Esileht Tööelu, raha ja seadused. On keegi töötukassas töötuba käinud?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: On keegi töötukassas töötuba käinud?

Postitas:

Eriolukord küll leevenenud,kas julgete minna kohale? Konsultandid veel kohale ei kutsu,on ainult telefoni konsultatsioonid.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei kujuta ette, mida seal kohapeal rohkem teha oleks, kui kogu info saab ka e-töötukassa kaudu edastada. Olen ise paar viimast kuud töötu olnud.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.06 21:05; 15.06 21:15; 15.06 21:27; 15.06 21:36; 16.06 13:31; 20.06 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa üldse aru milleks töötukassale nii palju büroosid suurte saalidega. Meil on e-riik! Kui mõnel inimesel tõesti pole arvutit/internetti siis selle üksiku kodaniku saaks ju ametnik oma kabinetis ka vastu võtta. Maksumaksjate raha laristamine, muud midagi…

+13
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 21:09; 15.06 21:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa üldse aru milleks töötukassale nii palju büroosid suurte saalidega. Meil on e-riik! Kui mõnel inimesel tõesti pole arvutit/internetti siis selle üksiku kodaniku saaks ju ametnik oma kabinetis ka vastu võtta. Maksumaksjate raha laristamine, muud midagi…

Täiesti nõus. Eriti arusaamatu on nende suurte saalidega büroode valguses see, et PPA büroosid tuleb tikutulega taga ajada, ehkki neis on pidevalt järjekorrad, vähemalt Tallinnas.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.06 21:05; 15.06 21:15; 15.06 21:27; 15.06 21:36; 16.06 13:31; 20.06 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa üldse aru milleks töötukassale nii palju büroosid suurte saalidega. Meil on e-riik! Kui mõnel inimesel tõesti pole arvutit/internetti siis selle üksiku kodaniku saaks ju ametnik oma kabinetis ka vastu võtta. Maksumaksjate raha laristamine, muud midagi…

E-riik on nii mõttetu. Kui sa ei suhtle inimesega otse, siis sa paljusid asju ei saagi teada, sest kes ikka viitsib palju tähti kuhugi kirja toksida. Pealegi tänapäeval üha rohkem ametnikud kardavad e-kirjades asjalik olla, sest sa võid selle kirjaga jumal teab kuhu pöörduda. Mida rohkem on seda e-riiki, seda võõramaks inimesed muutuvad, seda vähem saab inimene abi ka ametnikult.

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.06 21:22; 15.06 21:33; 15.06 21:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa ei suhtle inimesega otse, siis sa paljusid asju ei saagi teada, sest kes ikka viitsib palju tähti kuhugi kirja toksida.

No töötukassa kohta see kindlasti ei käi. Kogu info, mida konsultant anda saaks, on nende kodukal olemas.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.06 21:05; 15.06 21:15; 15.06 21:27; 15.06 21:36; 16.06 13:31; 20.06 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa ei suhtle inimesega otse, siis sa paljusid asju ei saagi teada, sest kes ikka viitsib palju tähti kuhugi kirja toksida.

No töötukassa kohta see kindlasti ei käi. Kogu info, mida konsultant anda saaks, on nende kodukal olemas.

Neil on karjäärinõustamine jne. Kõike ajad e-maili teel, sest kardad inimesega silmast silma suhelda? Kuidas siis töölegi lähed, ka e-kirja teel?

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.06 21:22; 15.06 21:33; 15.06 21:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neil on karjäärinõustamine jne. Kõike ajad e-maili teel, sest kardad inimesega silmast silma suhelda? Kuidas siis töölegi lähed, ka e-kirja teel?

Teemaalgatuses ei räägitud karjäärinõustamisest, vaid konsultandiga kohtumisest, mida iga kuu teha tuleb ja mis varem toimus vist silmast silma, aga nüüd e-töötukassas. Kui juba nõustamist on vaja, siis tuleb loomulikult kokku saada, aga praegu ei olnud jutt sellest.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.06 21:05; 15.06 21:15; 15.06 21:27; 15.06 21:36; 16.06 13:31; 20.06 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neil on karjäärinõustamine jne. Kõike ajad e-maili teel, sest kardad inimesega silmast silma suhelda? Kuidas siis töölegi lähed, ka e-kirja teel?

Teemaalgatuses ei räägitud karjäärinõustamisest, vaid konsultandiga kohtumisest, mida iga kuu teha tuleb ja mis varem toimus vist silmast silma, aga nüüd e-töötukassas. Kui juba nõustamist on vaja, siis tuleb loomulikult kokku saada, aga praegu ei olnud jutt sellest.

