Esileht Pereelu ja suhted Palju maksate lapsehoidjale? Kas valida noorem või eakam lapsehoidja?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )

Teema: Palju maksate lapsehoidjale? Kas valida noorem või eakam lapsehoidja?

Postitas:

Peres kaks last. Palju maksate lapehoidjale- kas kuus mingi summa või tunni hind?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 20:52; 18.03 08:27;
To report this post you need to login first.

Oleneb, milleks sul hoidjat vaja, kui a la paar korda nädalas käia ja mõni tund olla, siis valiks noore inimese, nt tudengi.
Samas kui otsida pidevat hoidjat töölkäimise ajaks või n-ö valvehoidjat, kes lapse haiguse ajal oleks kohe nõus tulema, siis otsiks noorema pensionäri. Hind oleneb ju üksikasjadest- iga päev 8-17 või paari tunni kaupa, kas laps hoidja juurde või hoidja teile, kuidas söömine, kas hoidjal on veel lisakohustusi- koristamine, söögitegemine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja sellest ka oleneb, kas hoidja maksab makse ehk kas lapsevanem saab linnalt hoiutoetust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.03 00:21; 19.03 13:53; 26.03 17:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanuse järgi küll hoidjat ei valiks, ikka inimese enda järgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lootsingi kuulda erinevaid olukordi ja vastavalt võrrelda ka tunni hinna suhet.
Minu laste puhul-hoida tuleb minu kodus, ei saa toetusi, ainult laste eest hoolitsemine (et nendega minu ära oldud aja jooksul midagi ei juhtuks, kõhud täis jnt ). Söögitegemine ei ole esialgul kavas, kuid võib juhtuda, et paar/kolm korda peab seda tegema (minu olukord natuke äärmuslik-st.pean ise haiglas olema vb rohkem kui 2päeva). Koristama ei pea, kuid elementaarset puhtust peab hoidma nt. kui laps kallab piima maha, siis see tuleb ikka ära koristada…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.03 20:52; 18.03 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ka 2 last – vanuses 2 ja 4 aastat.
Hoidja käib meil, söögi teeme ise valmis, hoidja siis soojendab ainult nii endale kui lastele.
Maksame 600 eurot kuus.
Hoidja on 35a.
Jah, saaks ka odavamalt, aga tema on ainus, kellega tekkis see ÕIGE tunne.
Lapsed on rahul ja meie ka.
Koristama ta ei pea, aga on näha, et natuke ikka koristab ka.
Minuteid ta ka ei loe, selline lahe tegelane 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.03 12:15; 18.03 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanuse järgi ei tee kindlasti valikut, valiks selle, kes tundub sobivam.
Hinna suhtes; kui hoiab päevas mõned tunnid siis tunnihind; kui hoiab pidevalt siis mingi kindle kuutöötasu. Ja muidugi ka kokku leppida, et kas hoidja tohib teie juures kodus süüa; et hiljem ei tekiks arusaamatust.
Isikulikut leian ( olen hoidnud lapsi), et selline laste tagant koristamine on täiesti elementaarne; ei kujutaks kuidagi ette, et kui lapsel midagi maha läheb siis ei koristaks seda ära või jötaks mustad nõud kraanikaussi vedelema. Samuti on iseenesest mõistetav, et kui laps riided ära määrbi kogemata, siis hoidja vahetab need ära jms.
Kui ma õigesti aru saan, siis soovid hoidjat ainult ajaks, mil viibid ise haiglas; siis lepigi kokku päevatasu ja maksadki niimitme päeva eest, kui kujuneb haiglasoleku aeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Meil ka 2 last – vanuses 2 ja 4 aastat.
Hoidja käib meil, söögi teeme ise valmis, hoidja siis soojendab ainult nii endale kui lastele.
Maksame 600 eurot kuus.
Hoidja on 35a.
Jah, saaks ka odavamalt, aga tema on ainus, kellega tekkis see ÕIGE tunne.
Lapsed on rahul ja meie ka.
Koristama ta ei pea, aga on näha, et natuke ikka koristab ka.
Minuteid ta ka ei loe, selline lahe tegelane :)[/tsitaat]

see on ikka ulme summa. selle summa eest ostaks lastele juba vanaema päriseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Alfonss kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

see on ikka ulme summa. selle summa eest ostaks lastele juba vanaema päriseks.

