Esileht Kodunurk Otsin usaldusväärset pesumaja Tallinnas

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Otsin usaldusväärset pesumaja Tallinnas

Postitas:

Tere kõigile!

Otsin usaldusväärset pesumaja Tallinnas. Tuttavad soovitavad Swan Laundry’t, kuid ma pole nende teenuste kvaliteedis kindel. Kas kellegil on kogemusi selle pesumajaga? Oleksin tänulik igasuguse tagasiside ja soovituste eest.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie kasutame easycleani teenust, siiani toimib väga hästi ja probleemideta. Saime alguses koti, kui see täis on, tullakse järgi ja siis mingi hetk tuuakse tagasi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuttavad soovitavad Swan Laundry’t, kuid ma pole nende teenuste kvaliteedis kindel.

No aga sa proovi mingi paari asjaga järele, kas nad on usaldusväärsed. Ei pea kohe autokastitäit riideid sinna vedama, vaid paar kolm asja. Siis ise näed oma silmaga kvaliteedi ära.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Prantsusmaal on pesumasinaautomaadid tänaval nagu meil pakiautomaadid. Paned pesu sisse, ühendad end äpiga ja maksad, äpp annab teada kuna pesu on pestud. Kuivatab ka ära. Kuna meie sinna jõuame?

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Prantsusmaal on pesumasinaautomaadid tänaval nagu meil pakiautomaadid. Paned pesu sisse, ühendad end äpiga ja maksad, äpp annab teada kuna pesu on pestud. Kuivatab ka ära. Kuna meie sinna jõuame?

Mitte ainult Prantsusmaal, ja ei ole erilisi sabasid märganud. Sa tahaks oma pesu tänaval pesta, kotist välja laotada ja tagasi toppida keset tänavat- miks ometi? Kui pesumajad (kohaletoomisega ja musta pesu viimise teenusega) ja selvepesulad on ammu meil olemas, kui isegi oma pole pesumasinat või kortermajas pesumasinaruumi.

Loomulikult tuleb pesumaja kvaliteet ise järele proovida, viid paar päevasärki ja vaatad, kas saavad plekid välja, kas kulutab krae katki või on triigitud ikka korralikult.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

kus saaks Tallinnas raha eest nö selvekuivatit kasutada?  Sulejoped saan kodus pestud, aga kuivatit pole.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Prantsusmaal on pesumasinaautomaadid tänaval nagu meil pakiautomaadid. Paned pesu sisse, ühendad end äpiga ja maksad, äpp annab teada kuna pesu on pestud. Kuivatab ka ära. Kuna meie sinna jõuame?

Mitte ainult Prantsusmaal, ja ei ole erilisi sabasid märganud. Sa tahaks oma pesu tänaval pesta, kotist välja laotada ja tagasi toppida keset tänavat- miks ometi? Kui pesumajad (kohaletoomisega ja musta pesu viimise teenusega) ja selvepesulad on ammu meil olemas, kui isegi oma pole pesumasinat või kortermajas pesumasinaruumi.

Loomulikult tuleb pesumaja kvaliteet ise järele proovida, viid paar päevasärki ja vaatad, kas saavad plekid välja, kas kulutab krae katki või on triigitud ikka korralikult.

Seal pole paljudes korterites ruumigi pesumasina jaoks. Täiesti tavaline kui kortermaja keldris on mõned pesumasinad ja kuivatid. Ka meil on vanemates korterites pesumasin suur ruumi võtja.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

selvepesulad on ammu meil olemas, kui isegi oma pole pesumasinat või kortermajas pesumasinaruumi.

Mul tekkis kõsimus seoses selvepesulatega, kui sinna igaüks oma pesuvahendiga tuleb, siis kui eelmine pesija mingit vängelt lõhnavat kasutab, siis kas järgmisele pesule jääb ka mingi lõhn külge? Kui mul laps teises linnas ülikoolis õppis ja ühika all olevaid pesumasinaid-kuivatied kasutas, oli tema riietel vänge pesuvahendi lõhn küljes. Algul ostis ta vist ise ka mingit lõhnavat varianti, aga hiljem väitis et mitte, et pesumasinast pidavat see hais tulema. Kuidas selvepesulatega on?

