Esileht Tööelu, raha ja seadused. Palju aktsiatest dividende saate?

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Palju aktsiatest dividende saate?

Postitas:

Ma hetkel ca 700 eurot aastas..
Oman nii balti kui välismaa firmade aktsiaid.

Huvitav oleks kuulda palju teie?

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.05 19:29; 21.05 19:32; 21.05 19:35; 21.05 21:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma hetkel ca 700 eurot aastas..

Oman nii balti kui välismaa firmade aktsiaid.

Huvitav oleks kuulda palju teie?

0€. Isegi kui saaks seda siia ei kuulutaks. Piisavalt palju on kadedaid ja kuirtegeliku kalduvusega tegelasi, kes nuhivad ja üritavad jõukamatelt vaipa alt ära tõmmata.

+1
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.05 19:32; 21.05 22:15; 21.05 23:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma hetkel ca 700 eurot aastas..

Oman nii balti kui välismaa firmade aktsiaid.

Huvitav oleks kuulda palju teie?

0€. Isegi kui saaks seda siia ei kuulutaks. Piisavalt palju on kadedaid ja kuirtegeliku kalduvusega tegelasi, kes nuhivad ja üritavad jõukamatelt vaipa alt ära tõmmata.

Imelik jutt

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.05 19:29; 21.05 19:32; 21.05 19:35; 21.05 21:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pole ainugi, sest suurem osa börsifirmasid on isegi oma aktsionäride üldkoosolekud koroona tõttu suvesse lükanud. paar firmat on teatanud, et hetkel dividendi suhtes midagi ei ennusta, vast peale 3.kvartali lõppu antakse teada, kas tuleb sel aastal dividende või ei.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.05 19:33; 21.05 20:24; 21.05 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pole ainugi, sest suurem osa börsifirmasid on isegi oma aktsionäride üldkoosolekud koroona tõttu suvesse lükanud. paar firmat on teatanud, et hetkel dividendi suhtes midagi ei ennusta, vast peale 3.kvartali lõppu antakse teada, kas tuleb sel aastal dividende või ei.

Eestist maksis minu portfellis aprillis kaubamaja,suvel maksab veel tallinna vesi, ja tallinna sadam.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.05 19:29; 21.05 19:32; 21.05 19:35; 21.05 21:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt 5000 ringis, aga sel aastal ei maksta.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.05 20:13; 22.05 00:10; 23.05 16:17; 27.05 19:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestist maksis minu portfellis aprillis kaubamaja,suvel maksab veel tallinna vesi, ja tallinna sadam.

kellele ema, kellele tütar nagu öeldakse.
nordecon, kelelt olen igal aastal dividendidena 4-kohalise summa saanud, on algse dividendiprognoosi tühistanud ja uue otsuse lubasid nad teha alles hilissügisel. esialgse dividendide otsuse muutsid ümber ka merko, tallink, paljud põhjamaa pangad.

tegelikult ongi veider, kui mõni ettevõte nõuab riigilt (töötukassa) palgatoetust, aga endal on piisavalt varusid, et veel dividende samal ajal maksta.

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.05 19:33; 21.05 20:24; 21.05 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestist maksis minu portfellis aprillis kaubamaja,suvel maksab veel tallinna vesi, ja tallinna sadam.

kellele ema, kellele tütar nagu öeldakse.

nordecon, kelelt olen igal aastal dividendidena 4-kohalise summa saanud, on algse dividendiprognoosi tühistanud ja uue otsuse lubasid nad teha alles hilissügisel. esialgse dividendide otsuse muutsid ümber ka merko, tallink, paljud põhjamaa pangad.

tegelikult ongi veider, kui mõni ettevõte nõuab riigilt (töötukassa) palgatoetust, aga endal on piisavalt varusid, et veel dividende samal ajal maksta.

