Esileht Tasuta teated Palun abi – küsimustik

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Palun abi – küsimustik

Postitas:
Kägu

Tere!

Palun abi väikese küsimustiku täitmisega seoses grupitööga, küsimustiku leiate siit –https://docs.google.com/forms/d/1YoiKXRZb8D2FpzzrEA4G5-yvqS1wd-wGaz1PTRO7n0A/edit?ts=5d1efdde

Vastamine võtab max 3 minutit.

Tänud ette kõigile, kes võtsid vaevaks aidata! 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Asusin täitma, aga jätsin pooleli.
1) Millise variandi alla kvalifitseerub üksikvanemaga pere?
2) Kui ostan pudingut harvem kui 1 kord kuus, siis…. puudub mul valikute hulgas vastata kui tihti ma seda söön. Sest ma peaksin ju siis sööma harvem kui 1 kord kuus. Aga sellist varianti ei ole. On vaid valida, kas 1-3 korda, või mitte üldse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei osta kunagi pudingut varianti ka pole

Please wait...
Postitas:
Kägu

vastasin ära, meie pere kvalifitseerus sobivaks tarbijaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui ostan pudingut harvem kui 1 kord kuus, siis…. puudub mul valikute hulgas vastata kui tihti ma seda söön. Sest ma peaksin ju siis sööma harvem kui 1 kord kuus. Aga sellist varianti ei ole. On vaid valida, kas 1-3 korda, või mitte üldse.

Sama siin. Ostan kord poole aasta jooksul, aga pidin vastama, et 1-3 korda kuus 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui ostan pudingut harvem kui 1 kord kuus, siis…. puudub mul valikute hulgas vastata kui tihti ma seda söön. Sest ma peaksin ju siis sööma harvem kui 1 kord kuus. Aga sellist varianti ei ole. On vaid valida, kas 1-3 korda, või mitte üldse.

mul tekkis ka täopselt sama probleem 🙂
jätsin sellepärast küsimustiku täitmise pooleli.

lisaks tahaks märkida, et müüakse ka pudingupulbreid, millest ise saab piimaga pudingut keeta või mida külma piima lisamisel mikserdades valmistada saaks.

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Tasuta teated Palun abi – küsimustik