Esileht Kodunurk Omadused voodil, et ei krigiseks?

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Omadused voodil, et ei krigiseks?

Postitas:

Millised omadused on üldjuhul voodil, mis on hääletu (ei krigise, nagise)? Olen ostmas uut suurt 2-inimese voodit. Praegune on kohutavalt häälekas! Mees 196 cm ja 110 kg (ma ise keskmiste mõõtudega) – seega jalgade juures peatsit olla ei tohiks. Mulle on öeldud, et väga rasked voodid ei krigise, vastab tõele? Lisaks võite anda ka muid soovitusi, kas osta 2 madratsit või 1 (voodi plaanis 180x200cm). Tellin netist, seega kohapeal proovimine väga kõne alla ei tule. Mõtlesin IKEAst vaadata, Idanäs äkki, kui keegi konkreetselt seda oskab kommenteerida. Aitäh kaasa mõtlemast!

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 08:54; 15.01 11:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kontinentaal ja jenkkitüüpi voodid ei krigise. Ühesõnaga sellised, kus madrats on voodiga üks, mitte eraldi lippidest vms põhi ja madrats eraldi.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah,osta kaks kussetti ja las mees laseb kruvidega kokku, siis suur kattemadrats peale ja sõit võib alata.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Softrendi voodid on täiesti hääletud

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma krigina osas ei oska kaasa rääkida, aga kaks eraldi madratsit soovitan kindlasti osta. esiteks on teil kaaluvahe liiga suur, mistõttu oleks ebamugav samal madratsil magada, teiseks peaks mehe madrats ilmselgelt ekstra jäik olema ja kolmandaks tuleb mehe madratsit ilmselt oluliselt sagedamini välja vahetada kui sinu oma.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.01 11:59; 12.01 12:53; 15.01 12:40; 15.01 13:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kontinentaalvoodi ei krigise, aga ka meie voodi, kus on ostetud raam ja sinna peale madratsid (on24’st) – ei krigise üldse. Ostsime 2 madratsit, kuna vajan kõvemat madratsit, kui mees.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kontinentaalid ei krigise.  Pole lippe põhjas ega sellist raami, mis kriuksuma saaks hakata. Vali võimalikult kvaliteetsete madratsitega (nt 7-tsoonine pocket, kahepoolne, eri jäikusega pooled).
Mu mees on ka 100 kg kanti ja meil on Sleepwelli black sarja voodi. Pealmine madrats üks  ja kattemadrats latexist, see ei nihku.
Kuigi 196 cm mehele ma otsiks veidi pikema voodi. Kas 220 cm ei mahu tuppa?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.01 12:04; 12.01 14:49; 15.01 12:59; 16.01 01:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

esiteks … teiseks … kolmandaks tuleb mehe madratsit ilmselt oluliselt sagedamini välja vahetada kui sinu oma.

Sul mees ei pese ennast, et nii arvad?

Ja neljanda fakti sa kah unustasid: seksimise ajal on üks pool pidevalt põlvepidi seal kahe madratsi vahel augus.
Mis on üsna tüütu.

+3
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 12:05; 12.01 14:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

esiteks … teiseks … kolmandaks tuleb mehe madratsit ilmselt oluliselt sagedamini välja vahetada kui sinu oma.

Sul mees ei pese ennast, et nii arvad?

Ja neljanda fakti sa kah unustasid: seksimise ajal on üks pool pidevalt põlvepidi seal kahe madratsi vahel augus.

Mis on üsna tüütu.

kehakaalu ja pesemisharjumuste vahel on sinu andmetel mingi seos?

madratsi(te) peale käib kattemadrats. olgu neid alumisi madratseid üks või kaks, kattemadratsit kasutab iga mõistlik inimene.

