Esileht Lapse ootamine Parasiidid raseduse ajal, vermox?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Parasiidid raseduse ajal, vermox?

Postitas:

Mure väga suur, olen 18 nädalat rase, avastati parasiidid, täpsemalt solkmed. Raviks ainult vermox ja seda rasedatele ei soovitata, perearst ei kirjutanud retsepti vaid palus arutada ämmakaga. Ämmakas arvas, et tuleks teha läbi ravi ikkagi vermoxiga, ämmaemanda nõuandeliinilt aga seda ei soovitatud. Tuleks ravida küüslaugu ja kõrvitsaseemnetega. Kas kellelgi on olnud sarnast muret nagu mul, olete kasutanud rasedana vermoxit?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ei olnud parasiite, aga kuna suuremal lapsel anti teada lasteaias, et mitmel lapsel on nende rühmas parasiidid, siis mees ja laps pidid igaks juhuks rohud sisse võtma. Mina rasedana ei tohtinud võtta. Isegi kui oleks olnud parasiidid, oleks pidand ära kannatama. Rasedale need solkmed midagi hullu ei tee. Aga rohtu ära küll võta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina prooviks esialgu küüslaugu ja kõrvitsaseemnetega. Äkki mõjub!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki küsiks günekoloogilt?

Tegelikult ütlevad nii ravimi infoleht kui ka erinevad rahvusvahelised andmebaasid, kus kirjeldatakse erinevaid uuringuid, et Vermox ei tohiks rasedust ja loodet kuidagi mõjutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ei olnud parasiite, aga kuna suuremal lapsel anti teada lasteaias, et mitmel lapsel on nende rühmas parasiidid, siis mees ja laps pidid igaks juhuks rohud sisse võtma. Mina rasedana ei tohtinud võtta. Isegi kui oleks olnud parasiidid, oleks pidand ära kannatama. Rasedale need solkmed midagi hullu ei tee. Aga rohtu ära küll võta.

Solkmed ei ole Sul mingid naaskelsabad (linaluu-ussid), see on päris tõsine haigus. Kui nii kindlal toonil soovitusi jagada, võiks umbeski teada, millest jutt käib.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul eelmise raseduse ajal tuli ka lasteaiast häire, et rühmas avastatud kellelgi ussid. Perearst arvanud alati, et aastas korra tasuks kogu perel teha üks rohukuur läbi kui kodus lasteaiaealine laps. Tookord aga ütles mulle pereõde, et kui mul endal konkreetselt näha pole olnud, et siis mina seda Vermoxit ei võtaks. Ülejäänud pere võttis.

Aga küsiks, et kuidas sul need avastati? Pidid mingil põhjusel rooja proovi viima?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Lapse ootamine Parasiidid raseduse ajal, vermox?