Esileht Tööelu, raha ja seadused. Palgatõusu %, inflatsioon

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Palgatõusu %, inflatsioon

Postitas:
Kägu

Tere!

Küsimus on suunatud kõigile kellel palk sel aastal on tõusnud või lähiajal tõusmas on.

Kui palju olete palka juurde saanud ehk mitu % palk tõusis? Inflatsioon on 25% ligi, huvitav oleks teada mitu % on palgatõusud olnud.

Ise ei ole veel palka juurde saanud. Töö juures räägitakse, et äkki detsembris aga arvestades eelnevaid aastaid, isegi kui tõuseb, midagi head ilmselt loota pole.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tavapäraselt vaadatakse aasta lõpupoole palgad üle ja tõuseb 5-10% suurusjärgus. Statistikat pole teinud, aga tundub, et sellel aastal pigem tavapärasest veidi rohkem, peaaegu 10%.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tavaliselt on 3-5%, sel aastal tõmbas firma püksirihma väga koomale ja 5 said ainult need, kes tegid erakordseid tulemusi. Meie väikese Eesti inflatsioon ülemaailmset kontserni ei huvita.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütlesin, et soovin seoses inflatsiooniga oma töötasu mingil määral suurendamist. Mingit summat ei nimetanud, ütlesin, et vaadake ise, mis võimalik oleks teha. Eeldasin heal juhul 10%, sain 41%. Olen tagasihoidlikult öeldes väga üllatunud, sest mul oli ka varem päris hea palk. Motivatsioon tõusis küll korralikult ning olen väga tänulik.

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on uuest aastast lubatud palgatõusu 10%.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käesoleval aastal 30% ja uuest aastast tõuseb veel 20%. Inflatsioon ei puutu asjasse.

 

 

 

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

10% tõuseb uuest aastast.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellel aastal tõusis 6%.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just tõusis 37,5%. Ütlesin summa mida soovin ja sain.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

unistuste ülepakkumine ????

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

unistuste ülepakkumine ????

?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

unistuste ülepakkumine ????

Mida sa selle all mõtled?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul tõusis aasta alguses 10% ja aasta lõpus nüüd erakorraliselt veel 10%
Ikka on vähe.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu tunnitasu 5€ tõusis kuu aega tagasi 5,50€ peale.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

unistuste ülepakkumine ????

Terve Eesti palkade teadja, kohaliku filiaali pangatöötaja ei ole jälle nõus 😀

Nii et ärge valetage-ainult tema teab, mis tõde on.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsisin aasta tagasi 20% juurde, nüüd ei ole tänavu palgakasvu loota. Ka üleriigiliselt paistab keskmine palgakasv prognoositust väiksem jäävat. Eesti Pank prognoosis mais 10,2%, Rahandusministeerium augustis 11%. Statistikaameti avaldatud esimese kuni kolmanda kvartali andmete järgi tundub pigem 9% kanti jäävat. Eks nad suve hakul ju arvasidki, et reaalpalk Eestis enamusel väheneb mitmeks aastaks. Teisisõnu läheb mitu aastat enne kui palgad oma tavapärase 6-7% aatas kasvutempos tänavusele inflatsioonile järele jõuavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsisin aasta tagasi 20% juurde, nüüd ei ole tänavu palgakasvu loota. Ka üleriigiliselt paistab keskmine palgakasv prognoositust väiksem jäävat. Eesti Pank prognoosis mais 10,2%, Rahandusministeerium augustis 11%. Statistikaameti avaldatud esimese kuni kolmanda kvartali andmete järgi tundub pigem 9% kanti jäävat. Eks nad suve hakul ju arvasidki, et reaalpalk Eestis enamusel väheneb mitmeks aastaks. Teisisõnu läheb mitu aastat enne kui palgad oma tavapärase 6-7% aatas kasvutempos tänavusele inflatsioonile järele jõuavad.