Karjäärinõustaja on ju ka konsultant. Mis juuksekarva sa nüüd lõhki ajad?

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 15.06 21:22; 15.06 21:33; 15.06 21:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neil on karjäärinõustamine jne. Kõike ajad e-maili teel, sest kardad inimesega silmast silma suhelda? Kuidas siis töölegi lähed, ka e-kirja teel?

Teemaalgatuses ei räägitud karjäärinõustamisest, vaid konsultandiga kohtumisest, mida iga kuu teha tuleb ja mis varem toimus vist silmast silma, aga nüüd e-töötukassas. Kui juba nõustamist on vaja, siis tuleb loomulikult kokku saada, aga praegu ei olnud jutt sellest.

Karjäärinõustaja on ju ka konsultant. Mis juuksekarva sa nüüd lõhki ajad?

Ei, karjäärinõustaja ei ole konsultant. Need on kaks erinevat ametnikku erinevate tööülesannetega. Konsultant suunab karjäärinõustaja juurde ja karjäärinõustaja võtabki vastu kabinetis, mitte suures saalis.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.06 21:09; 15.06 21:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin sügisel töötoas,oli u 6 inimest koos minuga.
Räägiti cv koostamisest ja mida töövestlusel silmas pidada. Tegime moned ülesanded,näidati videoid.
Aga ütlen ausalt väga targemaks ei saanud.
Karjääri nõustaja juures käisin ka aga kuna ma tahtsin nö tasuta koolitusele pääseda siis mul polnud sellest ka tolku,sest olen veel endiselt vanas töökohas arvel,sest olen lapsehoolduspuhkusel.
Void käia ikka kui aega ja tahtmist on

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olin enne koroonat töötu. Millegipärast kutsus kogu aeg kohale, kuigi tegelikult oleks saanud kogu jutu rääkida ka telefonis. Osalesin mitmetes töötubades ja koolitustel. Mõned olid väga mõttetud, mõned andsid häid ideid. Kui huvipakkuv teema, siis praegu julgeksin küll kohale minna. Olulinne ka hea konsultandi juurde sattuda, kellega ühise klapi leiate.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olulinne ka hea konsultandi juurde sattuda, kellega ühise klapi leiate.

Minu jaoks on parim konsultant see, kes mind ei sega ja laseb mul rahulikult tööd otsida. 😀

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.06 21:05; 15.06 21:15; 15.06 21:27; 15.06 21:36; 16.06 13:31; 20.06 11:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaolukorras saab neti kaudu kolm kuud asju ajada, siis tuleb kohale trampida. Telefonitsi saab ainult siis, kui oled koolitusel ja ei saa minna. Kusjuures keegi ei räägi, et sellel konsultandi telefonil võid jäädagi helistama, sest ta ei võta toru. Tuleb helistada büroo üldnumbril ja siis nad paluvad konsultandil tagasi helistada. Aga kohal tuleb käia mitte kord kuus, vaid 3,5 nädala tagant. Kohutavalt tüütu, kuigi mul oli äärmiselt meeldiv konsultant. Ilmselge, et neilt ma mingit abi ei saanud, töö tuli ikka endal leida. Miks siis peab seal kogu aeg käima?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks siis peab seal kogu aeg käima?

See sõltub ilmselt konsultandist. Mina käisin 8 kuud järjest kohal, kuna konsultandi sõnul ei saa ta muidu veenduda, et ma ikka Tallinnas tööd otsin, mitte kuskil mujal mustalt ei tööta või välismaal ei puhka. Siis jäi see konsultant haigeks ja tema asendaja ütles, et kohale pole vaja tulla, piisab, kui oma tegevused e-büroos kirja panen. Imestas veel, et mul igakuiselt kohale tulla oli lastud.
Päris kahju kohe, et paar nädalat peale asenduskonsultandi juurde suunamist tööle sain:)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin 8 kuud järjest kohal, kuna konsultandi sõnul ei saa ta muidu veenduda, et ma ikka Tallinnas tööd otsin, mitte kuskil mujal mustalt ei tööta või välismaal ei puhka.

Ma ei saa aru, kuidas need üksteist välistavad, st kuidas see kohale tulemine kuidagi garanteerib, et sa mustalt ei tööta või välismaal puhkamas ei käi või kuidas nt teises Eesti otsas suvekodus viibimine takistab Tallinnas tööd otsimast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 15.06 21:05; 15.06 21:15; 15.06 21:27; 15.06 21:36; 16.06 13:31; 20.06 11:52;
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. On keegi töötukassas töötuba käinud?