Loodetavasti pesumajad vast mingit vängelt lõhnavat ei kasuta, või mis saab veel pesumaja kvalideedis kahtlema panna? Et loputatakse vaid veega läbi ja üldse pesuvahendit ei kasutata? Pesu ei kuivatata korralikult ja saad tagasi juba kergelt kopitanult?

Ma soovitaks ka paari asjaga proovida. Ma pesumajateenust pole kunagi kasutanud, aga teemaalgatuse lingil on ka tegelikult keemiline puhastus. Seda olen küll aeg-ajalt kasutanud (tavaliselt lähimas kaubanduskeskuses asuvat) näiteks sulejopede puhastamiseks. Kunagi aastaid tagasi, kui meil peres veel kaasaegset tsentrifuugiga pesumasinat polnud, siis käisid kõik joped hooaja lõppedes keemilises puhastuses. Ma naiivselt arvasingi, et kuidagi “keemiliselt” puhastatakse, kuni ükskord sain tagasi lokkiva lukuga jope, mida oli ilmselgelt liiga kuuma veega pestud. Kviitungit uurides nägin märget “pesuga nõus”, sain aru et jopet võib täiesti vabalt ka kodus pesumasinas pesta ja kui õigeid tingimusi järgida ning sobivat pesuvahendit kasutada, siis saad ka kodustes tingimustes kvaliteetse teenuse.

Kui teemaalgatajal see võimalus puudub, siis proovigu esialgu paari esemega, mille rikkumisest eriti kahju poleks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Prantsusmaal on pesumasinaautomaadid tänaval nagu meil pakiautomaadid. Paned pesu sisse, ühendad end äpiga ja maksad, äpp annab teada kuna pesu on pestud. Kuivatab ka ära. Kuna meie sinna jõuame?

Kas me peaks üldse sinna jõudma? Pigem me võiks jõuda  rohkemate selvepesulateni suuremates asumites, aga tundub, et Eestis pole ka neile erilist nõudlust. Inimesed tahavad oma tavapesu enamasti pesta siiski kodus. Või kodumaja keldris. Meie kodudes ju ruumi pesumasinatele tavaliselt  ikka on. Ka üürikorterites. Tõsi, ülikooli ajal üürisin ajutiselt pisikest kööktuba, kus vesi väljas ja solk sees, aga pesu pesin vanematekodus. Ei tahaks ka praegu ilmselt ihupesu  tänaval pesta, pigem siiski selvepesulas mõnes selleks ettenähtud ruumis sees. Või viia linad-tekikotid  pesumajja.
Neid automaate on ikka nii mitmeski riigis. Nägin mõnda ka  Leedus kaubanduskeskustes. Parkla ja keskuse sissepääsu vahel.  Turistile on ilmselt ok, aga kohaliku elanikuna ma sinna pesu pesema küll ei läheks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kus saaks Tallinnas raha eest nö selvekuivatit kasutada? Sulejoped saan kodus pestud, aga kuivatit pole.

https://www.laundrix.ee/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Prantsusmaal on pesumasinaautomaadid tänaval nagu meil pakiautomaadid. Paned pesu sisse, ühendad end äpiga ja maksad, äpp annab teada kuna pesu on pestud. Kuivatab ka ära. Kuna meie sinna jõuame?

Kas me peaks üldse sinna jõudma? Pigem me võiks jõuda rohkemate selvepesulateni suuremates asumites, aga tundub, et Eestis pole ka neile erilist nõudlust. Inimesed tahavad oma tavapesu enamasti pesta siiski kodus. Või kodumaja keldris. Meie kodudes ju ruumi pesumasinatele tavaliselt ikka on. Ka üürikorterites. Tõsi, ülikooli ajal üürisin ajutiselt pisikest kööktuba, kus vesi väljas ja solk sees, aga pesu pesin vanematekodus. Ei tahaks ka praegu ilmselt ihupesu tänaval pesta, pigem siiski selvepesulas mõnes selleks ettenähtud ruumis sees. Või viia linad-tekikotid pesumajja.

Neid automaate on ikka nii mitmeski riigis. Nägin mõnda ka Leedus kaubanduskeskustes. Parkla ja keskuse sissepääsu vahel. Turistile on ilmselt ok, aga kohaliku elanikuna ma sinna pesu pesema küll ei läheks.

