Esileht Kasutajaabi ja mõtted Palun Perekooli modedel sekkuda ja see kägu blokeerida, kelle teema see on:

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Palun Perekooli modedel sekkuda ja see kägu blokeerida, kelle teema see on:

Postitas:

https://foorum.perekool.ee/teema/uus-perekooli-kodukord/

See kägu konkreetselt reostab teiste, mitte midagi halvasti ütlevate kägude isiklikke postkaste, saates ühe kommentaari kohta 10 ‘teata ebasobivast’ teadet. Selline teiste inimeste postkastide läbustamine on lubamatu, ma leian. Perekool peaks siiski sellistel juhtudel sekkuma, sest rämpskirjad tulevad inimestele postkastidesse siiski Perekooli platvormilt, need kirjad ei ole kahe käo omavaheline eravestlus. Ei ole normaalne, et portaali haldajad ennast distantseerivad ja sellist käitumist lubavad ja probleemi ignoreerivad.
Kas saaks teha IT paranduse, et üks kasutaja saab ühte kommentaari vaid ÜKS KORD ebasobivaks märkida? Ja kui see tehtud, muutub selle kommenaari ‘teata ebasobivast’ nupp selle käo jaoks inaktiivseks? See oleks normaalne lahendus.
Ja taolised kiusajad nagu lingitud teema autor, tuleks mõneks ajaks blokeerida.
Rõhutan veel; kiri tuleb PEREKOOLILT, mitte sellelt käolt – see on Perekooli probleem, mitte kahe käo vaheline kaklus.
Tänan tähelepanu eest. Annan siinsamas teemas teada, mitu korda see kägu mu selle teemaalgatuse ebasobivaks märgib ja siis teen oma postkastist modedele screenshoti. Kutsun teisigi kannatanuid seda tegema.

+5
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.08 16:38; 27.08 19:54; 31.08 21:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja ja annan teada: see kägu, kellest ma teema tegin ja kes on tsiteeritud teema autor, ei ole mulle saatnud postkasti mitte ühtegi kirja’ teata ebasobivast’. Tore. Kas võeti rajalt maha või hakkas ise põnnama.
Kui on uusi ilminguid, annan märku. Taoline võõraste postkastide lagastamine tuleb peatada.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.08 16:38; 27.08 19:54; 31.08 21:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja ja annan teada: see kägu, kellest ma teema tegin ja kes on tsiteeritud teema autor, ei ole mulle saatnud postkasti mitte ühtegi kirja’ teata ebasobivast’. Tore. Kas võeti rajalt maha või hakkas ise põnnama.

Kui on uusi ilminguid, annan märku. Taoline võõraste postkastide lagastamine tuleb peatada.

Mul on selline tunne, et ma olen mingid seemned söömata jätnud või fooliummütsita väljas käinud! Mitte kottigi ei saa aru, millest jutt.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kägu konkreetselt reostab teiste, mitte midagi halvasti ütlevate kägude isiklikke postkaste, saates ühe kommentaari kohta 10 ‘teata ebasobivast’ teadet.

Siin on mitu sellist kägu. Keda sa konkreetselt silmas pead?
Mallet, Carmenit või Leidat?

Teine asi on see, et kui sa liitud mingi foorumiga, siis seal on mingid omad reeglid. Siin on sellised, nagu nad on.
Kui sulle ei meeldi ja sa ei leia ka delete nuppu oma postkastist iseseivalt üles, siis ilmselge on see, et sul on aeg siit lahkuda.

Pole lihtsamat asja.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.08 13:19; 03.09 16:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on selline tunne, et ma olen mingid seemned söömata jätnud või fooliummütsita väljas käinud! Mitte kottigi ei saa aru, millest jutt.

Saad aru, kui loed teemaalgatuses lingitud teist teemat, kus see troll möllab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.08 16:38; 27.08 19:54; 31.08 21:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saad aru, kui loed teemaalgatuses lingitud teist teemat, kus see troll möllab.

Nii siin teemas, kui ka paljudes teistes “möllad” ilmselt sina ise. Tunneb ära su möllamise selle järgi, kui sinu postitusi on teemas kõige rohkem. Pole kahtlust, sest ka siin.
Sest sa ise oledki see troll.

Teine asi on see, et sa peaksid endale selgeks tegema pk kasutajatingimused, eriti punkti 1.5:
1.5 Perekool.ee ei anna hinnanguid ning ei modereeri Perekool.ee postitusi, väljaarvatud juhul, kui tegu on vihakõnega

Kuna loetust arusaamisvõime võibolla on sul piiratud, siis panen selle vihakõne lihtsate sõnadega sinu jaoks kirja:
– Ei ole olemas ühtset vihakõne definitsiooni. Kvalifitseerimine sõltub isikutest, teemast, situatsioonist, riigi ajaloost ja olukorrast. (põhiseadusest kopitud lause)
– kui sa siin kirjutad, et konkreetne isik see ja see on värdjas ja tal tuleks silmad happega välja söövitada, siis see ON vihakõne.
– kui sa väidad, et keegi konkreetne isik (lisad ees- ja perenime) on pedofiil ja tuleks ära tappa, siis see on samuti vihakõne. Kui sa teed seda enne kohtuotsust.
– kui sa väidad, et see ja see näitleja on li..ts, siis see ON vihakõne. Sest ta üldse ei ole selle eluka moodigi.
– jne.

Neid teemasid on perekoolis palju. Ja nendega tegeleb R. Sarv.
(miks sina ei tegele, sa võltskorralooja?)

– KUI ma ütlen, et sina, kägu, oled loll, siis see ei ole vihakõne.
Sest ma ei tea, kes sa tegelikult oled.
Vblla oled sa Tallinna Tehnikaülikooli rektor, kes ei saa mitte kuidagi loll olla. (ära võta isiklikult nüüd, sa ilmselgelt ei ole selles ametis).
Vblla oled sa Liisi Eesmaa, kelle pea ja loomingulisus töötab paremini, kui Apple server ja kes ainult naeraks selle anonüümse “loll” peale.
Aga point on, et keegi siiski ei tea sind.

Seega, ära võta isiklikult. Vaata ka seda.
Ja pööra mõttes Jaani mõte 180 kraadi teistpidi, ehk siis proovi, kas tema sõnumist sa saad aru.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.08 13:19; 03.09 16:36;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kasutajaabi ja mõtted Palun Perekooli modedel sekkuda ja see kägu blokeerida, kelle teema see on: