Esileht Ilu ja tervis palun soovitage veefiltrit, et saada kvaliteetsemat joogivett Tallinnas

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: palun soovitage veefiltrit, et saada kvaliteetsemat joogivett Tallinnas

Postitas:

Tere,

Palun öelge, kas on olemas mingeid kvaliteetseid veefiltreid (ma mõtlen, mille kvaliteetsus on siiski ka tõestatud) ja mida kasutada, et puhastada joovivett. Samuti toidu valmistamiseks mõeldud vett. Tegemist Tallinnaga.

Tänan!

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole.
Peate viirpuuekstrakti suposiide edasi kasutama.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 17:51; 08.01 23:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kõige kvaliteetsem joogivesi tuleb tallinnas veekraanist.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil lapsed õpivad koolis keemiat ja tuletasime ise ka veidi meelde. Mida enam seda vett “puhastada”, seda mineraalivaesem see on. 5 l destilleeritud vee joomine ühe päevaga näiteks tapab. Mul küll süda ei kripelda selle puhastamise järgi nii väga. Rohepesu ja puhas müügistrateegia see suur veefilterdamise jutt.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil lapsed õpivad koolis keemiat ja tuletasime ise ka veidi meelde. Mida enam seda vett “puhastada”, seda mineraalivaesem see on. 5 l destilleeritud vee joomine ühe päevaga näiteks tapab. Mul küll süda ei kripelda selle puhastamise järgi nii väga. Rohepesu ja puhas müügistrateegia see suur veefilterdamise jutt.

Olge rahulik, keegi üritas vist mingile filtrile reklaami teha. Mineraalidest “vabastamine” on üsna kallis, vaevalt et seda tavakodanik endale pikema aja jooksul lubada jaksab. Küll aga suudab tavakodanik saada valesti aru õigesti koostatud reklaamist: osta filter (mis tegelikult ei töötaja ja sisuliselt mõttetu) ja tunne end mõnusamalt.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 17:51; 08.01 23:11;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Ilu ja tervis palun soovitage veefiltrit, et saada kvaliteetsemat joogivett Tallinnas