Äkki meie külm talv teeb sellised pesumasinad rikki, Prantsusmaal on väga soe. Keskmine ostetav pesumasin on 6kg, nagu pildilt näed, on seal 20kg, seal pesed tekid ja diivanikatted ka ära. 6kg pesumasinas saab pesta vähe asju, sest kui täis toppida, siis pesu ei keerle enam ja pesemist ei toimu. Eestis on palju puust kortermaju, kellegi pesumasin vibreerib läbi maja.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pesumasinale leiab ikka koha, aga kuivatamine on probleem, kui pole rõdu. Kuivatile pesumasina otsas ei pruugi tõesti ruumi olla ja kaks ühes masinad on päris kallid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki meie külm talv teeb sellised pesumasinad rikki

Võib-olla pesumasinaid ei tee rikki, aga no kuidas sa siin vihma, tuule ja ei tea mille käes seda pesu lappad välja ja sisse. Eile käisin hetkeks postipakki automaadist välja võtmas, juba sain märjaks mina ja see pakk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pesumasinale leiab ikka koha, aga kuivatamine on probleem, kui pole rõdu. Kuivatile pesumasina otsas ei pruugi tõesti ruumi olla ja kaks ühes masinad on päris kallid.

Mul on 2 suurt terrassi, aga kuivatan külalistetoas. Õhtul restile, hommikuks kuiv. 2 in 1 masin on ka olemas, aga see on minu arust suht mõttetu vidin.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hahaa automaadi ees tuul rebib trussikud käest ja lendvad kellegi jalge ette või hullemal juhul saab vastu vahtimist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pesumasinale leiab ikka koha, aga kuivatamine on probleem, kui pole rõdu. Kuivatile pesumasina otsas ei pruugi tõesti ruumi olla ja kaks ühes masinad on päris kallid.

Mul on 2 suurt terrassi, aga kuivatan külalistetoas. Õhtul restile, hommikuks kuiv. 2 in 1 masin on ka olemas, aga see on minu arust suht mõttetu vidin.

Kui on palju tubasid, siis muidugi pole probleemi. Aga inimesed elavad ka 1-toalistes ja 2-toalistes. Eelkõige neile sellised automaadid mõeldud. Mul üks tuttav kuivab riidepuude ja uste peal läbi terve korteri. Mina olen esteet ja mina ei saa niimoodi, et pesu tolgendab igas ukseaugus.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui on palju tubasid, siis muidugi pole probleemi. Aga inimesed elavad ka 1-toalistes ja 2-toalistes. Eelkõige neile sellised automaadid mõeldud. Mul üks tuttav kuivab riidepuude ja uste peal läbi terve korteri. Mina olen esteet ja mina ei saa niimoodi, et pesu tolgendab igas ukseaugus.

Aga see rest võtab nii vähe ruumi, et pole probleem ka väikeses korteris. Rest mahutab korralikul lappimisel 2 masinatäit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toas kuivatamine teeb toa mikrotolmu täis, see pole kopsudele üldse hea. Kui võimalust mujal, kasutaks kindlasti seda, isegi vannitoas on mõistlikum kuivatada kui toas. Suurema laari pesu kuivatamine toas tõstab ka niiskustaset. Võtab tapeedi või seinavärvi lahti kui pidevalt kuivatada.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui neid haisupulbreid ja loputusvahendeid veel kasutatakse ja siis tuppa pesu kuivama riputatakse on kogu korter seda keemiahaisu täis. Jube! Kindlasti rikub kopse ka, eriti väikestel lastel. Ja tekitab allergiaid.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toas kuivatamine teeb toa mikrotolmu täis, see pole kopsudele üldse hea. Kui võimalust mujal, kasutaks kindlasti seda, isegi vannitoas on mõistlikum kuivatada kui toas. Suurema laari pesu kuivatamine toas tõstab ka niiskustaset. Võtab tapeedi või seinavärvi lahti kui pidevalt kuivatada.

Ilmselt tõesti, kui elad 10 ruudu peal ja sinna uhad tsentrifuugimata riided kuivama. Pole aimugi, millest räägid. Vannitoas on tavaliselt suurem niiskustase, kuivab kauem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui neid haisupulbreid ja loputusvahendeid veel kasutatakse ja siis tuppa pesu kuivama riputatakse on kogu korter seda keemiahaisu täis. Jube! Kindlasti rikub kopse ka, eriti väikestel lastel. Ja tekitab allergiaid.

