhtusin rääkima ühe põgenikuga, kes töötab Maximas ja ta ütles minu üllatuseks, et nad ei saa mingit hinnaalandust?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Coopis saab. Maximas pidavat tasuta lõuna olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul sõbranna ema rimis ja migi väike ale (5%vist)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Coopis saab oma tootetelt alet

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oma töötajad saavad soodushinnaga toodetest paremad välja noppida.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igas kaupluseketis on erinevad tingimused. See ei ole nii, et lähed toidupoodi tööle ja siis igal pool on samamoodi. See sõltub sellest, kas sa töötad Prismas, Selveris, Maximas jne.

Maxima ei ole hea tööandja. Ka Prisma kohta pole head kuulnud. Mul tuttav töötab Coopis, tema seda kohta kiidab, ütleb, et ei taha sealt kuskile minna. Varem töötas palju peenema ameti peal suhtekorraldusfirmas. Nüüd on kassapidaja Coopis. Tavaline läbipõlemise juhtum. Aga ütleb, et Coop on töökohana hea rahulik ja stabiilne. Ka Selveri kohta olen kuulnud häid sõnu, seal mul osad turismisektoris töötavad tuttavad töötasid pandeemia ajal ajutiselt.

Prisma kohta lugesin ajalehest artiklit, kuidas töötajad olid jõulude ajal pahased, et neile ei antud mingit jõulupreemiat, selle asemel oli puhkeruumis kaks kärbatanud õuna (umbes midagi selles stiilis). Et muidu ikka maksti, aga siis ühel aastal korraldati selline nagu “jõululõuna”. Paljud oleks eelistanud väikest rahasummat, et see jõululõuna kodus lähedastega pidada. Õhtulehes oli, ma praegu ei viitsi guugeldada. Juba paar aastat tagasi, aga kuidagi on meelde jäänud, sest tundsin neile prisma töötajatele kaasa, kirjelduse järgi oli õudne nöök, mõtlesin, et kui ei raatsi jõulupreemiat maksta, ärgu siis üldse midagi tehku, aga tehti mingi alandav tsirkus.

Grossi pood seevastu teeb jõulude ajal töötajatele vägeva peo, muul ajal ma nende töötingimusi ei tea, aga vähemalt kord aastas on korralik pralle. Sellest on ka ajakirjanduses kirjutatud. Mitu korralikku artisti esinemas, tuhanded inimesed peol, viimati oli vist 3000. Ma küll ei tea, kas iga viimane kui koristaja ja kassapidaja sinna pääseb.

Mingisugused soodustused peaksid siiski olema oma töötajatele igal pool. Osades kohtades on need rohkem töötajatega arvestavad (nt jõulupreemia) teistes kohtades mingi säästuversioon (Maxima kissell).

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rimis jah ainult 5%, tööstuskaupade puhul 15%. Oktoobrist kuni märtsi lõpuni oli ka muudel kaupadel -15%, et töötajad saaksid talve üle elada..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuttav töötab ühes jaekaubandusketis ja ütleb, et tavahinnaga tooteid saab 3-5% soodsamalt (ei kehti alkoholi ja sigarettide puhul). Allahinnatud toodete puhul sellist soodustust pole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris masendav. Hulgifirmades saab töötaja tooteid omahinnaga.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

selveris koguneb 5 või 10% ostusummast partnerkaardile. samas tavapärane jõulupreemia jäeti mullu maksmata 🙁

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Grossi omad saavad tasuta süüa lõunal.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just istusin nädalavahetusel ühes lauas mingi poeketi töötajaga (ei mäleta mis ketiga tegu oli), kes rääkis just, et töö jama aga ei soovi ära tulla, sest oma töötajale kõik kaubad -50%. Tema puhul oli tegemist küll kontoritöötajaga, seega ehk on siis neile paremad soodustused.

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Coopis saab ka minu teada 13. palka. Jõulude ajal on see eriti tore minu meelest ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just istusin nädalavahetusel ühes lauas mingi poeketi töötajaga (ei mäleta mis ketiga tegu oli), kes rääkis just, et töö jama aga ei soovi ära tulla, sest oma töötajale kõik kaubad -50%. Tema puhul oli tegemist küll kontoritöötajaga, seega ehk on siis neile paremad soodustused.

