Esileht Ilu ja tervis Peale koroonat juuksed lahti

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: Peale koroonat juuksed lahti

Postitas:
Kägu

Kellel sama probleem, mis tooteid kasutate?

+3
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Vist juba kõike proovinud aga mitte midagi ei aita.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millal põdesid? Ma küsimusele vastata ei oska, sest endal ka samasugune mure. Mina olin haige jaanuari alguses. Juuksed läksid lahti juunis-juulis.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põdesin märtsis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peale sünnitust geeljat seleeni kaustasin paar purki, segasin jogurtiga. Justkui aitas.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tsink, seleen, keratiin, biotiin, d vitamiin, c vitamiin, e vitamiin. Seespidiselt.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle rääkis juuksur juba ammu, et juuksurid üle maailma räägivad, et peale koroonat on väga sage tagajärg, et inimestel kukuvad juuksed peast välja ja soovitas biotiini võtta. Biotiiniga on aga see teema, et need tooted, mida meil apteekides müüakse, on liiga lahjad ja ei taga päevast biotiini vajadust. Ma kunagi ise tellisin kuskilt veebipoest, kahjuks aga ei mäleta nime.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kiilaspäisus ongi moes

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tsink, seleen, keratiin, biotiin, d vitamiin, c vitamiin, e vitamiin. Seespidiselt.

Ma arvasin, et välispidiselt.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tsink, seleen, keratiin, biotiin, d vitamiin, c vitamiin, e vitamiin. Seespidiselt.

Ma arvasin, et välispidiselt.

Peast tean vähemalt öelda, et keratiini, biotiini, c-vitamiini ja e-vitamiini saab kindlasti välispidiselt (enamasti toodete sees) kasutada.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põdesin aprillis ja nüüd ka mingil imelikul kombel viimasel ajal kukuvad ripsmed ja kulmud ja juuksed ja isegi käekarvad. Mõtlesin perearstile kurta a vist ei näe põjust tänu sellele teemale kuna vist tõesti karoona järgne mingi teema.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kolleegil sama teema. Käis mitu kuud juuksekliinikus ravil, nüüd sai korda. Raha kulus 700 eurot.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui juuksed hakkavad langema u 3 kuud pärast haigust vms suuremat stressitekitajat, siis ei aita tõenäoliselt midagi ja polegi vaja midagi teha, sest uued juuksed juba kasvavad. Guugeldage “telogen effluvium” – lühidalt öeldes tähendab see seda, et haiguse ajal läks tavalisest rohkem juukseid kasvufaasist puhkefaasi, mis lõpeb karva väljalangemisega u 2-3 kuu pärast. Samas aga tähendab see väljalangemine seda, et uus juuksekarv juba kasvab sealt, nii et kiilaks siiski ei jää, see kestab max kuu-paar ja lõpeb, kui muidu nüüd kõik korras on.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kolleegil sama teema. Käis mitu kuud juuksekliinikus ravil, nüüd sai korda. Raha kulus 700 eurot.

On üsna suur võimalus, et ilma igasuguse ravita oleks täpselt samamoodi asi paari kuuga korda saanud, kui tegemist oli telogen effluviumiga.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On üsna suur võimalus, et ilma igasuguse ravita oleks täpselt samamoodi asi paari kuuga korda saanud, kui tegemist oli telogen effluviumiga.

Mhmh, ta põdeski veebruaris.s

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul tuttaval päädis asi sellega, et uued juuksed tõmbasid lokki … ta ka jooksis mööda arste ja määris mida iganes pähe, et juuste kadu pidama saada  … ja nüüd siis selline vahva resultaat, et teeb kohe kadedaks 🙂

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul tuttaval päädis asi sellega, et uued juuksed tõmbasid lokki … ta ka jooksis mööda arste ja määris mida iganes pähe, et juuste kadu pidama saada … ja nüüd siis selline vahva resultaat, et teeb kohe kadedaks ????

Keemilised lokid 😀

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul tuttaval päädis asi sellega, et uued juuksed tõmbasid lokki … ta ka jooksis mööda arste ja määris mida iganes pähe, et juuste kadu pidama saada  … ja nüüd siis selline vahva resultaat, et teeb kohe kadedaks ????