[/tsitaat]

Vanaemad on täitsa olemas, üks isegi samas linnas, aga ei taha teise inimese elu kinni panna.
Las talle jääda ikka puhas rõõm lapselastega olemisest, mitte väsitav kohustus.
Kahe väikse lapsega väsivad vanaemad ikka korralikult ära.
Meie sissetulekute juures ei ole see tasu väga suur.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.03 12:15; 18.03 16:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil langesid vaanemad hoidjad ise ära kui ütlesime, et meie tingimus on, et telekat käima ei panda ja puldi paneme ära. Vanemad tädid loobusid kõik seepeale ise.

Täiesti õudne tegelikult. Mul jäi arusaamatuks, et kas nad muidu oleksidki päev otsa seebikaid vaadanud ja lapsed mängiksid omaette? Mille eest ma siis maksan talle?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.03 08:16; 19.03 13:36; 19.03 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Alfonss kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

see on ikka ulme summa. selle summa eest ostaks lastele juba vanaema päriseks.

[/tsitaat]

No eks TEMA jaoks on see ulme summa, eks ole. Sissetulekud väiksed siis ei mahu pähe kuidas keegi sellise summa maksab, eriti kui vanaema käest võtta kes ilma rahata lapsi hoiaks.
Pärast loed siit kuidas ollakse vihased et ämm või ema ei taha nende lapsi hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina lapsehoidjana näitan lapsele vahest ikka multikaid aga mitte nüüd et kogu aeg teler mängiks. Hommikul vahest natuke ja siis kui õhtul õuest tuleme on mõned multikad mis ta lemmikud. Kas see puldi ära peitmine ja muud veidrused just on lahenduseks? Alati leiab võimaluse ja kui laps magab on pm lõuna ka hoidjal, seega voli vaadata telerit, süüa või netis surfata seni. Kuid eks hoidjaid on ka erinevaid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.03 10:54; 20.03 12:18; 23.03 12:43; 28.03 11:32; 28.03 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

täistööpäev ja 2 last-600 EI OLE ULME.

olen ise lapsehoidja.
olen kodune oma lapsega 1,5a ja hoius käib 2,5 aastane laps. vahest harva käib veel 1-2 last mängimas (nii nagu vanematel vaja on)tunnihinne on 2 eur, täispäev 15 eur.

päevakava on paigas, söök minu poolt 3 korda päevas,oma hoovis mängimise võimalus.

ah jaa-34 aastane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas see puldi ära peitmine ja muud veidrused just on lahenduseks? Alati leiab võimaluse ja kui laps magab on pm lõuna ka hoidjal, seega voli vaadata telerit, süüa või netis surfata seni.[/tsitaat]

Lapsed on nii suured, et ei maga päeval – vajavadki just aktiivset tegutsemist. Eeldasime, et hoidja mängib ja tegeleb nendega ning käib õues. Teleka ja interneti jaoks oleks tulnud aega näpistada laste arvelt. Söövad nagunii üheskoos, ka selle jaoks pole hoidjale eraldi aega vaja.

Multikaid vaatavad minu lapsed minimaalselt ja olen valiv selle suhtes, milliseid nad näevad. Ei poolda vägivalda, millest paljud multikad lausa kubisevad.

Hoidjale pakutav palk oli piisavalt hea, et selle eest hoidja tõesti just lastega võiks tegeleda. Hea hoidja me ka leidsime.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.03 08:16; 19.03 13:36; 19.03 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