+4
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.01 11:59; 12.01 12:53; 15.01 12:40; 15.01 13:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas võib kindel olla, et ka see sahtlitega Sleepwell ei nagise? Ja teine asjatundmatu küsimus: kas 160 cm laiusel kontinentaalvoodil kannatab ka kummiga aluslina kasutada või see madrats ei anna nii palju liikuma, et aluslina kummiga serv sinna vahele toppida? Kui kellelgi on kogemust, oleksin tänulik vastuse eest.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kehakaalu ja pesemisharjumuste vahel on sinu andmetel mingi seos?

Aa, te hoopis arvasite, et mingi sajakilone suht nääpsuke mees hakkab tohutu kiirusega madratseid hävitama?
Halloo, mis sajandis te, proua, elate?

0
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 12:05; 12.01 14:33;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kas võib kindel olla, et ka see sahtlitega Sleepwell ei nagise? Ja teine asjatundmatu küsimus: kas 160 cm laiusel kontinentaalvoodil kannatab ka kummiga aluslina kasutada või see madrats ei anna nii palju liikuma, et aluslina kummiga serv sinna vahele toppida? Kui kellelgi on kogemust, oleksin tänulik vastuse eest.

Sahtlitega kontinentaalist ei tea, meil on kõik ilma sahtliteta.
Pealmine madrats on ju täiesti tavaline, mida on soovitatav vähemalt 4 korda aastas ka pöörata, nii et see on igati lahti 🙂 Saad seda vabalt kergitada igast küljest. Kummiga linad on mul lapse voodis ja need on kattemadratsi ümber.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.01 12:04; 12.01 14:49; 15.01 12:59; 16.01 01:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA olen. Aitäh soovitamast kontinentaali. Mul on alati lippidega olnud varem, ei osanud mõelda, et asi selles. Kontinentaalid on üsna madala põhjaga, raske alt koristada tolmu? Ma ostaks muidugi 220 cm pika, aga ei ole kusagil sellist netis näinud. Ega madratsit ja kattemadratsit. Kas oskate soovitada netipoodi? Ja viimasel ajal on paar tuttavat ostnud lateks kattemadratsi, on see tõesti kuidagi eriti mugav? Mida selle puhul jälgida? Mul pole ka kattemadratsit olnud varem. Noor roheline perenaine olen. 🙂

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 08:54; 15.01 11:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kontinentaali osas ei oska kaasa rääkida, aga tavalist korralikku vedrumadratsit saab ikka oma mõõtudes tellida, netipoodidest ka (ega see poeski letikaubana valmis ei ole). vt alajaotust erimõõdulised madratsid. maksta tuleb muidugi rohkem.

mis puudutav kattemadratsit, siis lateks on kordades parem kui poroloon. mine lase kuskil poes endale seletada, osta võid ju ikka netist.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.01 11:59; 12.01 12:53; 15.01 12:40; 15.01 13:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja teine asjatundmatu küsimus: kas 160 cm laiusel kontinentaalvoodil kannatab ka kummiga aluslina kasutada või see madrats ei anna nii palju liikuma, et aluslina kummiga serv sinna vahele toppida?

Loomulikult saab, meil on kontinentaalvoodid 160 ja 180cm ja ainult kummiga linu kasutame. Madrats on seal lahtiselt peal ja püsib oma raskusega paigal. Kui mõiste “kontinentaalvoodi” alt tuleb ainult väga kalleid tulemusi, siis see on lihtsalt kusheti tüüpi voodi lisamadratsiga (sleepwellid jah, lastel on blue, meil black, red on vist kõige odavam)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 12:49; 15.01 19:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja viimasel ajal on paar tuttavat ostnud lateks kattemadratsi, on see tõesti kuidagi eriti mugav?

See on mugav küll ja tema  suur pluss on ka selles, et ei sõida mööda voodit ringi. Siin on olnud palju küsimusi teemal, kuidas kinnitada kattemadratsit, et see ei nihkuks. Lateksi puhul sellist küsimust ei teki. Nagu paned, nii ta püsib.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.01 12:04; 12.01 14:49; 15.01 12:59; 16.01 01:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult saab, meil on kontinentaalvoodid 160 ja 180cm ja ainult kummiga linu kasutame.

sel juhul tuleb tähelepanu pöörata lina mõõtmetele, kontinentaalvoodi madratsile sobivad linad peaksid suurema nö sügavusega olema (ülekeeratav ääreosa laiem kui tavaliselt).

