Esileht Kodunurk paremale avanevat pesumasinat

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: paremale avanevat pesumasinat

Postitas:

Pealtlaetav pesumasin on üks nõmedamaid lahendusi kodutehnikas. Maitse asi, jah

Mul juba kolmas pealtlaetav masin, esimene oli tõesti kitsas vannitoas, nüüd ruumi piisavalt, aga ei viitsi küürutada selle madala luugi juures. Pesumasina peal midagi ei hoia, pole vajadust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pealtlaetav pesumasin on üks nõmedamaid lahendusi kodutehnikas. Maitse asi, jah

Mul juba kolmas pealtlaetav masin, esimene oli tõesti kitsas vannitoas, nüüd ruumi piisavalt, aga ei viitsi küürutada selle madala luugi juures. Pesumasina peal midagi ei hoia, pole vajadust.

Kas pealtlaetava masina põhjast asjade võtmiseks ei pea küürutama? Eestlaetava puhul võib ju ka kükitada või kasvõi maha istuda. 😉

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 00:27; 05.08 16:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas pealtlaetava masina põhjast asjade võtmiseks ei pea küürutama?

Maha ju istuma ei pea.

Aga mulle on jäänud selline mulje pesumasinatest:

– Eestlaetav on ILUS. Kõik see uks ja üldmulje. Ja selle ruumi, kus ta on, disain.

– pealtlaetav on praktiline. Ta töötab hästi, tema laagrid ei kulu, ta otsib pikalt oma õiget avamishetke, aga ta peseb hästi, tema hoolduskulud on odavad, samas ta on KOLE.
Mingi nõme kast seal ruumis.

Ja nii ongi. Kes hindavad siiski asja ilu, need ostavad eestlaetava ja kel on disainist savi, need pealtlaetava.

Mul on praegu pealtlaetav ja me saame hästi läbi. Aga kui ta peaks pipardama hakkama, siis ostan eestlaetava. Ise teab.
Ja hambad ristis ta töötab ja töötab …:)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas pealtlaetava masina põhjast asjade võtmiseks ei pea küürutama?

Maha ju istuma ei pea.

Eestlaetava puhul ka ei pea – tahad, siis küürutad, tahad, siis kükitad, tahad, istud maas või madala tabureti peal. Mina hakkasin istuma siis, kui kuivati ostsime, sest nüüd ma ei tõmba asju pesukaussi, vaid saputan läbi ja tõstan kõrvale kuivatisse (teistpidi käiv pesumasinauks kuluks mulle ka ära, aga no ehk siis järgmise puhul) ja see võtab kauem aega kui paar sekundit.

Aga sa võiksid siiski mu küsimusele ka vastata. Ma ei mäleta, kas meil on kunagi pealtlaetavat olnud – vist kauges lapsepõlves – igatahes ma ei mäleta enam, kuidas ca 90 cm kõrge masina põhjast asju kätte saadakse, aga mulle tundub, et ilma küürutamata ei saa kuidagi?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 00:27; 05.08 16:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas pealtlaetava masina põhjast asjade võtmiseks ei pea küürutama?

Maha ju istuma ei pea.

Aga mulle on jäänud selline mulje pesumasinatest:

– Eestlaetav on ILUS. Kõik see uks ja üldmulje. Ja selle ruumi, kus ta on, disain.

– pealtlaetav on praktiline. Ta töötab hästi, tema laagrid ei kulu, ta otsib pikalt oma õiget avamishetke, aga ta peseb hästi, tema hoolduskulud on odavad, samas ta on KOLE.

Mingi nõme kast seal ruumis.

Ja nii ongi. Kes hindavad siiski asja ilu, need ostavad eestlaetava ja kel on disainist savi, need pealtlaetava.

Mul on praegu pealtlaetav ja me saame hästi läbi. Aga kui ta peaks pipardama hakkama, siis ostan eestlaetava. Ise teab.

Ja hambad ristis ta töötab ja töötab …:)

Vanaemal oli pealtlaetav, see asetses sauna eesruumis, kus ruumi lahedalt. Töötas, polnud viga. Aga kui ma rasedana sealt pesusid välja võtma pidin, oli ebamugav.

Minul on olnud ainult eestlaetavad, sest mul on vannitoas vähe ruumi ja mul on vaja ka seda ruumi, mis on eestlaetava pesumasina peal. Eestlaetav rasedana probleeme ei tekita ja töötab ka normaalselt. Emal on 2 eestlaetavat, üks neist juba vist 20 aastat vana ja ikka töötab probleemideta. Nii et vastupidavuses vahet tegelikult pole, peale selle, et tänapäeval naljalt ei toodeta korralikult vastupidavaid asju, olgu ta siis kasvõi põhja alt laetav.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hotpoint Ariston on osad mudelid paremale avanevad. Näiteks see peaks olema

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes hindavad siiski asja ilu, need ostavad eestlaetava ja kel on disainist savi, need pealtlaetava.

Teist lehekülge juba arutelu emma-kumma eelistajate vahel, ei ole sugugi ainsaks põhjuseks ilu/disain, et eestlaetavat eelistada. Olen kasutanud mõlemaid ja eestlaetav on siiski minu jaoks käepärasem.
*Aga tunnistan, et mingi point siin on küll, ta on tõesti ka silmale ilusam vaadata.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.01 11:53; 07.01 09:33; 06.08 08:02; 06.08 21:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teist lehekülge juba arutelu emma-kumma eelistajate vahel,

Pole ju?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teist lehekülge juba arutelu emma-kumma eelistajate vahel,

Pole ju?

On ju

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.01 11:53; 07.01 09:33; 06.08 08:02; 06.08 21:50;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Kodunurk paremale avanevat pesumasinat