Esileht Pereelu ja suhted need suhted on paremad, kus pole sotsiaalmeedias jälgegi?

Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )

Teema: need suhted on paremad, kus pole sotsiaalmeedias jälgegi?

Postitas:

No ma eeldan, et täiskasvanud inimestel on suu peas, et seda küsida teiselt pildil olevalt inimeselt, kas talle sobib tema pildi avaldamine. Kui paar käibki koos reisil või üritusel siis miks nad ei või seda näidata?

Eelda terviseks ja avalda endast mehega pilte edasi kui muidu ei saa.
Ma ei ütle ka, et see su suhte kohta midagi ütlema peaks, pigem sinu enda kohta. Mulle ja paljudele teistele ei hakkagi kohale jõudma, miks neid paarispilte avalikult näidata on vaja.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.07 09:15; 02.07 10:38; 02.07 21:33; 03.07 14:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma eeldan, et täiskasvanud inimestel on suu peas, et seda küsida teiselt pildil olevalt inimeselt, kas talle sobib tema pildi avaldamine. Kui paar käibki koos reisil või üritusel siis miks nad ei või seda näidata?

Eelda terviseks ja avalda endast mehega pilte edasi kui muidu ei saa.

Ma ei ütle ka, et see su suhte kohta midagi ütlema peaks, pigem sinu enda kohta. Mulle ja paljudele teistele ei hakkagi kohale jõudma, miks neid paarispilte avalikult näidata on vaja.

Sellepärast, et tüütu on teha eraldi pilte perealbumisse ja sisi sotsiaalmeedia jaoks, kus üksi oled 😀 On suur vahe, kas pilt on lihtsalt selline, kus on 2 või enamat inimest peal, või on tegemist spetsiaalse suhte eksponeerimisega stiilis vaadake kui armunud me oleme.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.07 09:53; 03.07 14:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On suur vahe, kas pilt on lihtsalt selline, kus on 2 või enamat inimest peal, või on tegemist spetsiaalse suhte eksponeerimisega stiilis vaadake kui armunud me oleme.

Milline see vahe täpsemalt on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.07 09:15; 02.07 10:38; 02.07 21:33; 03.07 14:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu FB sõbrad, kes mind päriselus isiklikult ei tea, ilmselt ei tea ka suurt midagi minu elukaaslasest, kellega me õnnelikult juba mitu aastat koos oleme. Temal Fb kontot ei ole ja minu perekonnaseis ei ole seal avalik, samuti ei lisa ma postitusi, kus me koos oleme. Ei näe vajadust ja ei leia ka, et ma sellepärast millestki ilma jääksin. Minu perekonnaseisu teavad ainult lähedased isiklikud sõbrad ja sellest piisab 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 31 kuni 34 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted need suhted on paremad, kus pole sotsiaalmeedias jälgegi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.