Esileht Lapse ootamine Oscar test. Palun abi

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Oscar test. Palun abi

Postitas:

Riskid kõrged, soovitas võtta aspiriini 100-150 mg
Ma täitsa unustasin küsida milline see on. Ehk keegi teab ja saab lisada pildi
Niii segaduses olin, et ei tulnud meelde küsida????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.03 14:10; 04.03 14:37; 04.03 19:37; 04.03 20:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riskid kõrged, soovitas võtta aspiriini 100-150 mg

Ma täitsa unustasin küsida milline see on. Ehk keegi teab ja saab lisada pildi

Niii segaduses olin, et ei tulnud meelde küsida????

Hyertemagnyl on punases pakendis kui sul 150mg vaja on. Saad apteekrilt ja küsida. Sõin ka seda, maailmalõpp ei ole. Pilti ei ole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Okei tänud
Sain riski kasvupeetusele 1:80
Kas kellegil veel niii olnud
Kuidas läinud on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.03 14:10; 04.03 14:37; 04.03 19:37; 04.03 20:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Okei tänud

Sain riski kasvupeetusele 1:80

Kas kellegil veel niii olnud

Kuidas läinud on?

Minul oli kasvupeetuse risk 1:13 ja samuti oli väga kõrge risk preeklampsiale. Preeklampsiat ei saanud aga beebi sündis väga väikse kaaluga. Üldjuhul kui kasvupeetuse risk, siis ämmaemand hoiab silma peal ja laseb teha kordus uh-sid. Minu ämmaemand nii ettevõtlik kahjuks ei olnud ja avastati alles peale sünnitust, et platsenta viimase vindi seisus ja õnn oli, et laps varem sündis. Ei taha mõeldagi mis oleks võinud juhtuda, sest uus aeg ämmaka juurde pandi alles siis kui nädalaid 40+, arstile 41+

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.03 17:24; 05.03 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli risk kasvupeetusele ja preeklampsiale. Sõin seda https://www.apotheka.ee/aspirin-cardio-gastroresist-tbl-100mg-n28-pmm0098116ee
Mul olid vist 1:182 ja 1:141 need riskid. Käisin mingi üle 10 korra Uh olin rohkem arsti jälgimisel. Koguaeg öeldi, et beebi alumisel piiril väike väike. Olin suures stressis sellest. Beebi sündis täpselt tähtajal oli 3005g 50cm nii et jah need on riskid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli risk kasvupeetusele ja preeklampsiale. Sõin seda https://www.apotheka.ee/aspirin-cardio-gastroresist-tbl-100mg-n28-pmm0098116ee

Mul olid vist 1:182 ja 1:141 need riskid. Käisin mingi üle 10 korra Uh olin rohkem arsti jälgimisel. Koguaeg öeldi, et beebi alumisel piiril väike väike. Olin suures stressis sellest. Beebi sündis täpselt tähtajal oli 3005g 50cm nii et jah need on riskid.

Mul ka sama aspiriin. Samuti kasvupeetuse ja preeklampsiale kõrged riskid. mõlemad ca 1:40. hetkel nädal 27. beebi on väikem, aga praegu kõik ilusti normi piires. preeklampsia on päris tõsiseks ohuks kujunenud, seega lisaks ka Trandate.
Alguses võtsin ka Hyertemagnyl 150 mg, aga see tekitas määrimist, seega arst määras, et võtaksin 100mg. sellega ka üks päev jäi alguses vahele, siis ka määris. siis paar nädalat ei võtnud, kuni hakkasin uuesti võtma, nüüd ei ole ühtegi päeva julgenud vahele jätta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul siis ikka eriti palju 1:80
Teiega arvestades
Aga noh eks ootan nipty ka ära siis asi kindlam.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.03 14:10; 04.03 14:37; 04.03 19:37; 04.03 20:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul siis ikka eriti palju 1:80

Teiega arvestades

Aga noh eks ootan nipty ka ära siis asi kindlam.

Niptify ju diagnoosib vaid 4 kromosoomhaigust, mitte preeklampsiat ega kasvupeetust.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

preeklempsia risk oli korras
Ma ei saa mitte midagi enam aru
Mul pole kunagi tehtud neid. Viimane sünnitus jäi 10 aastat tagasi ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.03 14:10; 04.03 14:37; 04.03 19:37; 04.03 20:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võtsin ka preeklampsia riski pärast seda aspiriini. Enesetunnet see võtmine ei mõjutanud.

Mingit kasvupeetuse riski ei mainitud, aga laps oli väiksevõitu küll. Mõni siin eespool ütles, et tehti suht madala riskiga ka pidevalt ultrahelisid, ma ütlesin ise pidevalt ämmaemandale, et kõht on liiga väike, sh ka lõpus väga suureks ei läinud. Ta ütles alati, et ah mõnel ongi selline jne. Tegelikult oli laps üle aja, aga alla 3 kg ehk siis ikkagi toitainete vaeguses. Õnneks oli kõik temaga korras.

Kusjuures päev enne sünnitust tehti juhuslikult ka ultraheli (KTG-s oli midagi imelikku) ja kaaluks ennustati vist 3700. Tegelikult oli kilo võrra veel väiksem ehk siis ultraheli ka päris kõike ei näita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie käisime ise Šoisi juures 36.nädalal ja siis juba oli TA 2 nädala võrra edasi liikunud ja üks nabaväät kehva tööga. Kui on kõrge kasvupeetuse risk, siis vaadatakse uh-ga lapse suurust (see pole alati usaldusväärne) ja nabaväätide tööd. Kui viimaste näidud langevad, siis tuleb hakata sünnitust esile kutsuma. Rääkisin ämmakale aga tema arust oli see okei ja lisa uh ei määranud. Nii ma edasi tiksusin.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.03 17:24; 05.03 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli preeklampsia 1:8 ja kasvupeetus 1:7.
Mõlemad diagnoositigu lõpuks ja laps aidati ilmale erak.keisriga. kaalus veidi üle 2 kg, aga kosus ruttu.
Mu enda vererõhk läks eriti kõrgeks nädal peale sünnitust ja vajasin ravi.
Võtsin aspiriini ka

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Lapse ootamine Oscar test. Palun abi