viimasele – kui laps vajab hoidjat, siis ilmselt on ta veel lasteaiaealine. ma ei taha halvustada, aga telekast tahad lapsi eemal hoida, seevastu eelkooliealisele vältimatult vajaliku une põlgad ebavajalikuks. uni on lapsele toidu kõrval üks vajalikumaid asju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.03 00:21; 19.03 13:53; 26.03 17:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on olnud kokku ca 2 aastat lapsehoidja. Praegu olen kolmanda lapsega kodune, kuid sügisel kui tööle lähen võtan taas aastaks hoidja. Varasemast perioodist on sellised kogemused. Hoida tuli tööpäevadel 9-17 ühte ca 1,5-2 aastast last. Samuti nohuperioodidel või lasteaiast vabadel päevadel teist 4 aastast. Hoidja käis meie kodus ning pidi tegelema ainult lapsehoidmisega. See oli 2 aastat tagasi, ning maksin 25 eek tunnis kui oli üks laps ja 30 eek tunnis kui 2 last. Hoidjad olid nooremad. Eelistaksin ka muidu nooremat inimest, kuid samas otsivad nooremad siiski n.ö. \”päris tööd\” ning seepärast on veidi suurem oht, et hoidja leiab endale ootamatult midagi muud. Meil läks küll hästi ja hoidja leidis endale toreda erialase töö täpselt pärast seda kui meie enam lapsehoidjat ei vajanud, aga olin teadlik, et ta oma cv-sid saadab ja vahel ka vestlustel käib ning see lisas natuke pinget. Vanem (pensionär) oleks selles osas ehk parem, et pension niikuinii jookseb ning lapsehoidmistasu on talle lisaraha. Samas vanemad inimesed on tihti \”suuremad isiksused\” ja mingeid põhimõtteid võib olla keeruline murda. Nüüd kui hakkan uut lapsehoidjat otsima, siis ilmselt siiski algatuseks üritan leida vanemat inimest ning ilmselt tasu on umbes sarnane või veidi kõrgem kui 2 aastat tagasi maksin. Ilmselt kujuneb hoidja kuutasuks ca 400 euri. Kas see on suur või väike summa, seda ei oska ma öelda, kuid igaljuhul oli 2 aastat tagasi sellise summa juures väga palju tahtjaid ning küsiti ikka palju-palju väiksemaid summasid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga paljud vanainimesed arvavad, et lapsehoidja töö on liikumatult paigal istumine ja kui laps igavusest tahab koos hoidjaga mängida, hirmutatakse laps sõimuga eemale.
On ka palju meeldivaid erandeid.
Suurem osa noori mäletab enda lapsepõlve ja mängivad koos lapsega suure mõnuga ja lapsed on väga õnnelikud. Raskematel juhtudel oled lapsehoidja näol ühe vallatusi ja pahandusi tegeva lapse omale juurde saanud:)
On ka erandeid.

Alati jälgi salakaameraga seda, mis kodus toimub!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]täistööpäev ja 2 last-600 EI OLE ULME.

olen ise lapsehoidja.
olen kodune oma lapsega 1,5a ja hoius käib 2,5 aastane laps. vahest harva käib veel 1-2 last mängimas (nii nagu vanematel vaja on)tunnihinne on 2 eur, täispäev 15 eur.

päevakava on paigas, söök minu poolt 3 korda päevas,oma hoovis mängimise võimalus.

ah jaa-34 aastane.

[/tsitaat]

minu meelest on ikka ka kohe väga ulme.
töötan põhikohaga gümnaasiumiõpetajana, kätte saan palgapäeval ligi 30ste klasside kantseldamise eest alla 500¤kuus.

oma lastele poleks sellises suurusjärgus lapsehoidjat saanud iial lubada, õnneks oli aga lasteaiakoht, vajadusel (kui haiguse tõttu lasteaeda minna ei saanud) kantseldasid lapsi vanaisad või tudengist onu.
Parem vaadata vanaisaga 6h vormel-1 Eurospordist või koristada pärast kõrbenud sööki pliidil, kui et oleksin pidanud maksma KOGU oma palga lapsehoidjale+mehe nädalapalk otsa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

minu meelest on ikka ka kohe väga ulme.
töötan põhikohaga gümnaasiumiõpetajana, kätte saan palgapäeval ligi 30ste klasside kantseldamise eest alla 500¤kuus.

oma lastele poleks sellises suurusjärgus lapsehoidjat saanud iial lubada, õnneks oli aga lasteaiakoht, vajadusel (kui haiguse tõttu lasteaeda minna ei saanud) kantseldasid lapsi vanaisad või tudengist onu.
Parem vaadata vanaisaga 6h vormel-1 Eurospordist või koristada pärast kõrbenud sööki pliidil, kui et oleksin pidanud maksma KOGU oma palga lapsehoidjale+mehe nädalapalk otsa.[/tsitaat]
Aga kõik inimesed ei saagi endale täiskohaga lapsehoidjat lubada. Ega koduabilist või koristajat. Nii on.

Mina näiteks jäin pärast LHP lõppu kahe väikese lapsega koduseks just seetõttu, et tööleminekul ei olnud majanduslikku pointi – oleksin maksnud kogu teenitava palga lapsehoidjale. Arvestasin samuti kahe lapse kohta umbes 600 EUR-ise palgaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]viimasele – kui laps vajab hoidjat, siis ilmselt on ta veel lasteaiaealine. ma ei taha halvustada, aga telekast tahad lapsi eemal hoida, seevastu eelkooliealisele vältimatult vajaliku une põlgad ebavajalikuks. uni on lapsele toidu kõrval üks vajalikumaid asju.
[/tsitaat]

Lapsed on 8 ja 6, lõunaunest pole kumbki väga pikalt lugu pidanud.

