Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: OV testid

Postitas:

Tere,

Milliseid OV-teste soovitaksite, millel on kõige parem hinna ja kvaliteedisuhe ja kust neid leida võiks?

Olen apteekides näinud ka sellist masinat, mis määrab (vist?) sülje kaudu kindlaks, millal OV on, aga kas see ka on nii hea kui nn tavaline uriini kaudu kindlaks tegevad testid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlalt OneStep, sest odavad ja töötavad, saab amazon.de’st ntks, ise ka tellinud sealt.

Kui tahad kallimat ja ei taha triipe võrrelda,siis Clearblue.

Eestist mõttetu osta neid teste, haigelt ülehinnatud, onestepid olid mingi 10eur (50tk) ja clearblue oli 23 eur(10tk)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sülje oma hirmutab mind, sest seal pean ma tulemust vaatlema – mul oli triibu tõlgendamisega juba raskusi, sest mul ei tulnud alati sama tugevat triipu. Sp tellisin amazonist CB digitaalse testi. Küll veits kallim aga üheselt arusaadav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina eelistasin ka clearblue digitaalset. Ei ole mingit triipude võrdlemist. Minul jagus seda kümnest pakki  neljaks kuuks. Kuna tundsin oma ov alati ära, siis tegingi paar testi sellel ajal ja sain oma naerunäo kätte. Aga need kes ei saa oma viljakatest päevadest aru ja peavad ikka rohkemaid teste kuus tegema, siis võib ikka väga kulukaks minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlalt OneStep, sest odavad ja töötavad, saab amazon.de’st ntks, ise ka tellinud sealt.

Kui tahad kallimat ja ei taha triipe võrrelda,siis Clearblue.

Eestist mõttetu osta neid teste, haigelt ülehinnatud, onestepid olid mingi 10eur (50tk) ja clearblue oli 23 eur(10tk)

 

Ma kasutasin samal ajal onestep ja digitaalset CB. Onestep ei läinudki täitsa positiivseks. Samas kui CB näitas 2 päeva püsivat naerunägu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui keegi peaks soovima, siis mul jäid üle uued clearblue ov testid 10tk kinnine karp. Võin poole hinnaga pakkuda. Võin ka 1 uue rasedustesti kaasa anda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.12 14:28; 28.12 23:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oleks huvitatud, kuhu kirjutada sulle?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjuta katz555@online.ee

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.12 14:28; 28.12 23:03;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )