Esileht Pereelu ja suhted Palun ole Anneli

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Palun ole Anneli

Postitas:

Minu nimi on Hannes ja ma olen gay. Paar aastat tagasi kohtasin oma elukaaslast, kellega olen nüüdseks koos elanud pea 2 aastat. Mõlemal on viisakas töö ja kumbki ei ole suur pummeldaja ega litsakate elukommetega. Elame meie jaoks täiesti normaalset elu. Minu kaaslase ema on olnud selle kooselu suhtes algusest peale väga kriitiline. Alati on ta otsinud süüdlast – algselt olin mina süüdi selles, et tema poeg on homo, lõpetades sellega, et kodust kaasa võetud koogivorm on juba kindlasti minu poolt pandimajas rahaks tehtud (reaalselt ta arvas nii). Kui alguses oli see kõik väga naljakas ja veider, siis nüüd on kuidagi tulnud piir ette ja ma taha seda enam neid jaburaid mõtteid kuulda. Kaaslasega on endiselt kõik hästi, ka tema ütleb, et ema käitumine on üle mõistuse.

Viimane kord kui kaaslane käis oma vanemate kodus ja midagi meie kohta mainis, siis ema arvas, et Hannese asemel võiks poeg öelda hoopis Anneli, sest see kõlab tema kõrvale paremini.

Minu eesmärk ei ole kindlasti ema maha teha, vaid pigem ootan soovitusi, kuidas talitada, et ema saaks aru, et seksuaalsus ei ole nupule vajutamisega muudetav.

See tõesti ei ole karantiini-muinasjutt, vaid täiesti tõsielu 🙂

+30
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 13:32; 01.04 14:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah. Ega suhtumine ka “nupule vajutamidega” ei muutu.
Eks peab ka teisest poolest aru saama…

+8
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.
3.1. Oodatud on arendav ja konstruktiivne arutelu.

Perekooli Moderaator

+7
-27
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

Selliste vanematega, kes on omale lapsed teinud ainult selle eesmärgiga, et vanavanemateks saada, on midagi vääääga viltu.

+22
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Head 1. aprilli sulle ka!

+19
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elame meie jaoks täiesti normaalset elu. Minu kaaslase ema on olnud selle kooselu suhtes algusest peale väga kriitiline.

Teie jaoks normaalne, ämma jaoks mitte. Miks tahad teist inimest muuta? Tal on õigus oma arvamusele ja suhtumisele, kuni ta sinu suhtes mingit kuritegu ei ole toime pannud. Elage oma ‘normaalset’ elu edasi ja kõik, mis ämmasse puutub, on sinu kalli mehe (või naise, krt seda nüüd teab) probleem.
Edu siis.

+7
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ses mõttes et siin on palju-palju heterosuhtes naisi, kes erinevatel põhjustel ei suhtle oma ämmaga. Kangemate puhul ei suhtle ka lapselapsed vanaemaga. Midagi pole teha, kõik ei saa ega hakkagi saama omavahel läbi, vahet pole, kui palju üks või mõlemad pooled selle jaoks pingutavad. Las elukaaslane räägib veel korra oma emaga sel teemal ja kui ema oma suhtumises probleemi ei näe, siis ära suhtle temaga edaspidi.

+22
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust peaksid päris õnnelik olema, et sellisel ajal nagu praegu suuremaid muresid ei ole.

+19
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liba juba ainuüksi sellepärast, et iga gei inimene oskab kirjutada sõna “gei”. Ainult gei-kauge inimene ei tea, kuidas seda orientatsiooni kirjutatakse. Samamoodi nagu inimesed, kes teevad esimest korda elus smuutit kirjutavad juurde, et vaadake mu smoothiet.

Soovin edu 1. aprilliks 2021 aastal, äkki läheb siis paremini!

+6
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liba juba ainuüksi sellepärast, et iga gei inimene oskab kirjutada sõna “gei”. Ainult gei-kauge inimene ei tea, kuidas seda orientatsiooni kirjutatakse. Samamoodi nagu inimesed, kes teevad esimest korda elus smuutit kirjutavad juurde, et vaadake mu smoothiet.

Soovin edu 1. aprilliks 2021 aastal, äkki läheb siis paremini!

Tere! Olen alati nõndaviisi kirjutanud nagu algses postituses. Tänan teavitamast, et kirjakeel orientatsiooni ja loo tõepärasust määrab!

Kaunist esimest aprilli Teilegi!

+9
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 13:32; 01.04 14:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui alguses oli see kõik väga naljakas ja veider, siis nüüd on kuidagi tulnud piir ette ja ma taha seda enam neid jaburaid mõtteid kuulda.