Ja telekast ei oska nad puudust tunda, sest meie peres pole kombeks õhtuid teleka ees mööda saata. Telekat vaatame nii harva, et lastel pole aimugi, mis ajal mingid multikad jooksevad. Eraldi pole neid eemal hoidnud, neil pole telekat austavat eeskuju lihtsalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 19.03 08:16; 19.03 13:36; 19.03 20:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Väga paljud vanainimesed arvavad, et lapsehoidja töö on liikumatult paigal istumine ja kui laps igavusest tahab koos hoidjaga mängida, hirmutatakse laps sõimuga eemale.
On ka palju meeldivaid erandeid.
Suurem osa noori mäletab enda lapsepõlve ja mängivad koos lapsega suure mõnuga ja lapsed on väga õnnelikud. Raskematel juhtudel oled lapsehoidja näol ühe vallatusi ja pahandusi tegeva lapse omale juurde saanud:)
On ka erandeid.

Alati jälgi salakaameraga seda, mis kodus toimub!

[/tsitaat]

Ma tean seda , et leiaksin selle nn salakaamera üsna ruttu ja sel juhul oleks ka töösuhtel lõpp. Paraku nii on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.03 10:54; 20.03 12:18; 23.03 12:43; 28.03 11:32; 28.03 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapse käitumisest on väga hästi aru saada, kas lapsehoidja on temaga tegelenud või mitte. Laps on õhtuti tusane ja nõuab tähelepanu, siis ilmselgelt on millegi tõttu päevaplaanist/rutiinist kõrvale kaldutud. Kunagi oli ka hoidja, kelle juurde laps jääda ei soovinud, usaldasime sisetunnet ja otsisime uue. Selgus, et päevase hinna sees (16 eur) ei kuulunud lapsega tegelemine/suhtlemine. Absurd…paberitega hoidja nagu ta end nimetas..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Alati jälgi salakaameraga seda, mis kodus toimub!

[/tsitaat]

See on ebaseaduslik jälitustegevus. Halvemal juhul võid ise süüdistuse kaela saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kahte last haoiab noor pensionärist hoidja. Tal pole lapsehoidja kutset ja tal ei ole vaja kantseldada tervet lasteaia jagu lapsi, seega ei maksa ma talle ka lasteaiaõpetaja palka. Maksan 250- eur kuus. Ma ei esita talle ka mingeid nõudmisi, tahan, et ta valvaks, et minu lapsed jääksid ellu. Kuna aga tema on tore inimene, siis ta tegeleb lastega nii, nagu emad tegelevad kodus, vaatab vahel telekast seebikat (multikaid eesti kanalitelt päeval niikuinii ei tule), kaasab lapsed lumerookimisse, pajutibude korjamisse, naabrinaistel külas käimisesse, poe mängimisse, koogi küpsetamisse, otsivad keldrist igasugu vana vahvat kraami, käivad kala ostmas, küla vahel jalutamas, lumememme ehitamas, rohivad, kaevavad, joonistavad. Kooli mängin lastega õhtuti mina ja see on minu ja laste omavaheline vajalik aeg. Trenni teeb lastega õhtuti issi. Nädalavahetusel olen mina lastega õues-külas-küpsetamas-meisterdamas. Ei kurda. 600 eur on ikka keskmise eesti palga juures tõesti suur summa.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 22.03 16:12; 28.03 11:11; 28.03 11:25; 28.03 12:03; 28.03 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põnev on see, et nagu lapsehoidja on mingi alamklass kellele ei peaks maksma? Lapsehoidja vajab samamoodi süüa, riideid, samuti tuleb arveid maksta jne. Kui ikka 8 tundi hoiad päevas, tegeled lapsega, siis on see täispikk töö. Alla 2-2.50 ei tuleks ise hoidjaks, kuna mul on samamoodi vaja millestki elatuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.03 10:54; 20.03 12:18; 23.03 12:43; 28.03 11:32; 28.03 12:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult oleks väga tore, kui palk oleks 600 EUR kuus , minu jaoks oleks see väga suur summa. Kj. olen õppinud lapsehoidjaks, kuigi kutsetunnistust, mis lubaks mul lapsehoidjana ametlikult töötada pole.Lisaks on mul veel kutsekõrgharidus , kogemus enda kolme lapsega, töökogemus kasvatajana ja lastehoiu õpetajana.
Järgmisest nädalast lähen ilmselt tööle lastehoidu, kus mu palgaks on 1.70 EUR-i tunnis, masendav. Oleksin
nõus 2.50 EUR-i eest tunnis töötama, selle lastehoiu palgaga on nii, et kui ma teen kaks tundi tööd, siis selle kahe tunni eest saadava rahaga katan ära kahe lasteaias käiva lapse söögiraha maksumuse päevas .
Lastehoius võib kohal olla 12 last, peredes 2-3 last… Ma rumal pidanuks kohalikku ajalehte kuulutuse panema, et pakun end lapsehoidjaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 14:13; 27.03 14:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas 2.50 saavad ametlikud lapsehoidjad või mitteametlikud? kui amtetlik, siis maksavad FIE-d ju poole maksudeks ära ja saavad vähem kui sina oma 1.70-ga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.03 00:21; 19.03 13:53; 26.03 17:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minu kahte last haoiab noor pensionärist hoidja. Tal pole lapsehoidja kutset ja tal ei ole vaja kantseldada tervet lasteaia jagu lapsi, seega ei maksa ma talle ka lasteaiaõpetaja palka. Maksan 250- eur kuus. Ma ei esita talle ka mingeid nõudmisi, tahan, et ta valvaks, et minu lapsed jääksid ellu. Kuna aga tema on tore inimene, siis ta tegeleb lastega nii, nagu emad tegelevad kodus, vaatab vahel telekast seebikat (multikaid eesti kanalitelt päeval niikuinii ei tule), kaasab lapsed lumerookimisse, pajutibude korjamisse, naabrinaistel külas käimisesse, poe mängimisse, koogi küpsetamisse, otsivad keldrist igasugu vana vahvat kraami, käivad kala ostmas, küla vahel jalutamas, lumememme ehitamas, rohivad, kaevavad, joonistavad. Kooli mängin lastega õhtuti mina ja see on minu ja laste omavaheline vajalik aeg. Trenni teeb lastega õhtuti issi. Nädalavahetusel olen mina lastega õues-külas-küpsetamas-meisterdamas. Ei kurda. 600 eur on ikka keskmise eesti palga juures tõesti suur summa.[/tsitaat]

