Esileht Tööelu, raha ja seadused. Palju teenite kuus ja kuidas end ära majandate?

Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )

Teema: Palju teenite kuus ja kuidas end ära majandate?

Postitas:

Mina 0e(kodune). Mees 3000e.
1 laps. Oma korter, 2 autot, laene ja liisinguid pole. Maksta: kommunaalid, auto hooldused-kindlustused, elementaarsed vajadused(riided, ravimid, söök jne), telefoni arved, lasteaia maks, elion(internet+digi)… rohkem vist ei ole jooksvaid kulusid. elame väga hästi:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.04 20:44; 28.04 22:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]rätikupliks kirjutas:[/small]
[tsitaat]olen kodune, emapalk 433 euri, mehel erinev 600-700 eurot palk, lapsi kolm , neist kaks mähmetes veel (ostame hulgi kui on soodus kuskil, vast kuu lõikes 60-70 eurot läheb) söögi peale kulub kuus kuskil 300-400 erot (selle sees ka 8 kuuse beebi piimapulber), maksud umbes 300 euri (kommunaalid, telefonid, nett jne) ja muid kulusid pole erilisi, lastele riided enamasti taaskasutusest, suur kokkuhoid, suuremale poisile enamasti ei osta enam kasutatuid riideid (11 aastane). vahel teisi kulutusi ka ikka, ravimid, sünnipäevad jne, kuid ülejääk kontol seismas, sest iial ei tea mis elu toob, et juhul kui juhtub et mees töö kaotab, oleks vähemalt aasta muretu. Endal lõppeb ka emapalk 10 kuu pärast ja tööle enne ei otsi, kui lapsed saavad lasteaeda. Ma arvan et me saame hästi hakkama :)[/tsitaat]
Palju muidu kõik 8 kuuske piimapulbrit ära joovad? Need ongi ilmselt kõige suurem kulu allikas eks?
Kusjuures iga päev siit õpib midagi, kuused joovad piimapulbrit:O

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina 0e(kodune). Mees 3000e.
1 laps. Oma korter, 2 autot, laene ja liisinguid pole. Maksta: kommunaalid, auto hooldused-kindlustused, elementaarsed vajadused(riided, ravimid, söök jne), telefoni arved, lasteaia maks, elion(internet+digi)… rohkem vist ei ole jooksvaid kulusid. elame väga hästi:)[/tsitaat]
Lisan kohutusi, iga kuu 500e enda hoiusele(mustadeks päevadeks) + 100e lapse hoiusele

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.04 20:44; 28.04 22:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

350 eur mina, mees 300 eur, lasteraha 75eur. Korteri üür 2 tuba 350 talvekuudel,suvel 250 koos kommunaalidega. Kaks last. Vaba raha ei jää miskit, alati puudu.. Lisaks elukaaslane peab maksma elatist esimeses abielus sündinud lapsele 300eur ja ikka on vähe? .Kus kõik töötavad, et nii suured palgad…
Kulutaks ka rohkem laste peale kui oleks võimalust..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.04 03:04; 30.04 16:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]atsetoon kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]rätikupliks kirjutas:[/small]

Palju muidu kõik 8 kuuske piimapulbrit ära joovad? Need ongi ilmselt kõige suurem kulu allikas eks?
Kusjuures iga päev siit õpib midagi, kuused joovad piimapulbrit:O [/tsitaat]

Kulul on allikas?
Võib-olla tõesti. Iga kulu saab ju kusagilt alguse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.04 17:35; 30.04 12:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]350 eur mina, mees 300 eur, lasteraha 75eur. Korteri üür 2 tuba 350 talvekuudel,suvel 250 koos kommunaalidega. Kaks last. Vaba raha ei jää miskit, alati puudu.. Lisaks elukaaslane peab maksma elatist esimeses abielus sündinud lapsele 300eur ja ikka on vähe? .Kus kõik töötavad, et nii suured palgad…
Kulutaks ka rohkem laste peale kui oleks võimalust.. [/tsitaat]Mees maksab terve oma palga elatiseks või? Miks ta 140 euri ei maksa?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sest kohus mõistis välja nii.. enne oli palk suurem 600 euri

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.04 03:04; 30.04 16:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sel juhul on mehel aeg esitada kohtusse taotlus elatise suuruse vähendamiseks, sest tema praegused lapsed vajavad ka ülalpidamist ning tema sissetulek on vähenenud.

Kui mehe sissetulek on 300 ja tal on kokku 3 last, siis elatist üle 145/laps kindlasti välja ei mõisteta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehel kaks töökohta. Kokku 5000¤. Reaalselt teeb tööd, ei ole firmajuht ega kuulu juhatusse. Minul sai just otsa emapalgast kõrvale pandud raha. Nii et hetkel üks palgasaaja peres. Tööle lähen sügisest.

Lapsi 4. Kaks on meiega ühe suured, nii et söök-jook- jalatsid-riided täiskasvanute arvestuses.
Kõige pisem 2,6a.

Majalaen. Kaks autot, millest ühel veel liising.

Ütleme nii, et kõrvale paneme, aga mitte nii palju kui tahaks. Oleme alustanud oma perega väga väikeste palkadega ja tõesti nii ta on, et mida rohkem on, seda rohkem läheb. Eks me toetame vanemaid ka, aga siiski peaks ennast kokku võtma hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Au pair, teenin umbes 800 ¤ kuus, vanus on seal 20ndate alguses ja peret-lapsi endal loomulikult pole.

Laene pole, liisinguid pole, mingeid rahalisi kohustusi ka mitte.
Söök, elamine ja transport on tasuta.

Elan head elu, laristan mõnuga, ostan igal nädalal uusi riideid, käin restoranides söömas, trennides ja kursustel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

töötan turismis, palk 3700 eur. mees töötab kinnisvara arenduses, palk 4400 eur.
autod ja majutus+kommunaalid töökohtade poolt.
mees maksab koristaja ja pesumaja arved, meie reisid, mida mina soodsalt välja sebin omatöötaja hinnaga -a la 90% soodukad ja iganädalased väljaskäimised, mina maksan toidu kodus.
Oma riided maksame ise eraldi.
ülejäägi paneme kõrvale ja investeerime tavaliselt kinnisvara objektidesse Euroopas voi börsi aktsiatesse.
Lapsi veel ei ole, aga planeerime.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]töötan turismis, palk 3700 eur. mees töötab kinnisvara arenduses, palk 4400 eur.
autod ja majutus+kommunaalid töökohtade poolt.
mees maksab koristaja ja pesumaja arved, meie reisid, mida mina soodsalt välja sebin omatöötaja hinnaga -a la 90% soodukad ja iganädalased väljaskäimised, mina maksan toidu kodus.
Oma riided maksame ise eraldi.
ülejäägi paneme kõrvale ja investeerime tavaliselt kinnisvara objektidesse Euroopas voi börsi aktsiatesse.
Lapsi veel ei ole, aga planeerime.[/tsitaat]

K6ik Dubaisse tööle! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mehe palk läheb ainult talle kuuluva korteri laenule,pidevas tempos tõusvatele kommunaalidele, tema autole, trennidele ning lõõgastumisele.[/tsitaat]

Loodetavasti on korter ostetud abielu ajal ja on ühisvaraks. Vastasel juhul on lahku minnes mehel korter ja auto, sul aga mitte midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Palju teenite kuus ja kuidas end ära majandate?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.