😀 need on aeguma hakkavad toidud.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just istusin nädalavahetusel ühes lauas mingi poeketi töötajaga (ei mäleta mis ketiga tegu oli), kes rääkis just, et töö jama aga ei soovi ära tulla, sest oma töötajale kõik kaubad -50%. Tema puhul oli tegemist küll kontoritöötajaga, seega ehk on siis neile paremad soodustused.

???? need on aeguma hakkavad toidud.

No isegi kui saaks normaalset sööki poole hinnaga, siis minu puhul oleks see u 200 eurot säästu. On see tõesti summa, mille pärast tööandjale lojaalne olla? Seda 5% “soodustust” ei hakka üldse kommenteerimagi.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No isegi kui saaks normaalset sööki poole hinnaga, siis minu puhul oleks see u 200 eurot säästu. On see tõesti summa, mille pärast tööandjale lojaalne olla? Seda 5% “soodustust” ei hakka üldse kommenteerimagi.

Saad tavaostjana seda sama toitu igal õhtul erinevate kettide lettidelt. Sama päeva aegumisega tooted. Miks sa siis ei osta?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No isegi kui saaks normaalset sööki poole hinnaga, siis minu puhul oleks see u 200 eurot säästu. On see tõesti summa, mille pärast tööandjale lojaalne olla? Seda 5% “soodustust” ei hakka üldse kommenteerimagi.

Saad tavaostjana seda sama toitu igal õhtul erinevate kettide lettidelt. Sama päeva aegumisega tooted. Miks sa siis ei osta?

Sest ma teenin piisavalt hästi, et ei pea vanaks läinud toitu sööma. Ostan värsket, vahet pole, palju maksab.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No isegi kui saaks normaalset sööki poole hinnaga, siis minu puhul oleks see u 200 eurot säästu. On see tõesti summa, mille pärast tööandjale lojaalne olla? Seda 5% “soodustust” ei hakka üldse kommenteerimagi.

Saad tavaostjana seda sama toitu igal õhtul erinevate kettide lettidelt. Sama päeva aegumisega tooted. Miks sa siis ei osta?

Sa ei saanud aru, et ta kirjutaski, et pole selleks soovi? Et liiga vähe säästu selleks, et kuskil toidupoes müüjana töötada või tavaostjana õhtuseid allahindlusi passida.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No isegi kui saaks normaalset sööki poole hinnaga, siis minu puhul oleks see u 200 eurot säästu. On see tõesti summa, mille pärast tööandjale lojaalne olla? Seda 5% “soodustust” ei hakka üldse kommenteerimagi.

200 eurot on minu kuueelarve toidule ja esmatarbekaupadele kahe inimesega peres. Seega vastus sinu küsimusele on jah.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Prismas on see soodus küll olemas, toit -5% ja tööstuskaup -15%. Lisaks on kahel korral aastas perioodid, kus soodustus on vastavalt -15% ja -25%. Rimil ka on kindlasti see olemas, täpseid protsente ei mäleta. Maximas kuulduste järgi ei ole tõesti, saab lõunasööki vms.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No isegi kui saaks normaalset sööki poole hinnaga, siis minu puhul oleks see u 200 eurot säästu. On see tõesti summa, mille pärast tööandjale lojaalne olla? Seda 5% “soodustust” ei hakka üldse kommenteerimagi.

Saad tavaostjana seda sama toitu igal õhtul erinevate kettide lettidelt. Sama päeva aegumisega tooted. Miks sa siis ei osta?

Sest ma teenin piisavalt hästi, et ei pea vanaks läinud toitu sööma. Ostan värsket, vahet pole, palju maksab.

No maxima saiakesed kõlbavad küll õhtuti ostes süüa, peale 19 on need ju soodsamad.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No isegi kui saaks normaalset sööki poole hinnaga, siis minu puhul oleks see u 200 eurot säästu. On see tõesti summa, mille pärast tööandjale lojaalne olla? Seda 5% “soodustust” ei hakka üldse kommenteerimagi.

Saad tavaostjana seda sama toitu igal õhtul erinevate kettide lettidelt. Sama päeva aegumisega tooted. Miks sa siis ei osta?

Sest ma teenin piisavalt hästi, et ei pea vanaks läinud toitu sööma. Ostan värsket, vahet pole, palju maksab.