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.01 11:59; 12.01 12:53; 15.01 12:40; 15.01 13:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te mõtlete lateksi all memoryfoami madratseid?!
Soovitaks teemaalgatajal ja ta mehel normaalkaalu langeda ja mitte vaevata oma peakest mõtetute krigisemisteemadega. Võid endale, mis tahes udupeene madratsi tellida poole aasta pärast hakkab kuskil miski ikka krigisema. Mööblitootjad teevad siiski a80kg inimestele tooteid. Suurema kaaluga inimestel tuleb kas Ameerikast mööbel tellida või eritellimus mõnest firmast. Eestis teeb memoryfoam madratseid ka üks tootja. Need suht kindlam osta kui mingeid välismaiseid. Saad alati muret kurtma minna.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

puitvoodi nagiseb ka 80kilose mehe all ja enne kui iniseda, loe mehe pikkust ka, kui kaalu nägid lugeda! Kas 2m mees ei või olla 100+ kilo?

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 12:49; 15.01 19:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

esiteks … teiseks … kolmandaks tuleb mehe madratsit ilmselt oluliselt sagedamini välja vahetada kui sinu oma.

Sul mees ei pese ennast, et nii arvad?

Ja neljanda fakti sa kah unustasid: seksimise ajal on üks pool pidevalt põlvepidi seal kahe madratsi vahel augus.

Mis on üsna tüütu.

kehakaalu ja pesemisharjumuste vahel on sinu andmetel mingi seos?

madratsi(te) peale käib kattemadrats. olgu neid alumisi madratseid üks või kaks, kattemadratsit kasutab iga mõistlik inimene.

Okei, tahan ka mõistlik olla, sestap palun seletage, milleks on vajalik kattemadrats? Palun!

 

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 22:40; 16.01 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te mõtlete lateksi all memoryfoami madratseid?!

Ei mõtle. Ikka lateksist rääkisin.

Soovitaks teemaalgatajal ja ta mehel normaalkaalu langeda ja mitte vaevata oma peakest mõtetute krigisemisteemadega.

Sa ilmselt teemaalgatust mõttega ei lugenud. Jutt oli pea 2-meetrisest mehest ju. Ta ei saa kuidagi kaaluda 80 kg.

Mööblitootjad teevad siiski a80kg inimestele tooteid.

Ei tee. Tavaliste mööblitoodete piir on 120 kg. See on enamasti kõigil vähegi kaaluga seotud toodetel ka kirjas. Nt tugitoolid, tumbad, kiiged. Vooditel pole piirkaalu kunagi märgitud.

Okei, tahan ka mõistlik olla, sestap palun seletage, milleks on vajalik kattemadrats? Palun!