No sinul isiklikult on muidugi vedanud.

Aga üldiselt on see siin Eesti \”naistetööde\” tegijate traagika – kuna kõik kohad on täis pensionäre, kes on valmis tegema tööd poole hinnaga, sest pinss nagunii jookseb, siis on noored inimesed, kes oma teenitud raha eest peavad ka ära elama, töötud, sest \”600 eurot kuus on ulme.\” Ei puuduta see häda ainult laspehoidmist, vaid kõiki naistetöid.

Vabandust, läks natuke teemast välja muidugi. Aga teemaalagatajale – kuna tundub, et Sul on vaja lapsehoidjat väga piiratud ajaks (mingi nädal paar?) kindlateks kuupäevadeks, siis otsid Sa vist ka pigem lihtsalt \”lapse ellujäämise kontrollijat,\” mitte mingit lapsearendajat 🙂

Minu sinu asemel vaataks ka oma lähikonnas pensionäride ja koduste emade hulgas ringi. Pensionär on hea variant ka nö \”hädaolukorralapsehoidja\” tööks, sest nad on tavaliselt saadaval. Hind sõltub ilmselt kohalikust keskmisest sissetulekust, mina tallinlasena ei peaks kohaseks alla eur15/päev (mustalt) pakkuda, aga mõnes maakohas võiks taks väiksem olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kas 2.50 saavad ametlikud lapsehoidjad või mitteametlikud? kui amtetlik, siis maksavad FIE-d ju poole maksudeks ära ja saavad vähem kui sina oma 1.70-ga.
[/tsitaat]

See FIE, kes end nii odavalt müüb on rumal- arvestades , milline maksukoormus tal on. Usun, et ükski lapsehoidja, kes ka tulumaksu maksab ei töötaks sellise summa eest. Väljaarvatud juhul, kui ta hoiab mitmeid lapsi enda kodus . Kui lapsehoidja käib peres ja ta sissetulek sõltubki ainuüksi sellest, siis küll nii väikese palgaga ära ei ela. Niiet ma ei usu, et keegi töötaks lapsehoidjana, saades tunnis vaid 1.70. Seda teevad ilmselt ainult pensionärid, minu ämm leppis nt. 8 EUR-iga, kj. söök oli ka veel tema poolt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.03 14:13; 27.03 14:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Alati jälgi salakaameraga seda, mis kodus toimub!

[/tsitaat]

Pensionär ehk kannatab välja, kui selle avastab, aga nooremad inimesed ei lase endale niimoodi pähe istuda ja lähed kohtusse lihtsalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 37 )


Esileht Pereelu ja suhted Palju maksate lapsehoidjale? Kas valida noorem või eakam lapsehoidja?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.