No kui keeruline see homode vahel siis on, et ei saa kaaslast palutud, et palun ära kanna mulle selle homofoobse ema iga turtsatust ette?
Ei ole ju.
Või see kaaslane on sul pisut kohtlane? Samuti ju tema ei pea oma emmele oma isiklikku elu väga detailselt kirjeldama, eriti, kui emale see ei sobi.

See peakss ok olema, et ema ei aktsepteeri homoseksuaalsust ega sind, no jumal temaga.
Ei pea suhtlema.
Jõuludeks saadad kaardi ja ongi kogu aastane suhtlus tehtud. Pooled heteropaaridest elavad nii, mõni asi nüüd.

Liba tasemeks pakuks 3+.
Ei ole üldse usutav. Pluss on koogivormi eest, see on originaalne.

P.S: Ma olen küll hobikokkav mees (hetero), köögis saan P. Kuuse stiilis omavalmistatud majoneesiga jne hakkama, aga koogivormiga ma oskan teha … näiteks et sinna mootoriõli lasta vms kasulikku…

+12
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 14:45; 01.04 19:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

Kommentaar eemaldatud.
3.1. Oodatud on arendav ja konstruktiivne arutelu.

Perekooli Moderaator

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anneli mulle ei meeldiks. Triin oleks parem. Ja ämma kutsuksin edaspidi Peetriks.

+22
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.

Minu nimi on Hannes ja ma olen gay. Paar aastat tagasi kohtasin oma elukaaslast, kellega olen nüüdseks koos elanud pea 2 aastat. Mõlemal on viisakas töö ja kumbki ei ole suur pummeldaja ega litsakate elukommetega. Elame meie jaoks täiesti normaalset elu. Minu kaaslase ema on olnud selle kooselu suhtes algusest peale väga kriitiline. Alati on ta otsinud süüdlast – algselt olin mina süüdi selles, et tema poeg on homo, lõpetades sellega, et kodust kaasa võetud koogivorm on juba kindlasti minu poolt pandimajas rahaks tehtud (reaalselt ta arvas nii). Kui alguses oli see kõik väga naljakas ja veider, siis nüüd on kuidagi tulnud piir ette ja ma taha seda enam neid jaburaid mõtteid kuulda. Kaaslasega on endiselt kõik hästi, ka tema ütleb, et ema käitumine on üle mõistuse.

Viimane kord kui kaaslane käis oma vanemate kodus ja midagi meie kohta mainis, siis ema arvas, et Hannese asemel võiks poeg öelda hoopis Anneli, sest see kõlab tema kõrvale paremini.

Minu eesmärk ei ole kindlasti ema maha teha, vaid pigem ootan soovitusi, kuidas talitada, et ema saaks aru, et seksuaalsus ei ole nupule vajutamisega muudetav.

See tõesti ei ole karantiini-muinasjutt, vaid täiesti tõsielu ????

Heldeke, on ka mõnel mured!

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No las ta siis kutsub, kui tal nii kergem on leppida olukorraga ! Te elage oma elu ja kuigi ka mulle on see võõravõitu elustiil…aga see on teie elu ja kui ämm nii tahab, ju tal on kergem nii leppida lihtsalt. Aktsepteeri seda lihtsalt- sina oled sina, olenemata nimest!

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vau, ei teadnudki, et perekoolis nii palju homofoobe

+6
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu nimi on Hannes ja ma olen gay. Paar aastat tagasi kohtasin oma elukaaslast, kellega olen nüüdseks koos elanud pea 2 aastat. Mõlemal on viisakas töö ja kumbki ei ole suur pummeldaja ega litsakate elukommetega. Elame meie jaoks täiesti normaalset elu. Minu kaaslase ema on olnud selle kooselu suhtes algusest peale väga kriitiline. Alati on ta otsinud süüdlast – algselt olin mina süüdi selles, et tema poeg on homo, lõpetades sellega, et kodust kaasa võetud koogivorm on juba kindlasti minu poolt pandimajas rahaks tehtud (reaalselt ta arvas nii). Kui alguses oli see kõik väga naljakas ja veider, siis nüüd on kuidagi tulnud piir ette ja ma taha seda enam neid jaburaid mõtteid kuulda. Kaaslasega on endiselt kõik hästi, ka tema ütleb, et ema käitumine on üle mõistuse.

Viimane kord kui kaaslane käis oma vanemate kodus ja midagi meie kohta mainis, siis ema arvas, et Hannese asemel võiks poeg öelda hoopis Anneli, sest see kõlab tema kõrvale paremini.

Minu eesmärk ei ole kindlasti ema maha teha, vaid pigem ootan soovitusi, kuidas talitada, et ema saaks aru, et seksuaalsus ei ole nupule vajutamisega muudetav.

See tõesti ei ole karantiini-muinasjutt, vaid täiesti tõsielu ????

