Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ovulatsiooni esile kutsumine naturaalsete vahenditega

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Ovulatsiooni esile kutsumine naturaalsete vahenditega

Postitas:

Tere! Kas keegi on suutnud oma tsüklit reguleerida ja ovulatsioonid korralikult käima saada looduslike vahenditega? Näiteks trenn, kaalulangus, toitumine ja toidulisandid (kortsleht, kaneel jms netiavarustest leida võib).
Kuulaksin meeleldi edulugusid ning kaua selline looduslike ja loomulike vahenditega tsükli reguleerimine aega võttis.

Ise 29a, 163cm ja 58kg. Lapsi pole, munasarjad kergelt polutsüstilised ja soov rasestuda. Käin ka vastavatel uuringutel juba umbes aasta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.11 12:49; 13.11 13:03; 13.11 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõpetasin pillid 2017 lõpus. Peale seda ei toimunud menstruatsiooni 3 kuud. Pöördusin arstile, kes tuvastas uh-s polutsüstilise struktuuriga munasarjad ja kirjutas päevade esile kutsumiseks duphastoni tsükli 18 päevast 10 päeva. Duphiga menstruatsioon toimus, kuid ovulatsioon mitte. Tegin ov ribateste. Tegin läbi foolhappe kuuri ja sõin teisi vitamiine, mida soovitati. Lisaks Hakkasin tarbima Inofolicut nagu arst soovitas. Umbes 3 viimast kuud võtsin toidulisandina kaneeli kapsleid. Kuna Duphaston tõstis kiirelt kaalu 6 kuuga umbes 7kg, otsustasin viimane tsükkel selle võtmata jätta ja sellest tegelikult üldse loobuda. Tsükkel venis ca 50-päevaseks, ovulatsioon toimus tsükli 36. päeval. Seda kinnitasid ov. testid, päevade moodi krambid ning paaripäevane tugev veniv munavalge voolus. Lisaks algas menstruatsioon 14 päeva peale ovulatsiooni, mis on ideaalne luteaalfaasi pikkus enne päevasid. Kohe kui Duphastonist loobusin, hakkas ka kaal normaliseeruma ja tänaseks olen tagasi algkaalus, kui mitte vähemgi. Ei oska öelda, mis täpselt aitas. Konsulteerisin endokrinoloogi-günekoloogiga ja tema laitis mõned mu raviarsti plaanid maha. Nüüd vaatangi teist tsüklit järjest, mida mu keha teeb. Kuna olin ligi 6 aastat pillide peal, siis pidi selline tsüstiline struktuur munasarjades mõna aega normaalne nähtus olema. Minul kulus ligi aasta, et esimene ovulatsioon peale pillide võtmist toimuks. Enne pille oli tsükkel pisut ebaregulaarne(keskmiselt siiski 38 päeva) ja menstruatsioon kestis üpris pikalt(kuni nädal).
Olen 29a, 163cm ja 58kg. Lapsi veel ei ole, kuid soov on suur.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.11 12:49; 13.11 13:03; 13.11 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõpetasin pillid 2017 lõpus. Peale seda ei toimunud menstruatsiooni 3 kuud. Pöördusin arstile, kes tuvastas uh-s polutsüstilise struktuuriga munasarjad ja kirjutas päevade esile kutsumiseks duphastoni tsükli 18 päevast 10 päeva. Duphiga menstruatsioon toimus, kuid ovulatsioon mitte. Tegin ov ribateste. Tegin läbi foolhappe kuuri ja sõin teisi vitamiine, mida soovitati. Lisaks Hakkasin tarbima Inofolicut nagu arst soovitas. Umbes 3 viimast kuud võtsin toidulisandina kaneeli kapsleid. Kuna Duphaston tõstis kiirelt kaalu 6 kuuga umbes 7kg, otsustasin viimane tsükkel selle võtmata jätta ja sellest tegelikult üldse loobuda. Tsükkel venis ca 50-päevaseks, ovulatsioon toimus tsükli 36. päeval. Seda kinnitasid ov. testid, päevade moodi krambid ning paaripäevane tugev veniv munavalge voolus. Lisaks algas menstruatsioon 14 päeva peale ovulatsiooni, mis on ideaalne luteaalfaasi pikkus enne päevasid. Kohe kui Duphastonist loobusin, hakkas ka kaal normaliseeruma ja tänaseks olen tagasi algkaalus, kui mitte vähemgi. Ei oska öelda, mis täpselt aitas. Konsulteerisin endokrinoloogi-günekoloogiga ja tema laitis mõned mu raviarsti plaanid maha. Nüüd vaatangi teist tsüklit järjest, mida mu keha teeb. Kuna olin ligi 6 aastat pillide peal, siis pidi selline tsüstiline struktuur munasarjades mõna aega normaalne nähtus olema. Minul kulus ligi aasta, et esimene ovulatsioon peale pillide võtmist toimuks. Enne pille oli tsükkel pisut ebaregulaarne(keskmiselt siiski 38 päeva) ja menstruatsioon kestis üpris pikalt(kuni nädal).

Olen 29a, 163cm ja 58kg. Lapsi veel ei ole, kuid soov on suur.

Vabandust, jutt pidi minema peapostituse juurde, aga arvuti tõrkus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.11 12:49; 13.11 13:03; 13.11 13:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui hakkasin umbes sama vanusena last planeerima, olles sinnani pikalt pille võtnud, oli olukord sinu kirjutatuga samasugune. Mensese esilekutsumiseks määrati duphaston, see toimis sellisena ja kaalu mul ei tõstnud. Ajapikku taastusid ovulatsioonid, kuid rasedust siiski ei saabunud. Kuni arst määrast stimuleerimiseks Serophene ja kohe järgnes lõpunikantud rasedus. Teise lapse sooviga nüüd vanakesena jandan nüüd uuesti (käsil juba IVF) kuid proovisin ka algatuseks nö looduslike vahenditega. Minul toimis mungapipar (400 mg), see reguleeris mu pika tsükli lühemaks ja regulaarsemaks, ka ov testide põhjal toimis. Boonusena aitas PMS-i vastu. Lisaks proovisin salvei teed ov-ni, sealt edasi kortsleht tsükli lõppu (kuna mul õhuke emaka limaskest ja see tõesti aitas). Aga eks nendega on nii ja naa, küll võis siin lugeda, kuidas teistele needsamad asjad vaevusi ja neg. mõjusid põhjustasid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ainukese toidulisandina aidanud Mumio tabletid. Olin püüdnud mitmeid aastaid rasestuda ning mumioga jäi rasedus pidama. Ka ebaregulaarset tsüklit kontrollib mumio hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Kergelt polütsüstilised” – selle puhul aitab hästi INOFOLIC (myo-inositool, mis on apteekides vabalt kättesaadav, alguses soovitaksin 1 kotike päevas) + rasva ja suhkruvaesem dieet ja liikumine. Paljudel toimib.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 15:15; 29.11 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mumio on ebamäärase koostisega looduslik preparaat (vaik) ja seda ei tohi raseduse ajal kasutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 15:15; 29.11 15:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maca pulber või kapslid, nõgese tee, fertility massage…

Aitasid tsükli regulaarseks ja uuesti rasedaks jääda pärast katkemist ning lühikest luteaal faasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Macat võib võtta juhul kui kilpnääre on korras!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Ovulatsiooni esile kutsumine naturaalsete vahenditega

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.