Esileht Pereelu ja suhted päevadega seks

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: päevadega seks

Postitas:
Kägu

Kuidas teil on kaaslastega päevade ajal. Ei toimu midagi või üritate midagi teha. Eriti need, kes veel lühisuhtes. Et nt kaaslasega näd vahetus koos ja siis just päevad. Kas rahuldate meest või pigem mitte?

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seksi nimetatakse nüüd mehe rahuldamiseks? Päris jube.

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teil on kaaslastega päevade ajal. Ei toimu midagi või üritate midagi teha. Eriti need, kes veel lühisuhtes. Et nt kaaslasega näd vahetus koos ja siis just päevad. Kas rahuldate meest või pigem mitte?

Midagi paremat ei osanud kirjutada?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see lühisuhe on?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teil on kaaslastega päevade ajal. Ei toimu midagi või üritate midagi teha. Eriti need, kes veel lühisuhtes. Et nt kaaslasega näd vahetus koos ja siis just päevad. Kas rahuldate meest või pigem mitte?

Meest võib rahuldada küll, aga enne peab ta naise ära rahuldama. Kas käega või suuga. Tampoon on ju sees, kõik on puhas. Kui just ei seksi.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma vastan siis ka. Pean tunnistama, et teen mehele suuga, aga mitte alati. Ise ta midagi vastu ei pea tegema.Suhte alguses tegime ka misjonäri

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütledki mehele, et vabandust päevad. Reaktsioonist on kohe näha, mis ta arvab. Kui just eile sündinud ei ole.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka suuga.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütledki mehele, et vabandust päevad.

Ja kui sa nii mulle ütled, siis ma mõistsks sind.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teile bordellis vabu päevi ei anta?

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see lühisuhe on?

Kui kaugsuhe on siis kui inimesed elavad eri linnades, siis lühisuhe on äkki see kui nad koos elavad?

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kaugsuhe on siis kui inimesed elavad eri linnades, siis lühisuhe on äkki see kui nad koos elavad?

see ikka lähi, mitte lühi

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kaugsuhe on siis kui inimesed elavad eri linnades, siis lühisuhe on äkki see kui nad koos elavad?

see ikka lähi, mitte lühi

Ja nii kaug- kui lähisuhe võib muutuda lühisuhteks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see lühisuhe on?

No kuidas sa aru ei saa! Lühisuhe on nii lühike, et kui jääd veel päevade lõppu ootama, on suhe selleks ajaks juba otsa saanud.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#4303309: Mis see lühisuhe on? No kuidas sa aru ei saa! Lühisuhe on nii lühike, et kui jääd veel päevade lõppu ootama, on suhe selleks ajaks juba otsa saanud.

ja pappi ei saagi, pappi ei saagi

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas käega või suuga. Tampoon on ju sees, kõik on puhas.

Mees saab tampooni nööri selleks ajaks kergelt kõrvale lükata ja siis keelega tegutsema asuda. Aga eks see on rohkem “edasijõudnutele”:)

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu kogemus ütleb, et naised on erinevad. Suurem osa neist päevade ajal seksida ei soovi. Mõned on viimasel päeval, kui enam verd ei lahma, nõus siiski asjatama. Käteraätt tagumiku all näiteks. Aga olen mõnel korral elus sattunud ka naiste otsa, keda päevad ei häiri ja seks toimub nagu “tavalisel ajal”.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees saab tampooni nööri selleks ajaks kergelt kõrvale lükata ja siis keelega tegutsema asuda. Aga eks see on rohkem “edasijõudnutele”:)

Viskab nööri endale üle õla nagu ühes seriaalis totu lipsu viskas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kunagi oli mul üks noor slaavi neiu, keda ma siis aeg ajalt raha eest külastasin. Ükskord leppisime jälle kohtumise kokku ja läksin talle külla. Neiu alustas ratsapoosis ja mingi aja pärast palusin poosi vahetada. Tõmbasin nuia välja see nägi välja nagu ristisõdalane peale Ümera lahingut. Ehk teiste sõnadega olid neiul keset seksi päevad hakanud. Mis seal ikka, lõpetasime minetiga ja lasin lõpu (neiule üllatuseks) talle põske.

+1
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kunagi oli mul üks noor slaavi neiu, keda ma siis aeg ajalt raha eest külastasin. Ükskord leppisime jälle kohtumise kokku ja läksin talle külla. Neiu alustas ratsapoosis ja mingi aja pärast palusin poosi vahetada. Tõmbasin nuia välja see nägi välja nagu ristisõdalane peale Ümera lahingut. Ehk teiste sõnadega olid neiul keset seksi päevad hakanud. Mis seal ikka, lõpetasime minetiga ja lasin lõpu (neiule üllatuseks) talle põske.

Jälle see rõve Narva mineti tüüp. Minu arust oled hakanud nüüd juurde ka mõtlema asju. Mitte keegi teine ei räägi minetist peale sinu.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle see rõve Narva mineti tüüp. Minu arust oled hakanud nüüd juurde ka mõtlema asju. Mitte keegi teine ei räägi minetist peale sinu.

Tegevus ei toimunud Narvas. Tallinna ühes korteris hoopis. Midagi pole juurde mõeldud, täpselt nii oligi. Aga sa võiksid hoopis oma seisukoha avaldada, kas seks päevadega tuleb kõne alla või ei ja siis seda põhjendada.

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütledki mehele, et vabandust päevad.

…ja ütled seejärel, et võid teda suuga rahuldada, kui härral soovi on.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

…ja ütled seejärel, et võid teda suuga rahuldada, kui härral soovi on.

Miks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see lühisuhe on?

Lühisuhe on lühikest aega kestev suhe, daaaa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teile bordellis vabu päevi ei anta?

Miks sa päevadega naisi solvata tahad? Kunagi juhtusin Sverdlovskis kõrvalt kuulama kuidas töömehed suitsupausi ajal vestlesid. Üks küsis, mida õhtal teed? Kas saad Saša juurde dominood mängima tulla? Teine tõmbas paberossist kõhvi ja ütles, et „gaditsa, mul on naisel täna tsvetnoi televizor (värvitelekas  

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see lühisuhe on?

Lühisuhe on lühikest aega kestev suhe, daaaa.

Lõpeta siis enne päevade saabumist see “suhe” ära, kui oligi mõeldud lühikest aega kestma, daaaaa. Probleem lahendatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul näiteks oli päevade ajal väga valus seksida. Mul olid muidugi väga vererohked päevad ka. Ja kogu alakorrus nagunii valutas sel ajal. Aga teine asi oli see, et libises kuidagi halvemini ja üldse oli valus.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees saab tampooni nööri selleks ajaks kergelt kõrvale lükata ja siis keelega tegutsema asuda. Aga eks see on rohkem “edasijõudnutele”:)

Kuhu kõrvale? Ega see sealt kuskilt välja ei ripu. Sees on ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks?

Et härra mingit mõnu saaks tunda.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seksi nimetatakse nüüd mehe rahuldamiseks?

Mis seks on siis? Abielus olles tuleb oma naisekohused täita ning mees ära rahuldada.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Pereelu ja suhted päevadega seks