Ehitussektor on ebastabiilne.
Pigem osta vett ja kaubamaja.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.05 19:29; 21.05 19:32; 21.05 19:35; 21.05 21:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen umbes 5% saanud igal aastal. Eks sõltub aastast, palju mul raha aktsiates on, nii 600-700 on tulnud. Sel aastal veel ei tea.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt 5000 ringis, aga sel aastal ei maksta.

Järgmine aasta pole firmatki, mis maksaks.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.05 19:32; 21.05 22:15; 21.05 23:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehitussektor on ebastabiilne.

miks sa nii arvad? elan kesklinnas ja siin ümber muudkui uued majad kerkivad. enamikul neist on juba enne valmissaamist korterid juba müüdud (uus-veerenni 1.-2. järk) või rentnikud leitud (uued kontorihooned).
kui riigihangete registri lahti teed, siis loed, kui palju nad suuri hankeid viimasel ajal võitnud, nt nordecon sai hiljuti paarikümnemiljonilise hanke, hakkab peterburi teel suurt liiklussõlme ehitama, merkol oli hiljaaegu sarnane leping kuskil mujal.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.05 19:33; 21.05 20:24; 21.05 22:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt 5000 ringis, aga sel aastal ei maksta.

Järgmine aasta pole firmatki, mis maksaks.

Millisest firmast täpsemalt räägid, keda järgmisel aastal pole? Nõme niisama tuututada.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.05 22:39; 21.05 23:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma hetkel ca 700 eurot aastas..

Oman nii balti kui välismaa firmade aktsiaid.

Huvitav oleks kuulda palju teie?

Kui palju sa oled aktsiatesse investeerinud, et sellist summat 700 eur saada?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt 5000 ringis, aga sel aastal ei maksta.

Järgmine aasta pole firmatki, mis maksaks.

Millisest firmast täpsemalt räägid, keda järgmisel aastal pole? Nõme niisama tuututada.

Eks siis saad teada, kui lisaks dividendidest ilma jäämisele ka oma investeeringust ilma jääd. Niisama ei tuututagi. Puhas loogika ja majandusnäitajate tulem.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.05 19:32; 21.05 22:15; 21.05 23:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt 5000 ringis, aga sel aastal ei maksta.

Järgmine aasta pole firmatki, mis maksaks.

Millisest firmast täpsemalt räägid, keda järgmisel aastal pole? Nõme niisama tuututada.

Eks siis saad teada, kui lisaks dividendidest ilma jäämisele ka oma investeeringust ilma jääd. Niisama ei tuututagi. Puhas loogika ja majandusnäitajate tulem.

Ära niisama seleta. Kui puhast loogikat kasutaksid, siis kindlasti teaksid, et nii mitmedki suurfirmad on päris head kasumit teeninud. Majandusnäitajate “tulem” ei puutu üldse asjasse, ikka iga firma enda näitajad on tähtsad.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.05 22:39; 21.05 23:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks siis saad teada, kui lisaks dividendidest ilma jäämisele ka oma investeeringust ilma jääd. Niisama ei tuututagi. Puhas loogika ja majandusnäitajate tulem.

Ahah? Kõik 12 ettevõtet lähevad põhja? Hajutatud sektorid ja turud? Eks siis kaotan selle 103 000.- Väärtpaberid on alati selline toode, kuhu paigutatakse seda raha, mille kaotamine jalust maha ei löö.

Eelmises kriisis langesid mu väärtpaberid 125 000.- pealt 33 000.- , ei löönud ka see rivist välja. Lihtsalt ei saa kasutada seda raha mõned aastad, muud vahet polegi.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.05 20:13; 22.05 00:10; 23.05 16:17; 27.05 19:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma hetkel ca 700 eurot aastas..

Oman nii balti kui välismaa firmade aktsiaid.

Huvitav oleks kuulda palju teie?

Aasta pole ju läbi, kuidas sa tead, mis saab. See mis oli, see ju enam ei kehti. Vat tuleb suur jama ja kogu maailm natsionaliseerib kõik varad, sest teistmoodi ei saa edasi enam. Eriolukorras võidakse kõike teha.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

dividende saab sellel aastal ilmselt vähem, aga võlakirjaintressid on kenasti laekunud. iga kuu on laekunud 1000-1500 eurot.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aasta pole ju läbi, kuidas sa tead, mis saab. See mis oli, see ju enam ei kehti.