No see on tõesti jube! Teen alati tuttavatele, kes seda kasutavad, märkuse, haisevad nii, et pea võtab valutama. Ei saa aru, mis probleem peab peas olema, et nii käituda. Kas nad ei tunne ise seda haisu või arvavad, et see on mõnus?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul üks tuttav kuivab riidepuude ja uste peal läbi terve korteri. Mina olen esteet ja mina ei saa niimoodi, et pesu tolgendab igas ukseaugus.

Ma olen mitmes vanast ajast rääkivas filmis näinud sellist riistapuud, et väntad pesupuud lae alla ja tagasi, et rahus kuivavad seal lae all, ei pane tähelegi. Vanasti olid sellised asjandused, ei tea, miks nüüd ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teen alati tuttavatele, kes seda kasutavad, märkuse, haisevad nii, et pea võtab valutama.

Tõesti ütled tuttavatele, et kuule, mulle ei meeldi sinu pesuvahendi lõhn, lõpeta ära selle kasutamine? Ja räägivad veel pärast sinuga ka või? Mulle ei meeldi paljude inimeste parfüümid ja kosmeetikatooted, samuti hakkab pea valutama, aga ütlema seda neile siiski ei lähe. Minu arust väga ebaviisakas.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõesti ütled tuttavatele, et kuule, mulle ei meeldi sinu pesuvahendi lõhn, lõpeta ära selle kasutamine? Ja räägivad veel pärast sinuga ka või? Mulle ei meeldi paljude inimeste parfüümid ja kosmeetikatooted, samuti hakkab pea valutama, aga ütlema seda neile siiski ei lähe. Minu arust väga ebaviisakas.

Loomulikult ütlen. Ma ei ütle, et lõpeta kasutamine ära. Küsin, kas nad teavad, et selle järgi tugevalt lõhnavad. Kusjuures nad on väga tänulikud olnud ning hakanud midagi muud kasutama. Tavaliselt suunan nad geelkapsleid kasutama. See hais, mis neist tuleb, on ju jõhker ning paneb kõigil pea valutama, kes pikemalt isikuga samas ruumis. Peaks üsna imelik olema, et selle peale solvuda. Sa pigem käiks haisvana ringi, kui mitte?

Parfüümid ja kosmeetikatooted on isiklikud asjad, pealegi ei püsi parfüüm nii kaua peal, kui see jõle loputusvahend. See püsib päevi ja päevi.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pean end üsna tavaliseks inimeseks, allergiline millelegi eriti pole, kellegi pesupulbri lõhn pead valutama pole iial pannud. Pole kedagi ilmselt kohanud, kellel see nii ülivänge oleks. Või pidanud kellelegi tunde nii lähedal olema. Ainus, kus ma teistsugust pesuvahendi lõhna üldse tunnen, on mu lastelaste mõnel riidel, kui neid kallistan. Pole ebameeldiv, lihtsalt teistsugune.

Pesu kuivatan majapidamisruumis restil, midagi halba pole kellegi tervisega juhtunud, meie maja vajabki veidi niiskemat õhku talvise kütmise ajal.

Niipea, kui külmakraadid on lõppenud, läheb pesu katusealusele terrassile kuivama. See on ülihea lõhn! Ja see säilib ka kapis kaua.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niipea, kui külmakraadid on lõppenud, läheb pesu katusealusele terrassile kuivama. See on ülihea lõhn! Ja see säilib ka kapis kaua.

Vastab tõele et lõhnab hästi, aga miks sa sinna talvel ei riputa? Kaua kuivab, et seda väldid? Külmakraadiga tegelikult ei kuiva kaua.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Külm lõhub riidekiude. Vesi jäätub, jäätumine on paisumine, paisumine lõhub kõik ära. Lõhutud kiud hakkavad kiiremini mustust koguma ja pesu saab rutem mustaks. Nagu uus sokk ja vana sokk, uue sokiga võid kaks päeva käia, aga vana sokk on juba paari tunniga must.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No las ta siis laguneb, mul voodipesu juba mitu aastat talvel väljas kuivamas kui pesen, mitte lahti ei saa, ikka terve sunnik.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Kodunurk Otsin usaldusväärset pesumaja Tallinnas