Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ovulatsioon ja duphaston

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Ovulatsioon ja duphaston

Postitas:

Hei!

Teadjamad naised, palun andke nõu!
Olen viimased 4 kuud võtnud duphastoni peale ov-d (täpsemalt alustanud teisel päeval peale pos ov testi). Tsükkel on viimased 2 kuud täpselt 29 päeva olnud.

Eelmine kuu toimus ov 26 jaanuar (tsükli 14da päeva hommikul oli test kohe positiivne, õhtul ka veel positiivne) ja 27-da hommikuks oli juba triip heledam.

See kuu on aga nii, et eile oli tsükli 14 päev ja väga tumeda triibuga testi sain eile õhtul alles 21:00 ajal, täna tegin 12 ajal uue ov testi ja triip on endiselt väga tugev veel. Tunnen munasarjade piirkonnas ka sellist kiskumist ja tuikavat valu hetkel. Siit küsimus, kas ma peaksin duphastoniga alustama homme või ülehomme? Kas midagi juhtub kui ma liiga vara sellega alustan? Ja veel, kui alustan duphaga nt ülehomme, siis kas ta venitab mul ühe päeva võrra tsükli pikemaks? (Ma tean, et duph on kunstlik progesteroon ja meie enda kehad ju toodavad ka seda aga siiski ei tea, mida teha????).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 13:25; 03.03 10:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui homme on negatiivne, siis alustad ülehomme, et olla kindel et kindlasti ovulatsioon toimumus ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ovulatsioonitest võib mitu päeva ka positiivset näidata, aga OV toimumust loetakse ikka alates esimesest positiivsest testist. Mul on olnud ka veel sel päeval positiivne, mil arst UHs nägi, et ovulatsioon on ära toimunud. Võtsin ka duphat. Seega ma alustaksin homme ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina mässasin ka nende tavaliste ov ribadega ja duphastoniga. Ei saanud ka aru ja pidevalt oli tunne, et alustan liiga vara duphiga. Ostsin Clearblue advanced digitaalse OV testeri. Sellega asi lihtsam, kui tuleb püsiv naerunägu siis kindel Ov.

Hei!

Teadjamad naised, palun andke nõu!

Olen viimased 4 kuud võtnud duphastoni peale ov-d (täpsemalt alustanud teisel päeval peale pos ov testi). Tsükkel on viimased 2 kuud täpselt 29 päeva olnud.

Eelmine kuu toimus ov 26 jaanuar (tsükli 14da päeva hommikul oli test kohe positiivne, õhtul ka veel positiivne) ja 27-da hommikuks oli juba triip heledam.

See kuu on aga nii, et eile oli tsükli 14 päev ja väga tumeda triibuga testi sain eile õhtul alles 21:00 ajal, täna tegin 12 ajal uue ov testi ja triip on endiselt väga tugev veel. Tunnen munasarjade piirkonnas ka sellist kiskumist ja tuikavat valu hetkel. Siit küsimus, kas ma peaksin duphastoniga alustama homme või ülehomme? Kas midagi juhtub kui ma liiga vara sellega alustan? Ja veel, kui alustan duphaga nt ülehomme, siis kas ta venitab mul ühe päeva võrra tsükli pikemaks? (Ma tean, et duph on kunstlik progesteroon ja meie enda kehad ju toodavad ka seda aga siiski ei tea, mida teha????).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul õnneks pole viimasel ajal ribakatega mingit probleemi ov kindlaks teha, olen saanud ikka väga korralikud rasvased triibud ja siis teada, et on ov. (Mõnikord jah olnud veidi kehvem partii teste vms a pole hullu). Pigem oli küsimus lihtsalt selles, kui kiiresti peaks duphaga alustama.

Myy

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.02 13:25; 03.03 10:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ovulatsioon ja duphaston