Mul juustekadu pole olnud, aga 50+hakkasid lokki minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul tuttaval päädis asi sellega, et uued juuksed tõmbasid lokki … ta ka jooksis mööda arste ja määris mida iganes pähe, et juuste kadu pidama saada … ja nüüd siis selline vahva resultaat, et teeb kohe kadedaks ????

Mul juustekadu pole olnud, aga 50+hakkasid lokki minema.

Asi võib olla ka selles, et vanemas eas on naistel üldiselt juuksed ja soengud lühemad. Nii kaob ära pikkade (v pikemate) juuste rakus ja siis need tõmbubki mõnedel kergelt lokki!

Ma olen küll 40, aga endal oli sama teema, kui lasin juukseid 10 cm lühemaks lõigata.  Varem olid u. rh paelani. Mul pikem selg ka (olen 175 cm pikk).

Koroonat põdesin samuti selle aasta märtsis, aga ma pigem tunnen, et juuksed on just paksemaks muutunud 😀 See 10-cm lõikus toimus aasta tagasi, seega ei ole sellega seotud, et “seetõttu on näiliselt paksemad”. Keskmisest rohkem on neid alati olnud. Aga nüüd on kuidagi erilisest heas toonuses.

Nii et kogemused/tagajärjed seinast seina.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koroonat põdesin samuti selle aasta märtsis, aga ma pigem tunnen, et juuksed on just paksemaks muutunud ???? See 10-cm lõikus toimus aasta tagasi, seega ei ole sellega seotud, et “seetõttu on näiliselt paksemad”. Keskmisest rohkem on neid alati olnud. Aga nüüd on kuidagi erilisest heas toonuses. Nii et kogemused/tagajärjed seinast seina.

Ma põdesin veebruaris, olen 50+ ning juuksed terve elu ilusad olnud, hoolimata sellest, et kogu elu blondiks värvinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh jah…mina põdesin aprillis ja suht kohe lõi juuksed lahti. Hetkel on asi ikka väga hull, tukk kukkus lihtsalt peast ära.. Meelekohad on kiilad ja peanahk kumab. Arst ütles,et ega sellega ei saagi midagi erilist teha aga soovitas mingit vedelikku( üks oli regaine ja teine ducray) ja juuksur soovitas nioxini. Juustele vitamiine võtan juba talvest saati  aga miski ei mõju. Hetkeks nagu läks paremaks aga nûüd nagu ei tarvitakski midagi. Vaatasin juba parukaid ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kolleegil sama teema. Käis mitu kuud juuksekliinikus ravil, nüüd sai korda. Raha kulus 700 eurot.

Eks oleks ka ise samamoodi taastunud mõne kuuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tsink, seleen, biotiin, b-vit kompleks, C-vitamiin – võtsin kõiki topeltkoguse umbes kaks nädalat, vbl isegi kolm, ja sain kinni, ning millalgi hiljem hakkaksid uued kasvama. Praegu paras ports uusi juukseid tulemas. Kasutasin Ecoshi tooteid.

Juuksevitamiinid ette nähtud koguses ei aidanud, kuigi ka seal bvit ja biotiin sees suht suures doosis.

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul tekkisid pärast koroona põdemist pähe lausa suured kiilakad laigud. Ostsin Ecoshi biotiini ning Tradehouse’ist Sim System 4 sarjast Vital Cure šampooni, palsami ja seerumi. See sari aitab  juuksed kiiremini kasvama saada. Nüüd on sellest olukorrast neli kuud möödas ning uued juuksed on juba u 5 cm pikkused. 🙂 Kindlasti tuleb pärast koroona põdemist üle kontrollida ka keha rauavarud, mina võtsin iga päev Nõgel sarja rauda ka juurde.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tsink, seleen, biotiin, b-vit kompleks, C-vitamiin – võtsin kõiki topeltkoguse umbes kaks nädalat, vbl isegi kolm, ja sain kinni, ning millalgi hiljem hakkaksid uued kasvama. Praegu paras ports uusi juukseid tulemas. Kasutasin Ecoshi tooteid.

Juuksevitamiinid ette nähtud koguses ei aidanud, kuigi ka seal bvit ja biotiin sees suht suures doosis.

Olen ka seda biotiini võtnud 2 kuud 1 kapsel ja mitte mingisugust muutust pole. Mõned korrad proovisin 2 kapsit päevas aga väga uimaseks ja imelikuks tegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Ilu ja tervis Peale koroonat juuksed lahti