No maxima saiakesed kõlbavad küll õhtuti ostes süüa, peale 19 on need ju soodsamad.

maxima saiakesed ei kõlba isegi päevasel ajal eriti süüa

+5
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sest ma teenin piisavalt hästi, et ei pea vanaks läinud toitu sööma. Ostan värsket, vahet pole, palju maksab

Ma teenin päris kindlasti sinust rohkem, kuid -50% ostan iga kell, kui soovin kohe tarbida.

+20
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On see tõesti summa, mille pärast tööandjale lojaalne olla?

Kui see “töötajale kõik kaubad -50%” kehtib igal ajal ja igale kaubale, siis oleks igati kasulik diil. Saan ise, saavad teised pereliikmed, sugulased, sõbrad, kõigile saan kaupa osta. Aga ilmselt kehtib see siiski piiratud koguses ja võib-olla ka vaid homse kuupäevaga toidukaubale, siis tõesti on niru pakkumine. Aga kui niikuinii töötan kaubanduses, siis saab vähemalt oma toidulauda ja muid oste palju odavamalt planeerida, nii et tasub see lojaalsus ikka ära.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui see “töötajale kõik kaubad -50%” kehtib igal ajal ja igale kaubale, siis oleks igati kasulik diil.

Ei ole sellist väärtuspakkumist olemas mitte üheski poeketis. Too tuttav, kes nii rääkis kellelegi, ajas jama või sai kuulaja valesti aru.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

maxima saiakesed ei kõlba isegi päevasel ajal eriti süüa

Erinevad teiste poodide omadest millegi poolest või?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest ma teenin piisavalt hästi, et ei pea vanaks läinud toitu sööma. Ostan värsket, vahet pole, palju maksab

Ma teenin päris kindlasti sinust rohkem, kuid -50% ostan iga kell, kui soovin kohe tarbida.

Erinevalt sinust on mul oma ajaga muud ka teha kui igal õhtul Maximas säästuretkel käia. Ostan nädala toidu korraga ära ja mingeid kuivanud saiakesi ma ei söö.

Sellepärast siin paksude osakaal nii suur ongi, et enne magamaminekut saia näost sisse aetakse.

+3
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest ma teenin piisavalt hästi, et ei pea vanaks läinud toitu sööma. Ostan värsket, vahet pole, palju maksab

Ma teenin päris kindlasti sinust rohkem, kuid -50% ostan iga kell, kui soovin kohe tarbida.

Erinevalt sinust on mul oma ajaga muud ka teha kui igal õhtul Maximas säästuretkel käia. Ostan nädala toidu korraga ära ja mingeid kuivanud saiakesi ma ei söö.

Sellepärast siin paksude osakaal nii suur ongi, et enne magamaminekut saia näost sisse aetakse.

Mis krdi saia, ma ei söö saia isegi vàrskena. Kui satun poodi ja on midagi -50, mida ma nagunii ôhtul tarbiksin, siis ostan. Ei, ma ei kài spetsiaalsetel retkedel.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Erinevalt sinust on mul oma ajaga muud ka teha kui igal õhtul Maximas säästuretkel käia. Ostan nädala toidu korraga ära ja mingeid kuivanud saiakesi ma ei söö. Sellepärast siin paksude osakaal nii suur ongi, et enne magamaminekut saia näost sisse aetakse.

Ole siis õnnelik ja sära kui nii tubli oled. Aga miks siin vihast vahutad?

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest ma teenin piisavalt hästi, et ei pea vanaks läinud toitu sööma. Ostan värsket, vahet pole, palju maksab

Ma teenin päris kindlasti sinust rohkem, kuid -50% ostan iga kell, kui soovin kohe tarbida.

Erinevalt sinust on mul oma ajaga muud ka teha kui igal õhtul Maximas säästuretkel käia. Ostan nädala toidu korraga ära ja mingeid kuivanud saiakesi ma ei söö.

Sellepärast siin paksude osakaal nii suur ongi, et enne magamaminekut saia näost sisse aetakse.

Mis krdi saia, ma ei söö saia isegi vàrskena. Kui satun poodi ja on midagi -50, mida ma nagunii ôhtul tarbiksin, siis ostan. Ei, ma ei kài spetsiaalsetel retkedel.

Nii hilja õhtul pole tervislik enam ühtegi asja süüa. Täis kõhuga ei saa magada, keha tegeleb seedimisega ja ei puhka välja. Või sul tuleb ka piin nagu seal süstlateemas kõigil on?

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Oma töötajatele soodustused toidupoodides