Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Päevad peale peetumist

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Päevad peale peetumist

Postitas:

Tabletiabort tehti 12.07, siiani pole päevad hakanud. Kuu on läinud, kuid isegi sellist tunnet pole, et hakkaksid.

Millal teil algasid esimesed päevad peale aborti?

Muretsen, et äkki ei hakkagi ja nii väga juba tahaks uuesti triipe püüdma hakata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.08 19:38; 14.08 14:34; 14.08 14:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keha taastub veel. Varu kannatust ja puhka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Umbes kuu möödudes algasidki. Sul just sai kuu täis, eks üsna pea peaks menstruatsioon algama ikka ilmselt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma jäin 6 nädalat pärast puhastust hoopis rasedaks, st esimesed päevad oleksid muidu hakanud alles 8 nädala kandis. Tegin juhuslikult ovulatsioonitesti, tänu sellele oskasin tähtaega arvutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 08:39; 14.08 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millal uuesti proovima hakkate? Mul hakkasid täna päeva- 34 p vahet.
Teemaalgataja

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.08 19:38; 14.08 14:34; 14.08 14:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma jäin 6 nädalat pärast puhastust hoopis rasedaks, st esimesed päevad oleksid muidu hakanud alles 8 nädala kandis. Tegin juhuslikult ovulatsioonitesti, tänu sellele oskasin tähtaega arvutada.

Kas selle rasedusega kõik ok?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.08 19:38; 14.08 14:34; 14.08 14:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma jäin 6 nädalat pärast puhastust hoopis rasedaks, st esimesed päevad oleksid muidu hakanud alles 8 nädala kandis. Tegin juhuslikult ovulatsioonitesti, tänu sellele oskasin tähtaega arvutada.

Kas selle rasedusega kõik ok?

Kõik oli suurepärases korras, laps saab kohe juba 2-aastaseks ????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.08 08:39; 14.08 18:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See ilmselt igal ühel erinevalt, nii nagu ka see, missugused need päevad peale peetumist on, sest muutus ka selles võib toimuda. Minul läksid näiteks pisut vererohkemaks. Mul on kahju, et mulle ei ole keegi varem rääkinud, et ka niisama võivad päevad muutuda, et nii nagu muutub näonahk võib ajas muutuda ka tsükel ja muu, ning see on täiesti ok. Tuleb lihtsalt naistearstil käia ja küsida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Päevad peale peetumist