Kattemadrats on see, mis kogub kõik su higi endasse ja ka kehaeritisi söövad lestad elavad kenasti seal. Ära arva, et need läbi lina ei lähe.
Kattemadrats aitab vedrumadratsit heas korras hoida kauem. Kui nt armastad voodis ka muud teha peale magamise – loed raamatut ja toetad oma küünarnukki või tagumikku aastaid ühte kohta.
Kattemadrats korjab endasse suvalised plekid, kui miskit söömise/joomise/seksimise käigus tilgub.
Selle kate käib maha ja on pestav.
Kattemadratsit on kerge pöörata, et alumine madrats ei võtaks su kehakuju ja ei vajuks ära. Siis pole alumise madratsi pööramine vähemalt 4 korda aastas nii oluline, saad mõne korra vahele jätta.
Kattemadratsit on ka lihtne praeguse külmaga 24 tunniks õue/rõdule viia, et lestasid hävitada.
Kattemadrats on ka pehmenduseks, kui voodimadrats on valitud liiga jäik.
Odavam on ikka kattemadrats välja vahetada kui põhimadrats, kui see on kannatada saanud. Ükskõik, mis põhjusel.
Ja eriti hea on kattemadratsit kasutada siis, kui põhimadrats pole mugav sattunud,  ei ole poes endal hästi proovitud. Või on teadmatusest nii hõreda vedrustusega  valitud, et külje all tunda annab. Nagu väga paljud ca 450-eurosed reklaamitavad  (kontinentaal)voodid praegu on – madratsite vedrustuses on suur vahe võrreldes kvaliteetsematega. Aga kattemadrats päästab tõesti.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.01 12:04; 12.01 14:49; 15.01 12:59; 16.01 01:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kattemadrats on ka pehmenduseks, kui voodimadrats on valitud liiga jäik. Odavam on ikka kattemadrats välja vahetada kui põhimadrats, kui see on kannatada saanud. Ükskõik, mis põhjusel. Ja eriti hea on kattemadratsit kasutada siis, kui põhimadrats pole mugav sattunud,  ei ole poes endal hästi proovitud. Või on teadmatusest nii hõreda vedrustusega  valitud, et külje all tunda annab. Nagu väga paljud ca 450-eurosed reklaamitavad  (kontinentaal)voodid praegu on – madratsite vedrustuses on suur vahe võrreldes kvaliteetsematega. Aga kattemadrats päästab tõesti.

Mul on madrats valitud just täpselt kehale sobiv. Ja pealmine kiht on neil kookose ja mingi muu materjali segust, kuna ei talu sünteetikat ega ka lateksit. Olen maganud ka neil kattemadratsitel – vastikult vajub keha sisse, ei hinga.

Võimalik, et kattemadrats kaitseks madratsit rohkem määrdumise eest, aga siiani olen nii hakkama saanud, et madratsil on ümber lukuga nn kott paksemast puuvillakiust, selle peale veel paksemast froteest nn kummiga lina ja alles siis voodipesu.

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 22:40; 16.01 10:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuigi 196 cm mehele ma otsiks veidi pikema voodi. Kas 220 cm ei mahu tuppa?

Nõus. Mul mees tublisti lühem, aga jalad suured, ostsime 210 voodi, et varbad kogu aeg üle ääre ei ripuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

seega jalgade juures peatsit olla ei tohiks

Selle puhul aitab see, kui voodis õigetpidi magada. St pea peatsi pool ja jalad jalutsi pool.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA olen. Aitäh soovitamast kontinentaali. Mul on alati lippidega olnud varem, ei osanud mõelda, et asi selles. Kontinentaalid on üsna madala põhjaga, raske alt koristada tolmu? Ma ostaks muidugi 220 cm pika, aga ei ole kusagil sellist netis näinud. Ega madratsit ja kattemadratsit. Kas oskate soovitada netipoodi? Ja viimasel ajal on paar tuttavat ostnud lateks kattemadratsi, on see tõesti kuidagi eriti mugav? Mida selle puhul jälgida? Mul pole ka kattemadratsit olnud varem. Noor roheline perenaine olen. ????

160×220 madratsi ostsin Sleepwellist. Samast ka kattemadratsi ja veel ka õhema n.ö katteteki, mis käib mul masinas tihemini. Nii pika madratsi puhul pead arvestama, et ühetegi kummiga lina sellele ei leia. Vähemalt mina pole leidnud (kui keegi teab, kust saab, siis palun infot).  Linad peavad olema 240×260 vähemalt, õnneks neid leidub. Tekk on meil 220×240. Suurt voodipesu müüb Zara ja ka Ikeas on selles mõõdus (tekk ongi Ikeast istetud suletekk). Muidu soovitan pikka madratsit küll. Ma olen 172 cm ja mees 191. Voodi on puidust, mehe enda tehtud ja nii, et ei krigiseks. Võimalik, et ühel hetkel hakkab, pole välistatud, näis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Kodunurk Omadused voodil, et ei krigiseks?