Esileht Beebi ja mitmikud Palun soovitage vankrit, mis oleks kokkupandav

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Palun soovitage vankrit, mis oleks kokkupandav

Postitas:

Tere!

Olen vankrimaailmas täielik võhik, valik võtab silme eest kirjuks ja ei tea, kust alustadagi. Kas keegi oskab soovitada beebivankrit, mis oleks hõlpsasti kokkupandav / kokkuklapitav selliselt, et mahuks korteris esikus seina najale seisma ja võtaks vähem ruumi, sest koridoris hoiustada ei ole võimalik. Kas selliseid vankreid on üldse olemas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nt Babyzen Yoyo+ koos vastsündinu kookoniga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Qbit Plus kõlbab jutu järgi ka vastsündinule, sest käib täislamavasse. Mina tegin väikelapse rubriiki selle teema
https://foorum.perekool.ee/teema/mul-on-vaja-kerget-karu/
ja sain sealt kasulikke vastuseid. Minu laps küll juba istub, seega lisajubinaid pole, aga vaatasin, et sellele saab külge monteerida nii turvatooli kui ka kookoni. Ma nüüd olen enda omaga ringi kärutanud ja pakun, et Eesti ilmaga päris vastsündinut ilma kookonita ei paneks, kuidagi liiga lahti ja külm oleks. Muidu olen rahul nagu roosa põrsas, kokku käib väikeseks, lahti saan vasaku käe ja parema põlve abil, laps kaenlas ja hea kerge on lükata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhimõtteliselt saad igale täislamavaks käivale kergkärule kookoni peale, aga arvesta, et mida väiksem käru, seda rohkem ta ka raputab, sest vedrustus on suur 0. Soovitan vaadata Concord Wandereri (uuem mudel Camino) ja Bumbleride Indiet. Mõlemal vedrustus olemas ja Concordil saab istet panna mõlemas suunas, mis beebiga ilmselt mugavam. Kõige pisemad kindlasti pole, aga kordades väiksemad siiski, kui klassikalised vankrid.
Eelmistes kommentaarides mainitud mikrokärusid küll igapäevaseks kasutamiseks ei võtaks, kui just ainult poodides ei jaluta. Tänaval nendega ikka jube.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud Palun soovitage vankrit, mis oleks kokkupandav

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.