Esileht Kodunurk Paksud pannkoogid on seest veidi nätsked

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Paksud pannkoogid on seest veidi nätsked

Postitas:

Mis ma valesti teen? Küpseb ilusti läbi ,kui murrad poolesks,siis on ilus küps aga süües saab aru,et seest nätske.

Minu kiirretsept:Keefir+2muna +jahu+suhkur.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Häbi võiks sul, inimeseloom olla! Kas sa ei tea et perekoolis on paksud pühad lehmad ja neid ei tohi solvata, olgu nad või pannkoogid! Oota sa, kohe tuleb kari kägusid ja nokib su selle sigaduse eest surnuks! Või, kurat, pakse nätsketeks nimetama!

/Rinnakaspreili

+2
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga millised nad siis peavad seest olema? Minu arvates paksud pannkoogid peavadki nätsked olema, servad krõbedad.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pista veel korraks ahju läbiküpsema enne söömist. Nätskeks jääb siiski kui on liiga paks (või suur kuumus), et pealispind pruunistub enne kui seest jõuab küpseda. Pannil tehes võid proovida lihtsalt madalamal kuumusel teha, kuid kõik korra ahju pista tuleb kokkuvõttes ilmselt kiirem.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hapendatud piimatoodetega peaks paksu pannkoogi sees käima ka veidi soodat. Ehk on saladus selles.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just, kui teen keefiri või hapukoorega, panen alati ka soodat, kerkivad kenasti ja ei nää nätsked. Kui teen piimaga ja paksemaid, küpsetan madalamal kuumusel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõte on kirjutada selline retsept-Keefir+2muna +jahu+suhkur? Ühe komponendi kogus on, teiste mitte. Kas see 2 muna on sul 1 liitri või 1 dl keefiri kohta?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõte on kirjutada selline retsept-Keefir+2muna +jahu+suhkur? Ühe komponendi kogus on, teiste mitte. Kas see 2 muna on sul 1 liitri või 1 dl keefiri kohta?

Kui mina veel noor olin ja ühikas elasin, siis pandi pannkoogitaignasse 1 muna, suhkur, jahu ja vesi. Kui tainas hakkas otsa saama, lisati veel jahu ja vett (ja ehk ka suhkrut), seda nii mitu korda, kuni oli piisav kogus pannkooke tehtud või kuni jahu ka otsa sai. Aga muna oli seal lõpuks küll homoöpaatilistes kogustes.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakse pannkooke saab valmistada erinevalt – nt mune vahustades või siis taignasse küpsetuspulbrit lisades.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Kodunurk Paksud pannkoogid on seest veidi nätsked