Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Palun abi ov testi tõlgendusel (pilt)

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Palun abi ov testi tõlgendusel (pilt)

Postitas:

Olen algaja testija ja pole seega kunagi maksimaalselt tumedat testjoont näinud, aga nüüd kahe järjestikkuse päeva testidel (tänane on ülemine) minu jaoks rekordtumedusega triip. Muret teeb see, et kontrolljoon ise on olnud suhteliselt hele ja laiguline, jättes vägisi mulje vigasest testist. Kuivades on kontrolljoon mõlemal testil ühtlasemaks läinud, esialgu nägi koledam välja. Testjoon konkureeris kontrolljoone heledamate, kuid mitte tumedamate piirkondadega. Kas üldse mõtet uskuda sellist testi ja kas testjoone intensiivsus hakkab ilmet võtma kogenumate pilgu läbi? Proovin teise firma testiga üle, see on Wondofo.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.01 09:31; 13.01 09:38; 13.01 10:18; 13.01 10:35; 13.01 10:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.upload.ee/image/10972677/20200113_083543.jpg
https://www.upload.ee/image/10972679/20200113_093254.jpg
https://www.upload.ee/image/10972681/20200113_092641.jpg

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.01 09:31; 13.01 09:38; 13.01 10:18; 13.01 10:35; 13.01 10:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Testid on negatiivsed, aga lähevad ilmselt päeva-paari pärast positiivseks, vähemalt mul on tavaliselt nii.

Kontrolljoone heledus ei tohiks midagi tähendada. Mul on teinekord need väga tumedad ja siis jälle heledad. Loeb just triipude vaheline tumeduse erinevus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aitäh, Kägu! sain isegi aru, et negatiivsed, aga huvitaski, kas tundub lähenevat õigele ajale või mitte. mul lihtsalt pole tsükli seisust üldse mingit ettekujutust hetkel ja mõtlesin, kas tasub praegu testimist jätkata või pigem nädala pärast uuesti proovida.
Tegin Clearblue advanced testi ka kinnituseks, see oli ootuspäraselt negatiivne, aga triibud sellsed. Jällegi pole varasemat kogemust ja ei oska arvata, kas selle puhul võib testjoon ka veel heledam olla. Aga kui juba keegi arvab, et tasub, siis teen sel nädalal veel teste 🙂
https://www.upload.ee/image/10972748/20200113_100237.jpg

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.01 09:31; 13.01 09:38; 13.01 10:18; 13.01 10:35; 13.01 10:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mul oli sellise tumedusega joon, siis ikka oli ov lähenemas ja mõnikord sain sellise testi hommikul ja tegin teise huvi pärast õhtul ja sain max.tumeda triibu kätte. See LH voog kestab suhteliselt lühikest aega ja kui teed teste nt hommikupoole (muide, ov testi ei tehta nii nagu rasedustesti kohe hommikul esimesest uriinist, see on liiga kange ja võib valepositiivne olla, nii oli see tavaliste ribatestidega. Ma ei teadnudki, et Clearblue Digitalil tuleb just kasutada esimest uriini.), siis järgmisel hommikul uuesti testides võib see nn tipuaeg möödas olla ja ei näegi oma tumedat triipu, sest lh voo tipp oli vahepeal ära.
Kui sul on ikka tsükli keskpaik vms, siis näitab see lähenevat ovd, nädala pärast pole seal enam mingit triipu arvatavasti (kui testid ikka tavalise tsükliga, mitte mingi erijuhtum).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aitäh, Kägu! sain isegi aru, et negatiivsed, aga huvitaski, kas tundub lähenevat õigele ajale või mitte. mul lihtsalt pole tsükli seisust üldse mingit ettekujutust hetkel ja mõtlesin, kas tasub praegu testimist jätkata või pigem nädala pärast uuesti proovida.

Tegin Clearblue advanced testi ka kinnituseks, see oli ootuspäraselt negatiivne, aga triibud sellsed. Jällegi pole varasemat kogemust ja ei oska arvata, kas selle puhul võib testjoon ka veel heledam olla. Aga kui juba keegi arvab, et tasub, siis teen sel nädalal veel teste ????

https://www.upload.ee/image/10972748/20200113_100237.jpg

Clearblue testidel ei võrrelda triipe(see on isegi kasutusjuhendis kirjas)
Vaid kui jääb püsiv naerunägu siis on tulemas OV.
Neid ongi kõige lihtsam sellepärast kasutada. Ei mingit triibu võrdlust.

