Esileht Tasuta teated Palun abi – küsimustik

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Palun abi – küsimustik

Postitas:

Tere!

Palun abi väikese küsimustiku täitmisega seoses grupitööga, küsimustiku leiate siit –https://docs.google.com/forms/d/1YoiKXRZb8D2FpzzrEA4G5-yvqS1wd-wGaz1PTRO7n0A/edit?ts=5d1efdde

Vastamine võtab max 3 minutit.

Tänud ette kõigile, kes võtsid vaevaks aidata! 🙂

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 19:39; 03.03 15:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asusin täitma, aga jätsin pooleli.
1) Millise variandi alla kvalifitseerub üksikvanemaga pere?
2) Kui ostan pudingut harvem kui 1 kord kuus, siis…. puudub mul valikute hulgas vastata kui tihti ma seda söön. Sest ma peaksin ju siis sööma harvem kui 1 kord kuus. Aga sellist varianti ei ole. On vaid valida, kas 1-3 korda, või mitte üldse.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei osta kunagi pudingut varianti ka pole

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vastasin ära, meie pere kvalifitseerus sobivaks tarbijaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ostan pudingut harvem kui 1 kord kuus, siis…. puudub mul valikute hulgas vastata kui tihti ma seda söön. Sest ma peaksin ju siis sööma harvem kui 1 kord kuus. Aga sellist varianti ei ole. On vaid valida, kas 1-3 korda, või mitte üldse.

Sama siin. Ostan kord poole aasta jooksul, aga pidin vastama, et 1-3 korda kuus 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ostan pudingut harvem kui 1 kord kuus, siis…. puudub mul valikute hulgas vastata kui tihti ma seda söön. Sest ma peaksin ju siis sööma harvem kui 1 kord kuus. Aga sellist varianti ei ole. On vaid valida, kas 1-3 korda, või mitte üldse.

mul tekkis ka täopselt sama probleem 🙂
jätsin sellepärast küsimustiku täitmise pooleli.

lisaks tahaks märkida, et müüakse ka pudingupulbreid, millest ise saab piimaga pudingut keeta või mida külma piima lisamisel mikserdades valmistada saaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Palun abi väikese küsimustiku täitmisega seoses grupitööga, küsimustiku leiate siit –https://docs.google.com/forms/d/1YoiKXRZb8D2FpzzrEA4G5-yvqS1wd-wGaz1PTRO7n0A/edit?ts=5d1efdde

Vastamine võtab max 3 minutit.

Tänud ette kõigile, kes võtsid vaevaks aidata! ????

Kes küsib, mis grupitöö, mis teemal? Kommentaaridest sain aru, et mingi pudingi teema, täidan (isegi puuduliku küsimustiku), kui teemaalgataja viitsib veidi lahti kirjutada, milleks ja kelle poolt see küsimustik koostatud on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Tasuta teated Palun abi – küsimustik

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.