Esileht Lapse ootamine Oscar test TÜKis

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Oscar test TÜKis

Postitas:

Tere.

Kuidas olete rahule jäänud oscar testi tegijaga tartus tükis? Kaua kestis, kes tegi, kas soo saite teada, kas seletati piisavalt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TÜKs tehti max 5-8 min (8 min oli koos jalanõude äravõtmise ja lahtiriietumisega, lahkudes ukse taga vaatasin uuesti kella). nime ei julge öelda, aga kahel korral ei saanud ma midagi teada. sealsed arstid ei ütle sulle ka 20.nädalal midagi, sest kardavad eksida või jumal teab, mis on nende teooria. soovitan minna tallinnasse dr šoisi juurde (läks ca 1 tund), maksad küll ca 200 euri, aga saad hingerahu, su laps vaadatakse üle ja läbi detailideni, mina sain sealt soo osas vihje, mis osutus ka tõeseks. TÜKs on konveier, neid huvitab linnukese kirjasaamine, mitte sinu terve laps, lapse sugu ei koti üldse kedagi (ei peagi).

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti on Tartus nii hullud asjalood? 😮 Pelgus Tallinnas on mul kestnud Oscari uh pool tundi (3 korda on tehtud) ja enamasti on ka kõik kenasti lahti seletatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kliinikumis on esimene uuring I trimestri kombineeritud sõeluuring, mitte Oscar, kui see uuring annab mingeid kahtlusi, siis tehakse täiendavaid uuringuid. Ja minul käimas 3 rasedus, kõikidel UH uuringutel(nii 13 kui 20ndl) ilusti näidatud ja räägitud, mida kontrollivad. 13 nädala UHs nad tõesti enamasti ei hakka sugu arvama, kuid 20nda nädala UHs olen küll alati teada saanud. Ei saa küll ühtegi halba sõna öelda, kuigi ilmselgelt vaadatakse tasulises pikemalt, sest noh, sa ikkagi maksad korraliku summa ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kahe rasedusega TÜK-is arvel olnud. Üks tehnik viitsib rohkem rääkida. Äkki oli Asser. Kui ise küsid, saad ka vastused. Sugu nad Kv mõõtmise ajal ei ütle, aga kõik on õige olnud LA järgi.
Tartus olen käinud veel Elite kliinikus ja seda julgen soovitada. Käisin 25.nädalal 3D UH-s A.Sõritsa juures. Tema tegi küll pikalt ja põhjalikult.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kahe rasedusega TÜK-is arvel olnud. Üks tehnik viitsib rohkem rääkida. Äkki oli Asser. Kui ise küsid, saad ka vastused. Sugu nad Kv mõõtmise ajal ei ütle, aga kõik on õige olnud LA järgi.

Tartus olen käinud veel Elite kliinikus ja seda julgen soovitada. Käisin 25.nädalal 3D UH-s A.Sõritsa juures. Tema tegi küll pikalt ja põhjalikult.

Esimene rasedus ja I UH-uuringul TÜKis käidud(arvel olen mujal). Minul oli ka Asser. Rääkis ja näitas küll väga pikalt ja põhjalikult. Ise midagi eriti küsida ei osanud, aga polnudki otsest vajadust. Mees oli ka kaasas ja seletas meile mõlemale väga ilusti. Aega ei võtnud, aga tundus küll kauem, kui eespool mainitud.
Igatahes astusime mõlemad hea tuju ja naeratusega kabinetist välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartus vist tõesti Oscariks seda ei nimetata, mul räägiti lihtsalt I trimestri UH-st. Üldiselt jäin rahule, tegija oli Laipalu, väga lühikest aega kestis küll, vast max 10 min. Aga kõik olulise mõõtis/seletas ära selle ajaga. Sugu ma ei lootnudki nii vara teada saada, lisaks olid lapsel jalad ristis 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks rasedust ning kõigi ultrahelidega sattunud Asseri juurde. Saanud teada kõik mis vaja ja 20n ka soo.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole kindlasti mingi konveier. Kõik olulised asjad vaadatakse üle.
Ära muretse!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Lapse ootamine Oscar test TÜKis