Oled sa täiskasvanu? Võta dokument ja vaata kui vana sa oled? Täiskasvanud inimeste tunnuseks on võime rääkida. Kutsu ema välja ja räägi temaga. Kutsuge ema küll ja rääkige tema. See on alaealiste tunnus, et pugeda nurka ja minna TEISEGA rääkima asju, mida peab rääkima silmast silma ja otse. Saa täiskasvanuks ja räägi inimesega, kellega sul on probleem OTSE. Hetkel käitud nagu klatsimoor. Paremaks siin rääkimisega asjad ei lähe, pigem saad haiget mõnda kommentaari lugedes. Räägi otse inimesega, kellega on probleem. Ja räägi niikaua kuni asjad on selged. Vajaduselt korduvalt. Oled täiskasvanud või ei ?

+5
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vau, ei teadnudki, et perekoolis nii palju homofoobe

Vau, ei teadnudki, et Perekoolis on nii palju ajupestuid!
(*Sõna “homofoob” kasutamine on üks kindlamaid ajupestud lamba tuvastamisvõimalusi).

+9
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 16:20; 03.04 14:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vanemad saavad tütre, siis nad eeldavad, et see on tütar. Kui saavad poja, eeldavad, et see on poeg.
Mõraga mehed olete, raske aktsepteerida. Praegusel ajal, näiteks, on meditsiin ülivõimekas. On puudega laps, saad veel päris hilises staadiumis otsustada, et ei sünnita. Seda aga, et tegu pedega, ei näita ükski uuring. Ometi on ka see puue.
Loomulikult on vanemad pettunud ega suuda sellega leppida.

+12
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis see erinev on sellest olukorrast, kui ämm ei seedi väimeest või miniat, ükskõik mis põhjusel, täitsa heteropaaridel!? Neid paare on ju lademes, kus ämmaga läbi ei saada. Geiksolemine ei tee seda teps mitte erilisemaks, jamad on samad. Kui ei taha, ei suhtle ja oma emaga klaarib “elukaaslane” ise. Kui juhtub, et elukaaslane on emmekas ja liiga ema arvamuses kinni, siis on muidugi raskem, seda tuleb küll tütarde puhul tihedamini ette kui meeste puhul. See näiteks oli nende omavaheline jutuajamine, mis sulle lahkelt ette kanti- milleks?

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vanemad saavad tütre, siis nad eeldavad, et see on tütar. Kui saavad poja, eeldavad, et see on poeg.

Mõraga mehed olete, raske aktsepteerida. Praegusel ajal, näiteks, on meditsiin ülivõimekas. On puudega laps, saad veel päris hilises staadiumis otsustada, et ei sünnita. Seda aga, et tegu pedega, ei näita ükski uuring. Ometi on ka see puue.

Loomulikult on vanemad pettunud ega suuda sellega leppida.

Meil on neli poega ja kui neist ka kõigist homod kasvaksid, ei oleks sellega probleemi. Loodame vaid, et nad toredad kaaslased leiaksid ja enda orientatsiooni eelkõige iseendale tunnistaksid.

Kui aga kasvõi üks poegadest ajaks tulevikus sellist iba nagu sina, oleksime meie abikaasaga vanematena ebaõnnestunud.

+18
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vanemad saavad tütre, siis nad eeldavad, et see on tütar. Kui saavad poja, eeldavad, et see on poeg.
Mõraga mehed olete, raske aktsepteerida. Praegusel ajal, näiteks, on meditsiin ülivõimekas.

Ma ei ole küll suur homode armastaja, aga ma ei kannata ka, kui sinusugune ebaloogilist juttu ajav tola tuleb neile lambist pähe astuma.

Vanasti oli nii, et homod pandi lihtsalt vangi. Vähemalt UK-s kuni lausa 60ndateni (vist, täpne aasta mind absull praegu ei koti, ärge hakake vaidlema)
Kui need vanemad on nö. tõsiusklikud “vanamoodsad”, siis kas nad aktsepteeriks, et poeg istuks täna vangis?

Ilmselt mitte, siis oleks kohe nutt ja hala.

Aga seda, et ta on tavaline homo, kes suhtleb teise mehega, seda nad “uute aegade kombe” kohaselt ka ei taha soosida.
Nad ei taha mitte midagi.

Nad tahavad ainult läbi peanaha homode kallal iniseda.

