Esileht Ilu ja tervis Parmuhammustusest sinikas ja paistetus

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Parmuhammustusest sinikas ja paistetus

Postitas:

Esimest korda tekkis parmuhammustusest jalale veidi paistetust ja suur sinikas. Millest selline äge reaktsioon, ei tea.
Kas seda peaks kuidagi tohterdama, kui koht on endiselt valulik ja kui jah, siis kuidas?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.07 07:44; 25.07 16:15; 28.07 19:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas oled vaxxitud?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimest korda tekkis parmuhammustusest jalale veidi paistetust ja suur sinikas. Millest selline äge reaktsioon, ei tea.

Kas seda peaks kuidagi tohterdama, kui koht on endiselt valulik ja kui jah, siis kuidas?

Kas käisid esimest korda elus looduses? Õudne lugu muidugi. Proovi edaspidi ikka toas püsida.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 13:50; 25.07 20:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tee kampriõliga kompressi. võid võtta ka allergiatabletti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimest korda tekkis parmuhammustusest jalale veidi paistetust ja suur sinikas. Millest selline äge reaktsioon, ei tea.

Kas seda peaks kuidagi tohterdama, kui koht on endiselt valulik ja kui jah, siis kuidas?

Kas käisid esimest korda elus looduses? Õudne lugu muidugi. Proovi edaspidi ikka toas püsida.

Kui kibestunud peab üks inimene olema, et nii küüniliselt vastata? 😀

Ma loodan, et see minutike su elust seda väljaelavat kommentaari kirjutades oli seda väärt ja tunned end seetõttu täisväärtuslikumana 😀

PS. Aitäh viimasele ainsale asjalikule vastajale!

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.07 07:44; 25.07 16:15; 28.07 19:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kibestunud peab üks inimene olema, et nii küüniliselt vastata? ????

Ma loodan, et see minutike su elust seda väljaelavat kommentaari kirjutades oli seda väärt ja tunned end seetõttu täisväärtuslikumana ????

PS. Aitäh viimasele ainsale asjalikule vastajale!

Rumal küsimus saab alati lolli vastuse. Pole siin imelikku midagi.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 13:50; 25.07 20:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina määrisin hüdrokortisooniga ja võtsin iga päev ühe allergiatableti. Nädalaga paranes ära.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 20:41; 28.07 11:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain mesilasetorke varvaste alla talla sisse. Kaks päeva magasin ka öösel jalg üle ääre külmavee ämbris. Panin peale sääsepunni leevendavat geeli ja aaloe geeli aga see valu ja sügelus oli silmipimestav.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, hüdrokortisoon aitab tihti. Kuidas läheb TA?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina määrisin hüdrokortisooniga ja võtsin iga päev ühe allergiatableti. Nädalaga paranes ära.

Nädalaga kaovad sellised asjad enamasti ka siis, kui midagi ei tee.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina määrisin hüdrokortisooniga ja võtsin iga päev ühe allergiatableti. Nädalaga paranes ära.

Nädalaga kaovad sellised asjad enamasti ka siis, kui midagi ei tee.

Enamasti küll. Aastaid tagasi sain herilaselt näkku nõelata. Siis oli kaks kuud silm kinni paistetanud – ei aitanud ka käsimüügi allergiatabletid. Lõpuks pidin perearstil käima ja raviskeemi kokku panema. Kokku kestis see paistetus pool aastat – muutus peaaegu krooniliseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 20:41; 28.07 11:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, hüdrokortisoon aitab tihti. Kuidas läheb TA?

Allergiatabletid + ciccarelli sos kreem leevendasid. Aitäh kõigile headele soovitajatele! Sinikas muidugi endiselt umbes 10 cm läbimõõduga alles. Olin lausa üllatunud, et suvalise parmu hammustus nii võib mõjuda.

Ei tea, kas sattus eriti tige parm või on tõesti vahepeal tekkinud putukaallergia.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.07 07:44; 25.07 16:15; 28.07 19:55;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu ja tervis Parmuhammustusest sinikas ja paistetus