Kõik siin jah räägivad, et küsisin aga juurde ja kohe anti 30-40 protsenti nagu niuhti. Mõnes sektoris läheb küll ehk hästi, aga mina töötan ülikoolis ja siin on hea, kui väiksemaks palk ei lähe, sest kõrgkoolid said mingi väikse raha juurde, aga see läheb kõik suurenenud küttearvetele ära, mis siis, et seal peab nüüd külmetama. Plaan on siis kõrgharidus kõik tasuliseks panna, äkki siis saab palgale lisa, aga sel aastal seda ilmselt veel ei toimu.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka ülikoolis ja järgmisest aastast palk tõuseb päris korraliku summa võrra.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juhtkond tõstis eelmisel aastal ettevõttes palgaastmeid 50 eurot 😀

Sel aastal muudkui arutatakse, et vaatame ja analüüsime. Jube hea, kui nüüd näiteks 30 eurot tõstetakse. Kusjuures kõrghariduse nõue, keelteoskus ja taustakontroll 🙂

Juhtide palgad on ikka tuhandetes, mutukad saavad kordi vähem.

Tore on olla riigi teenistuses.

Otsustasin uut ala õppima minna, vähemalt ei noki tööandja õppepuhkuste ja muu sellisega. Õigel hetkel lihtsalt – aidaa, riigisektor 🙂

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka ülikoolis ja järgmisest aastast palk tõuseb päris korraliku summa võrra.

Oled nõus avaldama, mis  ülikoolis ja mis ametikohal?

Mina olen TÜs teadustöötaja, tõenäoliselt palk ei tõuse, sest raha selleks ei ole.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aasta tagasi naasin lapsehoolduspuhkuselt, siis tõsteti 20%, see aasta tõsteti 25%. Meil tõstetaksegi iga aasta palka ja päris korralikult, üle 10a juba samas kohas ja pole ükski aasta vahele jäänud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aasta alguses sain 10% ,see kuu sain 15% ja uuest aastast saan veel 10%

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

5,9 % juulis, eelmised aastad 2-3% tõus. Rahvusvaheline firma, palk  eesti keskmine

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aasta algul tõusis 7%. Rohkem pole juttu olnud. Meie firmas peab omanikult manguma palgatõusu. Niisama ei anta midagi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

suur palgatõus tekitab inflatsiooni juurde

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil tuli teade, et madalapalgalised saavad 10 protsenti juurde, kõrgepalgalised saavad 20 protsenti juurde.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aasta alguses tõusis ca 6%. Nüüd räägitakse, et võib-olla 5% saab uuest aastast juurde, aga midagi kindlat ei ole..üsna kurb on olla. Tulemustasu ka sellel aastal ei maksta. Abikaasal sellel aastal sisuliselt palgatõusu ei olnud, järgm aastast saab u 8% juurde. Palgad meil veidi üle keskmise. Ikka päris  keeruliseks on läinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

unistuste ülepakkumine ????

Mida sa selle all mõtled?

Eks ta seda mõtleb, et kui palkadest jutt, siis kõigil aina tõuseb, kui riietest jutt, siis kõigil gucci ja mucci ja alla Hermese käekoti keegi ei osta, aga kui söögist jutt, siis 5-liikmelised pered saavad aina ühe kanaga terve nädala söönuks…

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks ta seda mõtleb, et kui palkadest jutt, siis kõigil aina tõuseb, kui riietest jutt, siis kõigil gucci ja mucci ja alla Hermese käekoti keegi ei osta, aga kui söögist jutt, siis 5-liikmelised pered saavad aina ühe kanaga terve nädala söönuks…

Kuidas kõigil? Üksikutel ju, nagu sellestki teemast näha. Sellist lollust ju keegi ometi ei valetaks. Söögiteemas tavaline 4 peale 1200 eurot, mitte üks kana.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka ülikoolis ja järgmisest aastast palk tõuseb päris korraliku summa võrra. Oled nõus avaldama, mis  ülikoolis ja mis ametikohal? Mina olen TÜs teadustöötaja, tõenäoliselt palk ei tõuse, sest raha selleks ei ole.

eks tal ikka eluylikool ole

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Palgatõusu %, inflatsioon