Esileht Lapse ootamine Oscar test

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Oscar test

Postitas:
Kägu

Peagi aeg minna Oscar testi jaoks verd andma. Hetkel ikka hull iiveldus ja et oksendamist vältida, pean iga tunni-paari tagant midagi näksima. Tavaliselt söön veel ka hilja enne magamaminekut, kuna korduvalt oksendama jooksnud tühja kõhu peale. Mõnikord näksin isegi öösel veidi 😀 Ja nüüd mõtlen, kuidas peaks olema võimalik olla 12 tundi söömata enne testi!? Kuidas olete sellega hakkama saanud? Isegi kui kohe ärgates minna ja söök kaasa võtta, siis tavaliselt on nii, et kui olen kõhu liiga tühjaks lasknud ja midagi söön, tuleb see kohe välja ka. Stressan selle päeva pärast 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga küll ei lohuta, aga ega ju valikut ka pole, et veresuhkur õigesti arvestatud saaks.

Esimese raseduse ajal läksin põhimõtteliselt otse pärast ärkamist verd andma. Nüüd oli aeg kell 10, mis hirmutas, sest ärkama pidin 7, hiljemalt 8. Sõin hilja õhtul kuskil 21-22 kandis ja võtsin smuuti arsti juurde kaasa. Eks pisut andis tunda, aga püüdsin hommiku rahulikult võtta ja sai üsna normaalselt hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oeh, ma sinuga samas paadis. Mul oli ka ahastus alguses, et kuidas ma sellega hakkama saan. Mul arst ütles, et proovi hästi pikalt magada ja ärgates kohe minna. Neljapäeval võin öelda, kuidas läks 😀 millal sul vereproovi andmine?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis ajast ja miks enne Oscar testi vereproovi söömata peab olema? Oscar testi vereproovist mõõdetakse ju kindlaid hormoone, mitte veresuhkrut.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oscariga koos tehakse kogu vereproov, sh veresuhkur. Niptifyga võib süüa-juua tavapäraselt

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oscariga koos tehakse kogu vereproov, sh veresuhkur. Niptifyga võib süüa-juua tavapäraselt

Aga Oscar testi markeritesse ju veresuhkru väärtust ei panda? Veresuhkur võidakse võtta samal ajal koos Oscari testi vereprooviga, et rasedat “vähem torkida”, aga veresuhkru väärtusel ju Oscari testi jaoks mingit mõju ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimene vereanalüüs on veidi põhjalikum jah, kus muuhulgas mõõdetakse ka veresuhkrut ja siis tuleb tõesti olla söömata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oeh, ma sinuga samas paadis. Mul oli ka ahastus alguses, et kuidas ma sellega hakkama saan. Mul arst ütles, et proovi hästi pikalt magada ja ärgates kohe minna. Neljapäeval võin öelda, kuidas läks 😀 millal sul vereproovi andmine?

Teemaalgataja olen. Käisingi täna hommikul tegemas 🙂 Ega ei olnud lihtne olla nii kaua söömata. Öösel ei suutnud üldse uinuda, kõht oli nii tühi ja süda paha, hommikul oksendasin ka mitu korda tühja kõhu tõttu enne minekut, aga tehtud ja nii suur kergendus nüüd 😀 Öeldi, et edaspidi ei pea enam analüüse tühja kõhuga andma. Nüüd tuleb järgmise nädala UH-d oodata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oeh, ma sinuga samas paadis. Mul oli ka ahastus alguses, et kuidas ma sellega hakkama saan. Mul arst ütles, et proovi hästi pikalt magada ja ärgates kohe minna. Neljapäeval võin öelda, kuidas läks 😀 millal sul vereproovi andmine?

Teemaalgataja olen. Käisingi täna hommikul tegemas 🙂 Ega ei olnud lihtne olla nii kaua söömata. Öösel ei suutnud üldse uinuda, kõht oli nii tühi ja süda paha, hommikul oksendasin ka mitu korda tühja kõhu tõttu enne minekut, aga tehtud ja nii suur kergendus nüüd 😀 Öeldi, et edaspidi ei pea enam analüüse tühja kõhuga andma. Nüüd tuleb järgmise nädala UH-d oodata.

Tubli!! Katsun ka vastu pidada😄hommikul minek

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ei öeldud küll, et enne Oscari testi peab söömata olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, hormoonide taseme mõõtmiseks ei ole tõepoolest oluline, kas oled söömata või mitte, kuid kui see on esmane vereproov, mille käigus ka veresuhkrut mõõdetakse, siis adekvaatse tulemuse saamiseks peab olema eelnevalt söömata. Tavaliselt tehakse need analüüsid koos, siis ei ole vaja mitu korda torkida 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Lapse ootamine Oscar test