———

P.S. Selle ülivõimeka meditsiini võid omale selles mõttes pähe määrida. Hakata arstide ressurssi kulutama mingi 2-5% elanikkonna, kes ülejääänuid kuidagi ei sega, “ümbertegemiseks” oleks idiootsuse tipp, kui me samal ajal ei oska ravida vähki, koroonat, kasvatada inimesele katseklaasis doonorelundeid jne.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 14:45; 01.04 19:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liba

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et kui mul oleks selline ema, kes ei suuda leppida minu elukaaslasega, kes on minu jaoks kõige olulisem inimene (kirjutad, et kaaslasega kõik hästi, ehk siis armastate üksteist?), siis ma lihtsalt lõpetaks selle emaga suhtlemise. Ja asi pole ju ainult elukaaslases vaid ema ei suuda ka minuga leppida. Milleks sellist ema endale ellu?
Ja kui oleks selline ämm ja kaaslane miskipärast ei suuda suhteid katkestada, siis ise küll ei viitsiks vaeva näga vaid lihtsalt ignoreeriks.

Pole inimest, pole probleemi.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi osa inimesi ei suuda keskmisest erinevaga kohanduda. Eriti, kui see käib nende endi väärtushinnangute ja arusaamade vastu. On ämmasid, kes ei suuda leppida, et nende laps on lahutanud ja valinud uue partneri, on neid, kes ei suuda aktsepteerida, et tütar on lapse lapsendanud või kunstliku viljastamise teel saanud, on neid, kes ei suuda leppida sellega, et nende laps on LGBT kogukonnas.

Mida teha? Teist inimest muuta pole võimalik, seega mina lõikaks sellise “ämma” oma elust lihtsalt välja, sest kokkupuude on toksiline ja hävitab lõpuks ka kõige tugevamad. Kui teil on lähedasi, kes suudavad teid aktsepteerida, veetke rohkem aega nendega. Sinu partneril on jätkuvalt õigus oma vanematele, ükskõik, millised nad on. Kahjuks jääb sellises olukorras sinu partnerile suur koorem hoida tasakaalus teie suhet ja tema suhet oma emaga. Tõrjutud on siiski ju sellises olukorras ka tema ja tema valikud. Olge siis üksteisele toeks sellises olukorras.

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.

Mulle meenus üks anekdoot.

Noormees arstile:”Ma pean piinlikusega tunnistama, et ma olen gay.”

Arst:”Ikka tuleb ette. Te olete ilmselt loomeinimene – kunstnik ehk?”

Noormees:”Ei, ma olen treial.”

Arst:”Oh siis ei ole te kindlasti gay vaid kõige tavalisem pede.”

Issake, mu äi on perekoolis, temal on sellist onu-heino-tüüoi naljad.

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.04 08:38; 06.04 13:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kodust kaasa võetud koogivorm on juba kindlasti minu poolt pandimajas rahaks tehtud

Täiesti olenemata teie seksuaalsest orientatsioonist – sellised arvamusavaldused võivad viidata lähenevale dementsusele. Arsti juurde praegu ilmselt ei saa, aga su kaaslane võiks helistada 1220 ja nõu küsida. PS: selle helistamise juures jätke mainimata, et olete gayd, ta võib lihtsalt öelda, et tema ema kahtlustab tema elukaaslast sellises käitumises ja tahab teda teise eesnimega nimetada.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võin sind lohutada – enamus ei saagi ämmadega eriti läbi, kahjuks. Mina olen hetero ja abielus, sama mehega õnnelikult koos 25 aastat, aga ämm mind ega meie ühiseid lapsi ei seedi ikkagi. Valetab oma pojale meie selja taga kokku imelikke jutte, mind sõimab laisaks ja meie ühiseid lapsi varasteks (lähemalt uurima hakates on alati selgunud, et meie lapsed pole talt tegelikult iialgi midagi varastanud). Olen küll püüdnud suhteid hoida ja parandada, nagu oskan, aga no poegade emad on tõesti kohati “peast põrunud”, võtavad oma poja kaaslast nagu kedagi, kes nende pojukese neilt ära röövinud 🙂 Mõtlemata, et aga täpselt samuti olen ju ka mina “jätnud oma ema ja isa ning hoian oma mehe poole”, nagu piibliski kirjutatud.

Selle kohta on ütlemine: tark ämm võidab endale ühe lapse asemele kaks, ent rumal ämm kaotab mõlemad. Nii ongi, sedasi vägikaigast vedama hakates on siin kaotajaks pooleks ainult ämm.

Teie olukord on ses mõttes pisut komplitseeritum, et olete geid. Aga ikkagi ma arvan, et kui ämm ei taha oma arvamust korrigeerida ega olukorda aktsepteerida, siis leiab ta ettekäände midagi imelikku öelda igal juhul. Ning sina võid tõepoolest pakkuda, et kutsud teda Peetriks 😀 Lõppkokkuvõttes loote teie endile oma elu, tema aga jääb üksi ja see on tema valik.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen hetero ja abielus

Sa ei ole mitte hetero, vaid normaalne.

+3
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.04 16:20; 03.04 14:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tõesti mõned ei saanud aru, et tegu oli aprillinaljaga?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Pereelu ja suhted Palun ole Anneli