2020 ei puutu otseselt asjasse, sel aastal välja makstavad dividendid on ju eelmise aasta tulemuste pealt. on ettevõtteid, kes on teatanud, kui palju maksavad, ja on ettevõtteid, kes on teatanud, et ei maksa üldse. nii et ses suhtes on ikka suures plaanis teada juba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks siis saad teada, kui lisaks dividendidest ilma jäämisele ka oma investeeringust ilma jääd. Niisama ei tuututagi. Puhas loogika ja majandusnäitajate tulem.

Ahah? Kõik 12 ettevõtet lähevad põhja? Hajutatud sektorid ja turud? Eks siis kaotan selle 103 000.- Väärtpaberid on alati selline toode, kuhu paigutatakse seda raha, mille kaotamine jalust maha ei löö.

Eelmises kriisis langesid mu väärtpaberid 125 000.- pealt 33 000.- , ei löönud ka see rivist välja. Lihtsalt ei saa kasutada seda raha mõned aastad, muud vahet polegi.

Pane ikka rohkem nulle juurde.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas alustasite aktsiatesse investeerimist ise omast tarkusest või saite kuskil mingit nõustamist ka? Ja mis summast oleks mõistlik alustada aktsiatega?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahah? Kõik 12 ettevõtet lähevad põhja? Hajutatud sektorid ja turud? Eks siis kaotan selle 103 000.- Väärtpaberid on alati selline toode, kuhu paigutatakse seda raha, mille kaotamine jalust maha ei löö.

Eelmises kriisis langesid mu väärtpaberid 125 000.- pealt 33 000.- , ei löönud ka see rivist välja. Lihtsalt ei saa kasutada seda raha mõned aastad, muud vahet polegi.

oot, et kunagisest 125 000-st on nüüd alles 103 000 ja seegi hakkab kolinal kukkuma?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2,92€. Ei jõua ära kulutadagi.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahah? Kõik 12 ettevõtet lähevad põhja? Hajutatud sektorid ja turud? Eks siis kaotan selle 103 000.- Väärtpaberid on alati selline toode, kuhu paigutatakse seda raha, mille kaotamine jalust maha ei löö.

Eelmises kriisis langesid mu väärtpaberid 125 000.- pealt 33 000.- , ei löönud ka see rivist välja. Lihtsalt ei saa kasutada seda raha mõned aastad, muud vahet polegi.

oot, et kunagisest 125 000-st on nüüd alles 103 000 ja seegi hakkab kolinal kukkuma?

Ei, kriisijärgse 7 aastaga sai dividendidena ca 30 tuhat võetud ning müüdud ka 50 tuhande jagu. Nüüdse kukkumise alguses oli 103 000.-

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.05 20:13; 22.05 00:10; 23.05 16:17; 27.05 19:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teliast laekus pea 800.- See oli päris tore üllatus, ju läheb hästi neil.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.05 20:13; 22.05 00:10; 23.05 16:17; 27.05 19:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

$500 aastas aga ma ei ole eriline dividendi maksjate ostja. Rohkem ikka kasvavaid firmasid nagu Apple, Amazon, Alibaba, Tesla, Microsoft, Facebook, isegi Nokia aktsiad ostsin maletamas vanu aegu. No Tesla on ikka k6ige rohke ylesse lainud, jargmine Apple ja siis Nokia. Lasen neil 2-5 aastat kasvada ja siis ehk panen Etf’i nimega VOO. Ostsin ka paar vaktsiini kallal t66tavat firmat ja kuramus, yks l@ks 250% ylesse yhe kuuga. Ei raatsi ara myya, tahan n@ha, mis nende vaktsiini tulemused on juulis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Palju aktsiatest dividende saate?