Esileht Ilu ja tervis Peale vahekorda tupes sügelus

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Peale vahekorda tupes sügelus

Postitas:

Mul on mure peale vahekorda tekkinud tupe sügelus ja kõhuvalu. Tuleb ka ohtralt mingit läbipaistvat vedelikku. Millega võiks tegu olla. Arstile on ka aeg pandud.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.06 03:33; 29.06 08:19; 29.06 11:29; 29.06 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvatavasti seen. Kasutage kondoomi. Kas mehe mikrofloora ei sobi sulle või on vasakul käinud.
Või on uus suhe? Siis võib ka harjumine aega võtta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitmeid aastaid juba üks mees, varem pole prtobleeme olnud. Kas siis peaks mõlemad arstile minema?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.06 03:33; 29.06 08:19; 29.06 11:29; 29.06 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

soovitaks arstiga konsulteeruda.Mina sain selle sügeluse tagajärjel teada,et mees oli pannud körvalt,kuigi vandus armastust lausa käsi südamel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mehel on midagi ja käinud kuskil, kas siis lööbki kohe päeva, kahega Välja?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.06 03:33; 29.06 08:19; 29.06 11:29; 29.06 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne,su mees magas teisega

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 11:55; 30.06 08:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Halloo, ei pruugi olla mingi kõrvalsuhe kohe. Tundub seen jah, võid enne arstile minekut osta käsimüügist seenevastaseid ravimeid ja vaadata, kas on tolku (minu kogemus, et kõige paremini aitab Canesten).

Kui ei ole varasemalt sellist probleemi olnud, siis on jah küsimus, et miks just praegu välja lõi, aga nendel, kellel seen aeg-ajalt välja lööb, võibki tekkida suvalisel ajal peale vahekorda või ka lihtsalt tsükli keskel; võib olla seotud haigestumisega (ka tavalised külmetused) jne. Kusjuures seene olemasolust ei pruugi inimene alati arugi saada – mina sain kunagi nooremana arstil käies teada, et mul seen on. Ei mingit sügelust, imelikku voolust ega midagi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei ole selle pika kooselu ajal sellist asja varem olnud jah, mees oli mõnda aega eemal, tundub midagi kahtlast. Julgesin otse küsida, et ega pole kuskil käidud, selle peale vaid vaikiti, et ajan lolli juttu. Eks näha ole, kui arsti aja saan. Mis mulle öeldakse

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.06 03:33; 29.06 08:19; 29.06 11:29; 29.06 13:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin aitab vana hea katse-eksituse meetod. Proovi vahelduseks mõnd teist riista. Kui peale teise riista proovimist ei ilmne esimeses postituses mainitud sümptomeid, siis on kindlaks tehtud, et asi on sinu enda mehe riistas. Kui aga sümptomid ilmnevad, siis on asi sinu tupes.
Arstile minek on ka hea mõte.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arst ilmselt telefoninumbrit ja aadressi ei anna.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.06 01:26; 30.06 15:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arsti ilmselt telefoninumbrit ja aadressi ei anna.

????????
Tahad,et ta ravimid kinni maksaks ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.06 11:55; 30.06 08:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arsti ilmselt telefoninumbrit ja aadressi ei anna.

????????

Tahad,et ta ravimid kinni maksaks ?

Mis ravimid? Ma vastasin minu postitusele eelnevale kommentaarile.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.06 01:26; 30.06 15:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Julgesin otse küsida, et ega pole kuskil käidud, selle peale vaid vaikiti, et ajan lolli juttu.

Selle järgi ma arvaks, et oligi kellegi teisega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Ilu ja tervis Peale vahekorda tupes sügelus