Esileht Kodunurk Parim grilltoode sel aastal?

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Parim grilltoode sel aastal?

Postitas:
Kägu

Tean, et kõige parem-lihtsam-odavam on ise marineerida ja möllata ja 90% nii ka teen. Aga ikkagi tekib vahel olukord, kus tahaks poest midagi haarata kohe grilli peale panekuks.  Soovitage, millised valmisšašlõkid, vorstid, grilllihad on head olnud?

Eelmisel aastal sai lemmikuks sai Maks ja Mooritsa 2 sibula toorvorstid, aga neid enam vist ei müüda…. Mõne juhusliku toote olen ostnud ja pole väga rahule jäänud. Grill-lihad olnud eranditult halvad. Ainus, mis on meeldinud, on teryaki grillribi.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kutteri grillvorstid ja Tallegi mango-tšilli kanavardad

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

rabarberi-mündi liha. miskipärast kevadel sai lihtsalt seda rabarberi-mündi kuivmarinaadis liha ilma vardata, aga nüüd on kõik vardasse aetud.

Igal juhul see rakvere uus sari ürt ja grill on mulle sel kevadel meeldinud.

https://rakverelk.ee/products/urt-grill/

ja siis endiselt on head armeenia grilli tooted, mu meelest paremad kui muud valmismarinaadis asjad, ma väga sageli uusi ei proovigi. https://armeeniagrill.ee/tooted/

paljude valmismarinaadis toodete puhul mulle ei meeldi see, et need on liiga soolased. ja ma omastarust ei ole küll üldse mingi magedalembeline inimene

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mango-tšilli kanaliha oli ka minu eelmise aasta lemmik.

Samuti Maks & Moorits maitselt mahedad toorvorstikesed.

Teryaki ribi on ka superhea, aga minu arust röögatu hinnaga 😒

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Grillvorstidest on lemmikud  Viimsi lihatööstuse Rannarahva grillvorsid, Maks ja Mooritsa maitselt mahedad grillvorstid ja Frank Kutteri peenikesed juustuga vorstid.

Meeldis ka (vist Selverist ostetud) lahtine keefirimarinaadis kanašašlõkk (seda pole enam näinud, nüüd on mingi rohelise möksiga koos neil) ka Armeenia Grilli kanašašlõkk ja kanatiivašašlõkk.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Häid enam ei toodeta.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jätan vastamata, sest ükski valmistoode ei meeldi mulle. Vorsti ei söö üldse ja piešašlõkid on jõik mingi spetsiifilise maitsega ning korralikult läbi mudimata. Ilma ja vaba aega vaatan ette, “ootamatult” ei hakkagi grillima. Isegi kiirestiküpsevad kala, hakklihapihvid ja aedviljad tahavad mõnda aega maitsestuda.

+1
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jätan vastamata, sest ükski valmistoode ei meeldi mulle. Vorsti ei söö üldse ja piešašlõkid on jõik mingi spetsiifilise maitsega ning korralikult läbi mudimata. Ilma ja vaba aega vaatan ette, “ootamatult” ei hakkagi grillima. Isegi kiirestiküpsevad kala, hakklihapihvid ja aedviljad tahavad mõnda aega maitsestuda.

* poešašlõkid
* kõik

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tean, et kõige parem-lihtsam-odavam on ise marineerida ja möllata ja 90% nii ka teen. Aga ikkagi tekib vahel olukord, kus tahaks poest midagi haarata kohe grilli peale panekuks.

Siis haaragi poest tükk puhast liha ja pane grilli peale.

+1
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Matsimoka klassikalises marinaadis meeldib mulle.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tean, et kõige parem-lihtsam-odavam on ise marineerida ja möllata ja 90% nii ka teen. Aga ikkagi tekib vahel olukord, kus tahaks poest midagi haarata kohe grilli peale panekuks.

Siis haaragi poest tükk puhast liha ja pane grilli peale.

Ei, ta ei haara, vaid viskab selle haaratud liha grillile. Ja kui ei kõlba, siis see lendab otse prügikasti.  Poest ta muidugi lippab läbi (haaramiseks).

+5
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ilma ja vaba aega vaatan ette, “ootamatult” ei hakkagi grillima. Isegi kiirestiküpsevad kala, hakklihapihvid ja aedviljad tahavad mõnda aega maitsestuda.

Ilm ei sega kunagi, kui katus pea kohal. Ka 31.12 on täitsa mõnus grillida.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ilma ja vaba aega vaatan ette, “ootamatult” ei hakkagi grillima.

Minul näiteks võib juhtuda seda, et keegi tuleb ootamatult külla. Kui ilm on ilus, siis ma tuppa ei kutsugi, vaid läheme õue ja pigem grillime midagi. Õnneks on pood lähedal. Viimane kord küll sattus nii, et mul olid parasjagu ühed vorstid külmikus nagunii ootamas, pealegi ega keegi päris tühja käega ei tule.

Keegi ei püüagi siin ju väita, et poe omad on kindlasti isemarineeritust paremad, lihtsalt püütakse leida neid tooteid, mille keegi on juba ära proovinud ja mida soovitab.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kes Tartu kandis elab, võib proovida Rotaksi toorvorste, need on täitsa head. Rakvere toorvorstid ploomidega ja Nõo omad juustuga meeldivad ka.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minule on aastaid meeldinud Rakvere LK mustikamarinaadis grilliha.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minule on aastaid meeldinud Rakvere LK mustikamarinaadis grilliha.

Jaa, seda me teeme ka, enamasti just talvel, sest see on pea aasta läbi müügil.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hiiumaa Köök sealihašašlõkk. Endiselt parim.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Grossi enda lahtise leti tooted ka head.

+2
-1
Please wait...

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Esileht Kodunurk Parim grilltoode sel aastal?