Ja testi Clearblue teatidega seni kuni püsiv naerunägu käes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mul oli sellise tumedusega joon, siis ikka oli ov lähenemas ja mõnikord sain sellise testi hommikul ja tegin teise huvi pärast õhtul ja sain max.tumeda triibu kätte. See LH voog kestab suhteliselt lühikest aega ja kui teed teste nt hommikupoole (muide, ov testi ei tehta nii nagu rasedustesti kohe hommikul esimesest uriinist, see on liiga kange ja võib valepositiivne olla), siis järgmisel hommikul uuesti testides võib see nn tipuaeg möödas olla ja ei näegi oma tumedat triipu, sest lh voo tipp oli vahepeal ära.

Kui sul on ikka tsükli keskpaik vms, siis näitab see lähenevat ovd, nädala pärast pole seal enam mingit triipu arvatavasti (kui testid ikka tavalise tsükliga, mitte mingi erijuhtum).

Näiteks Clearblue teste tehakse just hommikul esimese uriiniga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, selles see “digital” osa seisnebki, et ei pea silmaga võrdlema, vaid masin analüüsib sinu eest, tehnoloogiline põhimõte ju siiski sama ja usun, et paljud on ikkagi ise ka piilunud 🙂 negatiivses vahemikus ju ikkagi ka suurem variatsioon triibu tumedusi? või vähemalt seni on selline mulje jäänud, sellele vist otsisingi kinnitust.

aitäh, Kägu! sain isegi aru, et negatiivsed, aga huvitaski, kas tundub lähenevat õigele ajale või mitte. mul lihtsalt pole tsükli seisust üldse mingit ettekujutust hetkel ja mõtlesin, kas tasub praegu testimist jätkata või pigem nädala pärast uuesti proovida.

Tegin Clearblue advanced testi ka kinnituseks, see oli ootuspäraselt negatiivne, aga triibud sellsed. Jällegi pole varasemat kogemust ja ei oska arvata, kas selle puhul võib testjoon ka veel heledam olla. Aga kui juba keegi arvab, et tasub, siis teen sel nädalal veel teste ????

https://www.upload.ee/image/10972748/20200113_100237.jpg

Clearblue testidel ei võrrelda triipe(see on isegi kasutusjuhendis kirjas)

Vaid kui jääb püsiv naerunägu siis on tulemas OV.

Neid ongi kõige lihtsam sellepärast kasutada. Ei mingit triibu võrdlust.

Ja testi Clearblue teatidega seni kuni püsiv naerunägu käes.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.01 09:31; 13.01 09:38; 13.01 10:18; 13.01 10:35; 13.01 10:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kasutan ka CB teste. Ja kui vastuse ära analüüsinud siis testpulga “vabastan” selle klõpsuga otse prügikasti.
Pole nagu mõtet vahtida ????

Jah, selles see “digital” osa seisnebki, et ei pea silmaga võrdlema, vaid masin analüüsib sinu eest, tehnoloogiline põhimõte ju siiski sama ja usun, et paljud on ikkagi ise ka piilunud ???? negatiivses vahemikus ju ikkagi ka suurem variatsioon triibu tumedusi? või vähemalt seni on selline mulje jäänud, sellele vist otsisingi kinnitust.

aitäh, Kägu! sain isegi aru, et negatiivsed, aga huvitaski, kas tundub lähenevat õigele ajale või mitte. mul lihtsalt pole tsükli seisust üldse mingit ettekujutust hetkel ja mõtlesin, kas tasub praegu testimist jätkata või pigem nädala pärast uuesti proovida.

Tegin Clearblue advanced testi ka kinnituseks, see oli ootuspäraselt negatiivne, aga triibud sellsed. Jällegi pole varasemat kogemust ja ei oska arvata, kas selle puhul võib testjoon ka veel heledam olla. Aga kui juba keegi arvab, et tasub, siis teen sel nädalal veel teste ????

https://www.upload.ee/image/10972748/20200113_100237.jpg

Clearblue testidel ei võrrelda triipe(see on isegi kasutusjuhendis kirjas)

Vaid kui jääb püsiv naerunägu siis on tulemas OV.

Neid ongi kõige lihtsam sellepärast kasutada. Ei mingit triibu võrdlust.

Ja testi Clearblue teatidega seni kuni püsiv naerunägu käes.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Triibukas27, respect 😀
Proovin sama meelerahuni kunagi jõuda, praegu saab veel alustaja elevuse kaela ajada.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 13.01 09:31; 13.01 09:38; 13.01 10:18; 13.01 10:35; 13.01 10:57;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Palun abi ov testi tõlgendusel (pilt)